Euro 2016

Dzisiaj weszły mi 2 kupony najpierw Anglia + under 1,5 gola do przerwy Ukraina Irlandia i live w przerwie na Anglie . Co na jutro polecacie ?
 
Dzień w plecy, Ukraina + BTS w meczu polaków

Kórwa, jakie underowe te mistrzostwa. Tu nic tylko taśme skleić z 10 meczy under 2,5 - ale wtedy w dziesiątym meczu yebnal 3 bramki
 
to euro jest jakieś pojebane ;) nie licząc pojedynczych przypadków na razie większość w dupe

a wy ile przejebaliście, a może jesteście na +?
 
pierwszy raz mnie betsafe zaskoczyl pozytywnie, wbijam n swoje konto, chcialem sobie 50zl doladowac, patrze a tam tyle na koncie. mysle kurwa skad to, a to zadoscuczynienie za te jebane problemy z logowaniem. mowie, wale -2 dla chorwatow, ale kurwa zas przejebie to juz lepiej 2.5 over no i zaraz czesi strzelili :D
 
Ale mnie Chorawcja wyróchała

Przed meczem i tak ich postawiłem po 2,05, ale jak zobaczyłem na żywo śmigają (po 30 minutach strzały na bramke 8/6 do 0:0) dorzuciłem grubiej live po 1.90

Cały mecz pod ich dyktando, już buty ubieram lece do Biedronki po tatar i browarka opijać wygraną a tu karny w 94. A w pizde wy jebani

@kiras ratuj pisz co grasz :sad:

Tatar i tak kupiłem.
 
Ech, a już byłem w sts'ie i witałem się z gąską. Szkoda, że nie postawiłem. Hajs leżał na ulicy.
 
Na jutro Belgia - 1,5. Darmowa pewka od Proroka. Hazard z Lukaku wjadą w tych bezzębnych Ajroli jak w dziwki na gangbangu. A tak na marginesie na 1000 Ajrolek 10 jest ładnych. Pewex dnia.
 
Ja się nie obsrałem i wreszcie mi pierwszy kupon na tym Euro wchodzi;) ale i tak w plecy jestem
stary jaka beka, ja myslalem, ze dalem 2:0 dokladyn wynik na koniec meczu, a teraz patrze kurwa jakos hajsu wiecej na koncie, a to bylo 2:0 do polowy :D kurs 8.5
1. Hiszpania - Turcja
Piłka Nożna - Euro 2016 - UEFA EURO - Grupa D
Bet Type: Dokładny wynik - 1. Połowanull, Zakład złożony na: 2-0

8.50
Won
 
kurwa mac jebane turasy jak stracily 3 bramke to zero agresji :// rogow tez mi jeden brakowal, jakby nie ta pomylka to bylaby chujoza a tak i tak jestem na plusie
 
Ale mnie Chorawcja wyróchała

Przed meczem i tak ich postawiłem po 2,05, ale jak zobaczyłem na żywo śmigają (po 30 minutach strzały na bramke 8/6 do 0:0) dorzuciłem grubiej live po 1.90

Cały mecz pod ich dyktando, już buty ubieram lece do Biedronki po tatar i browarka opijać wygraną a tu karny w 94. A w pizde wy jebani

@kiras ratuj pisz co grasz :sad:

Tatar i tak kupiłem.
narazie czekam na walki Valerii i OAM.Nie za dużo gierki a konkretnie :bomb:
 
Back
Top