Wcześniej karny był na Keinie. Ten to był przyaktorzony przez Sterlinga.
Angole cisnęli jak dziki i wycisnęli
 
Tam był faul przed polem karnym na Poulsenie. Kopyto i Węgrzyn tego nie ogarnęli. A karny to jakiś nieśmieszny żart.
Powiedzmy, że mógł byc ten faul Keina, choć jak dla mnie to też tak naciągane jak ten karny.
 
Dania od jakiejs godziny nie stworzyla zadnego zagrozenia pod bramka Pickforda slusznie odpadaja pytanie do ekspertow kto wygra finał
 
Trzeba oddac Anglikom, ze nie tylko nie traca bramek, ale ogolnie ich rywale maja problem stworzyc jakiekolwiek klarowne sytuacje. Bardzo dobrze presuja. Wlosi beda mieli problem.
 
98D631B7-C3FE-41AD-A1D4-997DFF2CAF29.jpeg
 
nie dość, że karny z dupy to jeszcze na boisku były dwie piłki. sędzia zajebisty. szkoda duńczyków którzy musieli jechać przez całą europę na ten mecz w czasie gdy anglicy poza krótką wycieczką do rzymu wszystkie mecze grali na wembley.
6BA5F9F8-9C23-4402-ADF9-C619D62DBBED.jpeg

włosi ich rozpierdolą w finale.
 
Szkoda Duńczyków, że odpadają akurat w taki sposób. Anglia dominowała, to fakt, ale dominację trzeba przypieczętować golem, którego nie mogli zdobyć z gry. Karny z kapelusza, który po raz kolejny potwierdza, iż VAR to zwykła ściema. Sytuacja nie została nawet sprawdzona przez sędziego prowadzącego spotkanie, dostał tylko sygnał, że karny i tyle w temacie. Nawet jeśli doszło tam do jakiegoś delikatnego kontaktu, to na pewno nie spowodował on takiego upadku Sterlinga, a to chyba powinien być kluczowy aspekt przy tego typu sytuacjach. Nie chcę tu tworzyć teorii spiskowych, ale naprawdę w takich chwilach człowiek może się zastanawiać, o co tu chodzi, dlaczego sędziowie nie widzą tego, co wydaje się być oczywiste. Najgorsze jest to, że jak zwykle sędzia się wybroni, my popiszemy o wielkiej niesprawiedliwości, a za chwilę i tak nie będzie się o tym mówić i pisać, a ci, którzy na tym zarobili będą mieć resztę w dupie.
 
Kto wg Was jest najlepszym komentatorem? A kto poza Strejlałem najgorszym?
Moje pozytywne odkrycie to Węgrzyn.
 
Kto wg Was jest najlepszym komentatorem? A kto poza Strejlałem najgorszym?
Moje pozytywne odkrycie to Węgrzyn.

Węgrzyn jest po złej strony mocy, wczoraj nic nie ogarniał połowy wydarzeń na boisku.

Zdecydowanie Rafał Wolski TOP. Nigdy nie byłem jego fanem, bo komentował mecze wraz z Leszkiem Ołłowskim i mnie wkurwiali jako duet. Natomiast bez Ołłowskiego Wolski brzmi bardzo dobrze, świetnie się go słuchało. Moja rozpiska z tego Euro:

1. Rafał Wolski
2. Mateusz Borek (mecz Dania-Rosja świetnie komentował)
3. Jacek Laskowski
4. Podoliński
5. Iwański na ostatnim miejscu wśród pozytywnych bohaterów mikrofonu

Pozostali albo neutralni albo negatywni. Szpakowski i ten Pan co miał niedługo umrzeć w 2002 bo już wtedy był bardzo stary nie powinni już nigdy komentować i ponoć Szpaku ma gentelmeńskie porozumienie z Szkolnikowskim, że po turnieju żegna się z komentowaniem, ale właśnie przez to... finał mają dać mu skomentować, bo to ma być jego "pożegnanie". Już czekam na Enrico Chiese na boisku i flashbacki z Grosso w 2006 oraz Paolo Rossiego z 1982....
 
Back
Top