Ja dziś Browar za miastem - Siła spokoju (francuski koniak). Jedyny pozytyw wieczoru.
Dlatego również zechciałem się tym podzielić, o meczu lepiej zapomnieć.
Dzisiaj jeszcze próbowałem Amber Apple Wheat - ale było słabe jak nasza reprezentacja (no może trochę lepsze, bo wypiłem do końca, a naszych oglądać się nie chciało).
 
20210614_204343.jpg
 
Będzie tylko gorzej bo do gry wchodzą roczniki z coraz ostrzejszego niżu demograficznego więc będzie dużo mniejsza grupa w której mogą się trafić potencjalne perełki

To co mają powiedzieć Słowacy, skoro jest ich niecałe 5.5 miliona w sumie?

:putinlaugh:
 
Jak tak patrzę na tych Hiszpanów to my nie wyjdziemy ze swojego pola karnego przez 90 minut poza wznowieniem gry od środka na początku którejś połowy i po stracie bramek.
 
Prawda jest bolesna panowie. Polska to kraj Anty piłkarski. Oprócz orłów Górskiego i kadry na IO w latach 80 dosłownie NIC wielkiego nie ugrali po tych czasach

Zapamiętajcie kadrę aka Lewy,Błaszczu i Grosik z euro 2016 bo dluuugo lepszej nie będzie.
 
Można robić sobie heheszki z Wojtka ale pierwszą bramę zawalili Bereszyński na spółkę z Jóźwiakiem, jego winy tu nie ma.
Ot, trochę pecha.
Był dobrze ustawiony, powinien to złapać. Nie powinien w ogóle dopuścić, aby to się odbiło od słupka. Błąd to błąd. Tutaj akurat oprócz obrońców on też dał dupy.
 
Hiszpania remisik, w sobotę będą podwójnie zmotywowani :putinlaugh:

Swoją drogą jak tak oglądam ten mecz, to my w tym turnieju chyba bramek już nie postrzelamy.
 
No i chuj. Juz lepiej jakby Hiszpanie wygrali wszystko, tak to jedni i drudzy beda nas cisnac i nie widze jak mielibysmy z jednymi albo drugimi wygrac
 
Słowacja (najsłabsza drużyna w teorii) liderem w naszej grupie:juanlaugh:
Możemy się już pakować po tym meczu. Wpierdol od Hiszpanii i Szwecji jest murowany po tym co dzisiaj pokazali nasi kopacze
 
Czego Moreno nie gral od poczatku ? Brawa dla Szwedow za konsekwencje w defensywie. Gdyby ktoras z tych druzyn miala Lewego z przodu to cieszylaby sie z trzech punktow.

Wpierdol od Hiszpanii i Szwecji jest murowany po tym co dzisiaj pokazali nasi kopacze
Zobacza co my gramy i nam odpuszcza.
 
Był dobrze ustawiony, powinien to złapać. Nie powinien w ogóle dopuścić, aby to się odbiło od słupka. Błąd to błąd. Tutaj akurat oprócz obrońców on też dał dupy.
Bramkarz pilnuje światła bramki, nie słupków.

:fjedzia:
 
Czy Ty widziałeś co wstawiłem, czy Ty nie widziałeś co wstawiłem? Szczęsny szedł ciałem za linią strzału, ale rykoszet zmienił tor lotu piłki która uderzyła w słupek.
Widziałem. To nie powinno się zdarzyć. Błąd Szczęsnego po fatalnym zachowaniu i serii błędów obrońców.
 
Back
Top