HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Nie widzę tematu, więc otwieram. Graliście już? Jak wrażenia?


Ja póki co wstrzymuję się z zakupem, liczę, że wleci na EA Access niedługo (może po świętach?) albo poczekam na dobrą promkę na Black Friday/Boże Narodzenie, bo póki co cena przeraża, a z tego co pamiętam to w przeszłości dość szybko gra taniała.

Dajcie znać jak się gierka prezentuje
 
Nie widzę tematu, więc otwieram. Graliście już? Jak wrażenia?


Ja póki co wstrzymuję się z zakupem, liczę, że wleci na EA Access niedługo (może po świętach?) albo poczekam na dobrą promkę na Black Friday/Boże Narodzenie, bo póki co cena przeraża, a z tego co pamiętam to w przeszłości dość szybko gra taniała.

Dajcie znać jak się gierka prezentuje
Podobno jest mniej zawodnikow niz w 4 co jest absurdem. Druga sprawa to nic tam sie nie zmienilo jak ogladalem gameplaye, troche sie te postacie plynniej ruszaja ale to tyle.

Kariera wyglada dalej jak kupa, nudne jak skurwesyn przygotowania plus walka ktora tylko jest ciekawa.


Ta kariera powinna byc rozbudowana o mozliwosc przechodzenia do roznych kategorii wagowych np. Mnostwo opcji ale oni woleli po prostu wypuścić nowa gre dajac tam ten sam kontent oprawiony w nowy silnik.
 
Dobrze że mi to na one nie pójdzie.

Oni chyba chcą pójść w masówkę może nie co rok ale co 2 lata będą wypuszczać a zmieniać się będzie wielki chuj, skoro z tego co widziałem n gamęplay n YT to mcgregor dalej topka lekkiej i gdzieś czytałem że zawodnicy są tacy sami, w sensie że nikogo nowego nie dodali, a ja bym sobie zagrał takim Lordem czy Tyburem, po takim czasie w organizacji napewno zasłużyli, a taki Rosas jedna walka i cyk do gry.
Powinni poprostu aktualizacje wypuszczać do dopracowanego modelu, ale wiadomo że wtedy zarobek znika.
 
Podobno jest mniej zawodnikow niz w 4 co jest absurdem. Druga sprawa to nic tam sie nie zmienilo jak ogladalem gameplaye, troche sie te postacie plynniej ruszaja ale to tyle.

Kariera wyglada dalej jak kupa, nudne jak skurwesyn przygotowania plus walka ktora tylko jest ciekawa.


Ta kariera powinna byc rozbudowana o mozliwosc przechodzenia do roznych kategorii wagowych np. Mnostwo opcji ale oni woleli po prostu wypuścić nowa gre dajac tam ten sam kontent oprawiony w nowy silnik.
Całe EA. Powtórka jak z fifą. Rok w rok to samo, a kasa jak za nowy produkt

Ps. w Ea acces dodali odnowionego Dead space-a, polecam tą grę zamiast tego odgrzewanego kotleta.
 
Co do kariery to nawet możliwość wyboru gymu przed walka i sparingpartnerów konkretnych by wiele wniosła, coś jak transfery w Fifie.

Taki kurwa gejczendżer, niby oczywisty ale nikt nie ruszył tematu. Kariera to kariera i powinny być wybory a nie że idziesz torem fabuły, kariera to nie fabuła.
 
Wszedłem z ciekawości, bo chociaż konsoli nie miałem od x360 to wówczas sobie powiedziałem, że następny zakup takiego sprzętu przeze mnie odbędzie się przy okazji wydania jakiejś konkretnej, dopracowanej gry w tematyce sportów walki (mma lub boks w sensie), więc co jakiś czas (głownie przy okazji premiery nowego EA UFC) odświeżam wątek i ku mojemu żalowi okazuje się, że nadal chuj z tego. To co piszecie brzmi jak kopiuj-wklej wszystkich produkcji od ea/ubisoft etc. a to nie napawa optymizmem w oczekiwaniu na dobrą grę z gatunku MMA w tym dziesięcioleciu (EA ma kontrakt z UFC do 2030).
 
Screenshot_2023-10-29-19-51-57-590_com.ebay.mobile-edit.jpg

Tyle w temacie
 
Na razie obejrzałem kilka materiałów. Rozcięcia, opuchlizny, a także ich wpływ na atrybuty zawodników, to chyba na plus. Za dużo nie jestem w stanie powiedzieć, bo nigdy nie grałem w UFC na konsolę, a bardzo chętnie bym zagrał
 
Właśnie te rozcięcia to podobno pięta achillesowa, i często walki kończą się przerwaniem przez lekarza.
 
Gówno w chuj, rozcinasz typa raz dwa i ładujesz w miejsce rozcięcia, chwilą moment i maksymalnie dwa razy lekarz wpada i kończy impreze
Żałosna gra te 10 godzin trialu wystarczyło, ragdoll zjebany, graficznie średnio bardzo, replaye zajebali z fight night champion
 
Gówno w chuj, rozcinasz typa raz dwa i ładujesz w miejsce rozcięcia, chwilą moment i maksymalnie dwa razy lekarz wpada i kończy impreze
Żałosna gra te 10 godzin trialu wystarczyło, ragdoll zjebany, graficznie średnio bardzo, replaye zajebali z fight night champion
CDPR musi zrobić UFC :frankapprove:
 
Gówno w chuj, rozcinasz typa raz dwa i ładujesz w miejsce rozcięcia, chwilą moment i maksymalnie dwa razy lekarz wpada i kończy impreze
Żałosna gra te 10 godzin trialu wystarczyło, ragdoll zjebany, graficznie średnio bardzo, replaye zajebali z fight night champion
Też mi nie podeszła jakoś 4 bardziej do mnie trafiała
 
Back
Top