Euro 2012

Kosza nie mają wieśniaki?



A z innej beczki nie mnie to oceniać, ale Ronaldo słabo wygląda z tym żelem :P
 
głupoty piszecie



Bramkarze: Manuel Neuer, Tim Wiese, Ron-Robert Zieler



Obrońcy: Holger Badstuber, Jerome Boateng, Benedikt Hówedes, Mats Hummels, Philipp Lahm, Per Mertesacker, Marcel Schmelzer, Christian Trósch, Dennis Aogo, Arne Friedrish, Christian Metzelder, Marcell Jansen, Heiko Westermann



Pomocnicy: Sven Bender, Mario Gótze, Toni Kroos, Mesut ózil, Marco Reus, Simon Rolfes, Bastian Schweinsteiger, Sami Khedira, Marko Marin, Ilkay Gundogan



Napastnicy: Mario Gomez, Miroslav Klose, Lukas Podolski, Andró Schórrle, Cacau, Stefan Kiessling, Thomas Móller



Neuer, Weise, Zieler, Badstuber, Hówedes, Hummels, Lahm, Mertesacker, Schmelzer, Trósch, Friedrish, Metzelder , Jansen, Westermann, Bender, Gótze, Reus, Kroos, Schweinsteiger, Rolfes, Schórrle, Móller i Kieóling to Niemcy =



23 tylko 6 to mieszanki :P
 
Jerome Boateng - matka Niemka, ojciec z Ghany, urodzony i wychowany w Niemczech.



Ilkay Gundogan - rodzice z Turcji, urodzony i wychowany w Niemczech



Sami Khedira - ojciec z Tunezji, matka Niemka, urodzony i wychowany w Niemczech



Mesut Oezil - rodzice z mniejszości tureckiej (Mesut to trzecie pokolenie w Niemczech), urodzony i wychowany w Niemczech



Łukasz Podolski - rodzice Polacy, urodzony w Polsce, wychowany w Niemczech. Gra dla Niemiec, bo Polacy go nie chcieli



Miroslav Klose - ojciec z polskiej mniejszości niemieckiej, matka Polka, urodzony w Polsce, wychowany w Niemczech. Sam siebie uważa przede wszystkim za Ślązaka. Podobno rewelacyjnie posługuje się gwarą śląską.



Mario Gomez - Ojciec Hiszpan, matka Niemka, urodzony i wychowany w Niemczech.



Damien Perquis - Ojciec Francuz, matka Francuzka, urodzony i wychowany we Francji.



Jak dla mnie są drobne różnice.



Swoją drogą wczoraj się nad jednym zastanawiałem. Wiele osób nie ma problemu z akceptacją Perquisa jako Polaka, ale za cholerę nie uważa Karoliny Woźniackiej za Polkę. Ja np. kibicuję Karolinie nawet kiedy gra z Radwańską.
 
Tak na razie patrzę na ten mecz i stwierdzam, że z dużej chmury mały deszcz. Najgorszy z dotychczasowych na EURO.
 
1-0 w sumie po bramce zaczeło się coś dziac na boisku. chyba najsłabszy mecz turnieju jak na razie
 
mecz sie zaczal od 73 minuty. Nani i Contrao bardzo dobry mecz.



Sedzia "genialny" mam nadzieje, ze juz go na Euro nie zobaczymy
 
Najsłabszy mecz faktycznie. Hit okazał się Kitem. Co do sędziego to faktycznie ciągłe pomyłki w obie strony. Szkoda Portugalii, ale myśle że dadzą radę Holendrom.
 
Łukasz Podolski - rodzice Polacy, urodzony w Polsce, wychowany w Niemczech. Gra dla Niemiec, bo Polacy go nie chcieli


Pamiętam jak Janas wysłał mu trzy koszulki naszej reprezentacji !! :D:D
 
Mechaniczna pomarańcza musi wygrać, kurde przez to Euro, odnawia mi się zajob do PN który miałem w gimnazjum. Żałuje, że nie kupiłem sobie biletu na mecz.
 
Niemcy się nie popisali, ale jednak wygrali :-) hm myslałam, że niemiecki czołg rozjedzie Portugalię, a tu tylko lekko musnął ...
 
Poczta Polska taka jest, pewnie przesyłka nie doszła i teraz możemy gdybać :]



Ozil rzeźnia, będzie gwiazdą trunieju ... zachodziłem w głowę jakim sudem Khedirze wyszło takie dośrodkowanie na łeb tego pustaka Gomeza dopiero w powtórce zobaczyłem jak odbija się od pleców portugalczyków, prawie posądziłem Samiego o wunderbar pass :]



A Hummels to normalka, wystarczyło zobaczyć co on wyczynia w BVB ... To będzie jeden z najlepszych stoperów świata
 
Były chociaż z 3 minuty w tym meczu pod kolei w których ten sędzia nie gwizdnął wolnego? A sytuacja z faulem Coentrao w końcówce to juz całkiem komiczna. Varela miał najlepszą sytuację , Pepe bardzo dobrze grał , szkoda , że nie uderzył chociaż 1 cm niżej. Obstawiałem , że gdy będzie remis to Niemcy strzelą coś około 93 minuty , jak to mają w zwyczaju.
 
Bardzo dobrze Niemcy zagrali. Znów mają "drużynę" i moim zdaniem są kandydatem do wygrania tego turnieju. Ozil kot.
 
Back
Top