Euro 2012

Wynik był do przewidzenia aczkolwiek obie ekipy pokazały się z ładnej strony. Piękna bramka Pirlo. Teraz czas na Hiszpanów.
 
Niech mi ktoś powie że komentarz meczu Hiszpanów jest obiektywny to posram się ze śmiechu. Grupowy orgazm obu panów.
 
Wryło mi się też w pamięć stwierdzenie, że Pletikosa zawalił wolnego przy którym gola strzelił Pirlo. Moim zdaniem nie miał szans.






chyba nie był najlepiej ustawiony aczkolwiek strzał bardzi ciężki do obrony
 
heh aż sprawidziłem. z trzeciakiem komentuje, czyli będą same ochy i achy nad wspaniałymi nadludzmi z hiszpanii:-)
 
"model Barcy" ... te słowa trzeciak wplata w co drugą wypowiedź, nie wiem już czy tym rzygać czy nie, Torres mu nie pasuje - bo nie gra kombinacyjnie, Arbeloa bo słaby w ataku ... ale przechuj Sliva też nie pasuje b za długo prowadzi piłkę :-)



"Sędzia jest jak powietrze" ... kolejne magiczne stwierdzenie Mirka



lezec-gif
 
Jak bede miałokazję obejżeć kolejny mecz Hiszpanii i będzie komentował Trzeciak to policzę mu ile razy wspomni o grze Barcy.



Z Irlandii przyjechali kibice, a u nas na stadionach to widać kto jest jak zbliżenia robią. Po za hymnem, Polska gola, jeszcze jeden nie ma pieśni, no a na narodowym spikerem jest największy polski kibic Michał Figurski to o czym my rozmawiamy?
 
Ja rozumiem, że gra Hiszpani w dużej opiera się na graczach z Katalonii, ale bez przesady ...



Polscy kibice? Ci co prowadzili doping są w pudle, albo zakaz stadionowy to już nie to co na śląskim z Portugalią czy Belgią za Benhakera ... teraz mamy Januszy :]
 
na jutro takie mecze :-)

Ukraina - Francja (Podwójna szansa) 1X 1,76
Szwecja - Anglia (Zakład 2-drożny specjalny) 2 1,40
 
irlandczycy zmiażdzyli tą piosenką na koniec meczu. szkoda że odpadaja.







e: L U K szybszy
 
A w Poznaniu na murawie znowu ląduje raca. W mediach cisza no bo przecież kibice "dali ponieść się piłkarskim emocjom. Gdyby takie zdarzenie miało miejsce podczas meczu Ligi Polskiej GóWno już by szykowało wspaniały artykuł, Słońce Peru wygłaszał by mowy o walce z chuliganami, opinia publiczna po przeczytaniu prasy chciała by kaukazu dla kiboli a policja sciągała by odciski palców z racy.



Co do polskich "kibiców" to co mówiłem przed Euro? Że będzie andrzejada na trybunach i jest :) Ktoś mi z tego forum nie wierzył. Tylko nie pamiętam kto. Yagiel chyba ;p
 
A w Poznaniu na murawie znowu ląduje raca. W mediach cisza no bo przecież kibice "dali ponieść się piłkarskim emocjom. Gdyby takie zdarzenie miało miejsce podczas meczu Ligi Polskiej GóWno już by szykowało wspaniały artykuł, Słońce Peru wygłaszał by mowy o walce z chuliganami, opinia publiczna po przeczytaniu prasy chciała by kaukazu dla kiboli a policja sciągała by odciski palców z racy.



Co do polskich "kibiców" to co mówiłem przed Euro? Że będzie andrzejada na trybunach i jest :) Ktoś mi z tego forum nie wierzył. Tylko nie pamiętam kto. Yagiel chyba ;p
 
L U K tu masz odpowiedź dlaczego media milczą

Ostatnio Tomasz Machała (a przed nim Tomasz Lis) ujawnili nieco mechanizmów działania medialnego światka. Obaj opowiedzieli o tym, że premier przed Euro 2012 zwołał specjalną naradę z redaktorami naczelnymi największych mediów. Na spotkaniu ustalono, że na pewne rzeczy dziennikarze muszą przymknąć oko, że w tych dniach naprawdę ważna jest jedność i maskowanie niedociągnięć. Że krytyka krytyką, kompromitacje kompromitacjami, ale na zewnątrz musimy się prezentować kryształowo.







http://www.weszlo.com/news/10690-Ostatnie_godziny_przed_Euro_moglibyscie_przyhamowac_Tylko_w_imie_czego
 
Ej spokojnie, to nie nasi rzucili, jestem przekonany, że jakby racami rzucali Polacy to by było głośno. Żeby daleko nie szukać, bajeczke o rasistowskich okrzykach na treningu Holendrów polskie "gazety" łyknęły bez przynęty.


Rzeszow



Przemyśl lepiej pierwszy typ :) proponuję czystą dwójeczkę :)
 
Kurde akurat chwile przed końcem meczu poszedłem wziąc prysznić, jak byście mieli urywak jak Irlandczycy spiewają to wrzućcie. Lubie tego typu zachowania, aczkolwiek Polacy też potrafią zrobić atmosferę na stadionie, mnie aż przed telewizorem ostatnio ciarki przechodziły, a co dopiera jak bym był na stadionie.
 
Back
Top