Euro 2012

Jeśli euro zamienić w ekstraklasę, to Grecja byłaby Śląskiem Wrocław. (if you know what i mean)
 
liczyłem na zdecydowane zwycięstwo , a wyszła lipa i powinniśmy sie cieszyć z tego remisu mimo wszystko ...
 
na każdym turnieju Polakom starcza sił tylko na pierwszą połowa, a Smuda chyba ślepy bo uposledzony by sie zorientował ,że jak słabo idzie to trzeba coś zmienić a nie czekać na egzekucje...
 
Polacy zajechani, mieli farta, ze nie grali z jakimis Niemcami albo Hiszpanami bo tak by dostali w dupe ze caly kraj by ich powiesił.



I jeszcze jedno, moze to juz uroslo mi jakos w głowie do legendy ale dla mnie doping byl chujowy w porownaniu do tego co sie dzialo np na śląskim z benhakkera
 
Szczęsny tak fatalnego meczu w swojej historii jeszcze nie miał, duże nadzieje są teraz pokładane w Tytoniu.
 
Szczęsny to jeszcze nic nie pokazał bo nie mogl w tej reprezentacji a te jego cwaniakowanie robienie z niego wybitnego bramkarza to żenada. Tytoń broni w PSV Boruc w Fiorentinie, o co wam chodzi ?? po wam ten grubas ?
 
@ FTW



Czyżby przeszkadzali ci Janusze? :-) Że były przyśpiewki co 10-15 min. to nie znaczy, że słabo kibicowali. :-)
 
jak mam w pamięci pamiętne mecze Polska vs Norwegia czy Polska vs Belgia to troche boli taki doping gdzie rozgrywamy jeden z najwazniejszych meczów w historii
 
Boje się co będzie z nami we wtorek, narazie Rosja gra cud miód.



PS. Fajnie, że Jacek Laskowski komentuje mecz.
 
Ja neistety ogladac nie moglem, ale sluchalem w Programie 1 polskiego radia. Janisz i Kostyra w porównaniu do Zimocha to są panowie nikt:) Ja płakałem ze śmiechu sluchając go.







PS.



Widze, ze Pepiki tez maja swojego "Czecha" - Gebre Selasje haha......
 
@up



Tylko, że ten koleś jest akurat takim odpowiednikiem Izu Ugonoha. Urodził się i mieszka całe zycie w Czechach.
 
ano, wygrywajac z grecja porazka z ruskimi nie byla by taka straszna, a takto moze byc roznie







najlepiej chyba by bylo, gdyby grecja zremisowala z czechami we wtorek (obstawiajac oczywiscie nasza porazke)
 
ci, którzy kupili bilety nie mogą czuć się zawiedzeni. Emocje były... Z meczu można być zadowolonym, z wyniku nie tak do końca, ale ja jestem dumny z postawy Polaków
 
Ruscy czarnym koniem turnieju, przejdą po nas jak tsunami po Japonii



W sumie patrząc na naszą druga połowe to Grecy mogą narzekać, że nie wygrali. Wystarczyło strzelic karnego.
 
A narzekajcie sobie na doping dalej - ja mam po meczu gardło zdarte totalnie, a emocji, które przeżyłem przy okazji tego karniaka to nic nie zastąpi. Polak lubi ponarzekać- że doping ch*jowy, że Smuda nie robił zmian, że mamy dziurawą obronę, bla, bla, bla. Trochę optymizmu, jeszcze Euro się nie skończyło, a wy już płaczecie. Nie jesteśmy piłkarską potęgą i pewnie długo nie będziemy. Ja i tak jestem zadowolony z postawy naszych.
 
rosja strasznie ofensywna, znajac nasze wpadki z obronie moze byc nie ciekawie, ale tez jezeli poprawimy skutecznosc to majac kilka akcji moze uda sie wyciagnac remis :-)



edit:



kaczka nie mow, ze nie masz tvp2
 
@szady



bo był chujowy doping, co ma do tego optymizm albo pesymizm ??



co do gry to nadal trzymam za naszych tylko boję się, że jak ruscy na nas wpadną to nasz środek obrony plus wytrzymałość piłkarzy moze byc poddana ciężkiej próbie
 
Back
Top