Na żywo FAME 18 – wyniki gali

Błoński na towarze całkiem nieźle. Jakby miał trochę więcej jebnięcia w rękach to by go znokautował.
 
Sildenafil w dawce 100 mg zaraz będzie regularnie wjeżdżał dla Błońskiego. No ale było warto żeby stoczyć przegraną walkę z fiatem multiplą.
 
Nie będzie żadnej walki, idźcie spać.

Dobranoc. Koksy na noc. Karaluchy pod poduchy, a strzykawki do zabawki.
 
a tak spokój z tymi siłaczami: ten Ambus opowiadający jak grupowo spuszczał wpierdol ludziom -chodzi to i tlen zabiera.
JPDL mięśniak, tyle na siłowni i kolegów potrzebuje :juanlaugh:
Abus jest z mojego miasta tak jak Radzikowski i potwierdzam, gościu w życiu solówki nie miał, a kreuje się na wielkiego zabijakę, jego wszystkie historie u nas na mieście kończyły się na strzale z partyzanta albo podjazdem w 5-8 chłopa po 120kg do łebków 20 letnich po 70kg i przekopce, wystarczy obejrzeć jego trening MMA u Bandla, to jest samozwańczy uliczny partyzant i nic więcej, wstyd mi, że taki pusty łeb z mojego pięknego miasta się wybił
 
Abus jest z mojego miasta tak jak Radzikowski i potwierdzam, gościu w życiu solówki nie miał, a kreuje się na wielkiego zabijakę, jego wszystkie historie u nas na mieście kończyły się na strzale z partyzanta albo podjazdem w 5-8 chłopa po 120kg do łebków 20 letnich po 70kg i przekopce, wystarczy obejrzeć jego trening MMA u Bandela, to jest samozwańczy uliczny partyzant i nic więcej, wstyd mi, że taki pusty łeb z mojego pięknego miasta się wybił
A kto to w ogóle jest? Jakiś lokalny gangus?
 
Abus jest z mojego miasta tak jak Radzikowski i potwierdzam, gościu w życiu solówki nie miał, a kreuje się na wielkiego zabijakę, jego wszystkie historie u nas na mieście kończyły się na strzale z partyzanta albo podjazdem w 5-8 chłopa po 120kg do łebków 20 letnich po 70kg i przekopce, wystarczy obejrzeć jego trening MMA u Bandla, to jest samozwańczy uliczny partyzant i nic więcej, wstyd mi, że taki pusty łeb z mojego pięknego miasta się wybił
jak on mówił o tym jak w kilku mieśniaków startowali do jednego gościa i jeszcze spuścili wpierdol przypadkowemu człowiekowi, bo się pomylili -z uśmiech na ustach, jakby ktoś zamiast osłodzić herbatę ją posolił. Chodzą tacy ludzie po świecie i tlen zabierają. Kastrować tych Anzorów, Abusów to może się uspokoją :korwinlaugh:
 
A kto to w ogóle jest? Jakiś lokalny gangus?
Chłopie jaki gangus, kolegów ma "gangusów" co mają 2 lokale w mieście z maszynami do hazardu, jednorękie bandyty, gdzie wszyscy naćpani latają, jeden jego ziomek strzelił w 2014 roku kolesiowi w kolano pod sklepem, do tego ma z 5 innych zarzutów w tym właśnie ma dwa lokale z maszynami, itd. i nie siedzi, bo wszyscy to rozjebusy i opłaconą policję u nas mają i nikt nawet tego nie sprawdza. Abus to zwykły gościu od kostki co dostał hajs od starego z Arabii zanim umarł, w takiej Łodzi, która jest 30km od nas oni są nikim, każdy poważniejszy Widzewiak czy Łksiak to o Głownie czyli naszym mieście nawet słyszeć nie chce.
 
Back
Top