unknown.png
 
Słowacja wygrała na farcie
Hiszpania będzie leżeć, będzie kopana i będzie płakać
 
juz to widze jaki hejt teraz pojdzie na souse a nikt nie widzi ze ci pilkarze sa kurwa beznadziejni i pilka przy nodze im ewidentnie przeszkadza
 
To jak? Souza już ma wypierdalać, czy jeszcze damy mu szansę dograć grupę do końca?

Ale co Souza? lol. Przecież to jest sprawa indywidualna każdego piłkarza w reprze - oni po prostu są mało inteligentni. Wygrała drużyna złożona z piłkarzy, którzy ogarniają lepiej piłkę i tyle.
 
Gościu który do mnie skakał że ta repra nie ogra nawet Słowacji odezwij się.


Od dawna to pisze piłkę kopana w tym kraju powinno się zdelegalizować.
 
Mówiłem żeby nie robić sobie nadziei i niestety miałem rację. Gòwno w chuj.
 
Ale co Souza? lol. Przecież to jest sprawa indywidualna każdego piłkarza w reprze - oni po prostu są mało inteligentni. Wygrała drużyna złożona z piłkarzy, którzy ogarniają lepiej piłkę i tyle.
To było napisane ironicznie. Dałem szanse, żeby to ogarnąć dopisując czy fragment o wywaleniu w trakcie turnieju. lol.

Z drugiej strony, Souza na razie nie daje zbyt wielu argumentów na to, że jest odpowiednim gościem na odpowiednim miejscu. Uważasz, że Nawałka w 2016 roku miał dużo mocniejszą kadrę?
 
Nawałka miał sukces po 3 latach nie trzech miesiącach pracy.
Jeżeli nawet mimo ogarniętego trenera i najmocniejszej 9 na świecie obskakujemy wpierdol od Słowacji to już nie wiem co musi się zmienić...
Oczywiście, że ojcem chrzestnym tego "sukcesu" ze Słowacją jest menago pzpn Boniek, który robi takie zmiany, ale Souza wepchany na pole minowe próbuje przez nie przebiec sprintem, na wariata - może się uda.
 
Teraz tradycyjnie zacznie się liczenie kto z kim musi wygrać/przegrać i jaką różnicą bramek żeby był awans :mjsmile: A tak na marginesie jeszcze te zmiany trenerów kadry też chuja dadzą. Przypomina mi to troche Szpilkę który co chwila ma innego trenera i się nim zachwyca do 1 walki. Ci polscy piłkarze są poprostu za słabi. Klich, rybus bereszyński jóźwiak i tak dalej nie chce mi się ich wszystkich wymieniać nawet by ławki rezerwowych nie zobaczyli w dobrej reprezentacji typu niemcy portugalia itp. Nic do chłopaków nie mam ale tak to obiektywnie wygląda. Tutaj nawet Guardiola by nic wielkiego nie osiągnąl bo poprostu nie ma z czego :tysoncoffe:
 
Last edited:
Znów te pizdograjki dostały w dupę? Na chuj oglądać tych gogusów na fiutku struganych. Od lat tylko wpierdol, szkoda czasu i nerwów.

Jedyne co jest ważne to mecz o honor. Ale z tym też jest problem, bo im honoru i godności brak
 
Ta repra teraz będzie strasznie bita bo na zawodnika typu Grosicki i Błaszczu prime będzie trzeba czekać 15 lat.
 
Ogólnie śmieszy mnie trochę jak trafiam czasami że ta repra ma dobry skład w necie. Topowy to jest max Lewy , Zielu i Klich. Reszta to średniawka. Dlatego dziwiło mnie jak taki Nowak w kanale sportowym gadał że Słowacja ograna na luziku. Kiedy do niektórych dotrze że ta repra jest cienka a bez Grosika i Błaszcza prime to już w ogóle ta kadrę czeka dramat na lata.
 
Ta repra teraz będzie strasznie bita bo na zawodnika typu Grosicki i Błaszczu prime będzie trzeba czekać 15 lat.
Będzie tylko gorzej bo do gry wchodzą roczniki z coraz ostrzejszego niżu demograficznego więc będzie dużo mniejsza grupa w której mogą się trafić potencjalne perełki
 
Back
Top