Euro 2012

Nie ma się co tym wszystkim tak podniecać. Prawda jest taka, że teraz to o wygranej z Rosją można pomażyć. Z Czechami raczej też faworytem nie będziemy. Grecy byli zdecydowanie najsłabszym rywalem. Trochę mi w tej reprezentacji brakuje takiego lidera jak kiedyś Krzynówek. Kogoś kto pociągnąłby grę jak nie idzie. No i do tego Ci debile co dach zamkneli. To było do przewidzenia, że nasi pograją 30 - 50 minut a potem siądą kondycyjnie przy takiej wilgotności.
 
A ruscy niech tak lepiej nie dokazują bo jak trafią na naszych chłopaków to w trumnach do kraju polecą.
 
- Tak postanowiła UEFA, bo tego wymaga powodzenie ceremonii otwarcia, która poprzedzi spotkanie Polska - Grecja. Z tego głównie względu dach będzie zasunięty, choć prognozy pogody też miały wpływ na taką decyzję. Nie tylko deszcz, ale i cień pochodzący od słońca mogłyby popsuć wrażenie krótkiej części artystycznej - poinformował Głuski.


To nie mozna bylo zrobic tej 20minutowej przerwy po czesci artystycznej ?
 
Czytales artykul ? Po co on na ta Ukraine jechal ? Jeszcze miesiac przed.
 
Nie wiem po co Ukraina dostała to Euro
facepalm.gif


Gdyby nie ukraina my też nie mielibysmy euro







Jak czytałes to widzisz ze to bez sensu -kibic Hiszpani pojechał na ukraine a przeciez grają w gdansku.Bez sensu-moim zdaniem szukają na siłe powiązania z euro
 
Bez Ukrainy to Polska by tego Euro nie dostała , jeszcze turniej na Ukrainie się nie zaczął a wg ciebie to już ,,fail" może przynajmniej wstrzymałbyś się z takim komentarzem do zakończenia Euro.
 
Nie wiem czy wiecie ale jest jeden cichy bohater wczorajszego meczu. Wszyscy chwalą interwencję Tytonia, ale osobą, która powiedziała w którą stronę ma się rzucić jest nasz Kubuś Wawrzyniak, nad Wisłą już układają pieśni ku chwale jego niezwykłej pamięci. Otóż Kubie w przerwach między opalaniem a zażywania środków przeczyszczających zdarzało mu sięwziąść udział w kliku treningach w Panathinaikosie i tam podpatrzył w jaki sposób ten Grek (Karagunis?) wykonuje karne :]
 
Jacy faworyci na dziś według was? Ja stawiam na Holandię, a w drugim meczu wszystko może się wydarzyć, ale jestem za wiadomo kim - Portugalia.
 
Dania - Holandia 1-0



Portugalia - niemcy 2-1



Tak bym chcial ale pewnie wyniki beda na odwrot w kazdym meczu
 
Co od meczu Polski to polecam krótką rozmowę z Tomaszem Łapińskim, który wg mnie jest najbardziej konkretnym ekspertem telewizyjnym. Do przeczytania tutaj.
 
co do meczu naszych, to pierwsze 20 minut pięknie grali i powinno być przynajmniej 2:0 no ale cóż... natomiast 2 połowa wyglądała jak większość kolejnych rund w HW- chłopaki oddychali rękawami :D smuda się nie popisał, powininiec zrobić przynajmniej 1 zmianę (Tytonia nie liczę, bo to było wymuszone). Ten pierwszy mecz odzwierciedla trochę przygotowanie Polski (kraju) do tego Euro- niby wszystko gotowe ale jednak czegoś brakuje i wydaje mi się, że niestety tak jak zakładałem panowie nie są przygotowani kondycyjnie, a to powinien być atut, bo wiadomo że techniki się tak szybko nie robi.











Dania - Holandia 0-2



Portugalia - niemcy 1:0
 
Ja tam wierzę, że niemiecki Ordnung zwycieży :-)



Niemcy:Portugalia 1:0 choć po cichu liczę na dobrą formę Poldiego i więcej bramek dla Niemców...
 
to raczej holandia zaskakuje, ze jeszcze nic nie wykorzystala, dania stuprocentowa skutecznosc
 
co oni pierdola strejlau i ten chuj w okularach, ze dunczycy dobrze ustawieni w defensywie? przeciez holandia ich cisnie okrutnie, tam musi cos wpasc
 
Danie jest jednym z tych zespołów które na każdym turnieju mogą rozpierdzielić system, poza tym są na 9 miejscu w rankingu FIFA.



Holandia dzisiaj to zbiór indywidualności, Dania to drużyna.
 
Przeczytałem właśnie, że Smuda na pytanie o zmiany posłużył się przykładem zdjęcia Mullera w finale LM. Myślałem, że nie może pogrążyć się bardziej ale jednak Franz mnie zaskoczył.
 
słabo holandia. w sumie to liczyłem, że do przerwy ze 2 duńczykom upchną a tym czasem nie zanosi się z taka skutecznością na nic.
 
@Gaara


Ten jak to określiłeś chuj w okularach to Włodzimierz Lubański legenda polskiej piłki i mowi bardzo dobrze. Dobra obrona Danii, superzajebista dyspozycja van Persiego i Robben, ktory za wszelką cenę chce każdą akcję kończyć strzałem. Oto powody, dlaczego Holandia przegrywa.
 
ja wiem kto to:) popatrz tez na to, ze tyle co Holandia miala okazji, to nawet Polska by kilka z nich wykorzystala. jakby Dania dobrze w obronie grala, to by nie dopuscili do tylu sytuacji
 
Back
Top