1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

EA SPORTS UFC 2 - Pierwsze wrażenia przed premierą

Discussion in 'Gaming' started by Assocati, Mar 13, 2016.

1. RaphTaba

RaphTaba Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    1,018
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Fajnie byłoby mieć Karole, ale ja babami praktycznie w ogóle nie gram i wolałbym mieć Krzyśka, który sobie zasłużył na miejsce w grze (oczywiście Karola również zasłużyła).

2. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,608
    Zdobyte Lajki:
    1,076
    Punkty:
    1,190
    Chwilę przemyślałem temat i nie do końca się zgodzę. Oczywiście bardzo bym chciał Krzycha i chętnie bym nim pograł, ale Karola zasłużyła bardziej. Po części dlatego, że startowała z wyższego pułapu, a z drugiej strony jej dywizja jest mniejsza, słabsza i łatwiej się wyróżnić.

Jak spojrzymy na roster wagi średniej w grze, to w zasadzie wszystkie nazwiska są wyraźnie bardziej rozpoznawalne niż Krzychu. Jak spojrzymy na FightMatrixa (oczywiście wiem, że to trochę ułomne narzędzie), to:
    - raptem jeden zawodnik z gry jest niżej niż Jotko - Mutante, który ma OVR 83 i jego obecność w grze to pomyłka ;)
    - jest co najmniej kilku wyżej notowanych, którzy też się jeszcze nie załapali. Ciekawostka - najwyżej spośród "pechowców" jest McCrory. Może jeśli Krzysiek go obije, to już zapracuje sobie na miejsce w grze :bleed:
    - poza tym w grze nie ma nikogo, kogo Krzychu miałby na rozkładzie.

W sumie to jak się nad tym zastanowić, ja w ogóle mało gram rzeczywistymi zawodnikami. Odkąd wykupiłem PS Plus to głównie Ultimate Team leci.

RaphTaba likes this.
  3. RaphTaba

RaphTaba Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    1,018
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Przepraszam, masz rację :pray:
    Mnie UT wkurwia jak mam np 10 wygranych z rzędu (0 przegranych) i nagle dostaje jakiegoś kota, co ma chyba overall ponad 90. W stójce szybszy, mocniejsze uderzenia, a w parterze to pół rundy muszę czekać aż zrobię przejście (tak - lubię się żalić i dramatyzować). Oczywiście takie walki nie zdarzają się często.
    Macie jakiś fajny sposób w UT na farmienie coinsów? Bo też bym chciał mieć zawodnika z wyższym overallem niż 70 :lol: i ogólnie przyznaje, że w to UFC jestem kiepski.

4. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,608
    Zdobyte Lajki:
    1,076
    Punkty:
    1,190
    Jakieś 2-3 tygodnie temu jak patrzyłem, to miałeś lepsze osiągnięcia niż ja, także wychodzi na to, że ja jestem kiepski do kwadratu ;)
    Co do farmienia, to przychodzą mi 2 rzeczy do głowy
    - oglądanie reklam raz dziennie - zawsze to 1000 monet za obejrzenie jednego trailera dziennie. Ameryki pewnie nie odkrywam, ale sam zauważyłem tę możliwość dopiero tydzień temu.
    - jak masz czas żeby zrobić dobrych kilka walk, to można stworzyć nowego zawodnika, żeby natłuc nim trochę punktów. Jest duża szansa, że startując od pierwszej dywizji Twój fighter będzie miał lepsze skille od większości rywali. No chyba, że trafisz na kogoś, kto kombinuje podobnie ;) Przy okazji łatwiej jest nabić różne statystyki potrzebne do wypełnienia Daily Objectives.

BTW - naprawdę Twoi nie mają powyżej 70 OVR? U mnie obecnie każdy zawodnik, którym zdecyduję się walczyć (i z automatu przerzucę mu wszystkie wartościowe Move Cards) jest chyba w okolicach 73-74

5. RaphTaba

RaphTaba Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    1,018
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Wkurwiłem się i pousuwałem zawodników w pizdu :crazy: Teraz gram Januszem, ale już raz dostał wpierdol i smutek, ale lekko. Overall ma chyba teraz 71.
    Daily Objectives nigdy nie robię bo nie mam zazwyczaj tyle czasu, żeby ogarnąć je wszystkie (chyba tylko raz mi się udało), a oglądanie reklam - nie miałem o tym pojęcia :joe: Dzięki.

6. Baton17

Baton17 Bellator
    Bantamweight

Komentarze:
    3,956
    Zdobyte Lajki:
    3,108
    Punkty:
    490
    Ja ostatnio cisne przez neta z innymi ludzmi mam rekord 78-110 wiec w ciul na minusie:D ale grajac tak sobie pomyslalem ze fajnie by bylo jakby zrobili element usada w grze. Tzn w karierze by bylo do wyboru iles tam koksu. Wybierasz rodzaj dawke i cykl. Pokazane jest vo koks poprawia. No i trzeba brac tak aby usada nie zlapala. No jak zlapie to ban na jakis czas;) byloby ciekawie:D

MichasQ likes this.
  7. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,608
    Zdobyte Lajki:
    1,076
    Punkty:
    1,190
    Śmigasz w Ultimate Team czy Ranked Match?
    Swoją drogą, czy ktoś jeszcze z forum grywa w miarę regularnie? Ja w zasadzie od premiery może miałem jedną "dłuższą" przerwę (może tydzień/dwa). Poza tym przynajmniej raz na parę dni kilka walk musi wpaść.

8. Baton17

Baton17 Bellator
    Bantamweight

Komentarze:
    3,956
    Zdobyte Lajki:
    3,108
    Punkty:
    490
    Gram w rankingowych;) tez w miare regularnie pykam;)

9. Aliibaba

Aliibaba WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,097
    Zdobyte Lajki:
    1,612
    Punkty:
    140
    znalazlem fajny patent jak grac w demo EA UFC non stop
    wystarczy przelogowac sie na inne konto i czas leci od nowa hehe

10. Tabletka

Tabletka Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    38
    Zdobyte Lajki:
    18
    Punkty:
    10
    ktos mi powie jak blokowac ciosy w parterze lub kolana w klinczu? kurwa dusze ten r1 czy r2 i nic to nie daja
    a tdd jak zrobic? ciagle mnie ktos obala
    ogolnie ten parter to troche padaka

11. RaphTaba

RaphTaba Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    1,018
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Parter na pewno dużo trudniejszy do ogarnięcia od stójki. Klincz jest chujowy: kolana blokujesz r2, a łokcie r1 - musisz zgadywać bo chyba nie sposób zauważyć czy idzie kolano, czy łokieć i zdążyć się zasłonić. Obalenia bronisz r2 + prawa gała na dół, a łapania w klincz bronisz r2 + prawa gała do góry.
    Z obaleniami jest taka chujówka, że jak gram przez neta i walczę np przeciwko Cormierowi, to bronię wszystkie obalenia tylko po to, żeby w następnej nie obronić ani jednego obalenia od np Barbozy i przegrywam przez decyzję będąc obalonym ponad 20 razy w ciągu 3 rund. Tak samo mam czasami w parterze, mimo że przeciwnik ciągle robi te same przejścia, które broniłem już nie raz w innych walkach i mam full stamine, to ni chuja nie idzie obronić.
    W parterze normalnie bronisz łeb (R1) i korpus (R2), tylko są pozycje w których nie możesz się obronić. Przejścia w parterze bronisz R2 + prawą gałą w tą stronę, w którą przeciwnik daje prawą gałę (zazwyczaj to widać, że np przechodzi nogi w prawo lub lewo itp).

12. Tabletka

Tabletka Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    38
    Zdobyte Lajki:
    18
    Punkty:
    10
    @RaphTaba np w dosiadzie trzymam te r1 i nichuja mi gardy nie chce trzymac, a dostane dwa strzaly i koniec walki
    wkurwia to niesamowicie

13. RaphTaba

RaphTaba Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    1,018
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    To nie wiem, może masz już łapy za bardzo obite? Wiem, że z niskiego dosiadu nie da się bronić, ale też nie da się znokautować (a już na pewno nie dwoma uderzeniami). Jak się przeciwnik podniesie to normalnie R1 i zamiast robić przejścia (bo jak jebnie podczas, to przerywa próbę przejścia), to lepiej łapać uderzenia prawą gałą w lewo lub prawo.

14. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,608
    Zdobyte Lajki:
    1,076
    Punkty:
    1,190
    http://attackofthefanboy.com/news/early-1-09-update-patch-notes-ea-sports-ufc-2/

Wyszedł nowy patch, zmiany w gameplayu wyglądają dobrze, zwłaszcza:
    Do tego kilku nowych zawodników, ale niestety nikogo z naszych, a na Chrisa Dżotko zaczynałem po cichu liczyć. Ciekawe czy jeszcze zdąży się załapać do rosteru, póki developerzy nie zajęli się jeszcze kolejnym projektem i ulepszają / dodają content do tej gry.

15. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,812
    Zdobyte Lajki:
    15,280
    Punkty:
    1,190
    Ja pewnie jakos w pazdzierniku kupie w pakiecie z fifa 17 to popykamy

Hightower likes this.
  16. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,608
    Zdobyte Lajki:
    1,076
    Punkty:
    1,190
    Hehe, parę minut temu wygrałem z gościem z Polski, który w dodatku akurat streamował na żywo na twitchu :)

MichasQ likes this.
  17. RaphTaba

RaphTaba Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    1,018
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Mnie ta gra wkurwia bo za często przegrywam przez własną głupotę :crazy:

18. bart123

bart123 WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,515
    Zdobyte Lajki:
    2,369
    Punkty:
    290
    UFC 2 dołączy za niedługi czas do EA Access, czyli pakietu gierek, które udostępnia EA za 79,99zł rocznie lub 14,99zł miesięcznie. Także konsolowcy mają trochę szczęścia, bo to dobry deal:cry: Origin Access to co innego na PC...

19. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,608
    Zdobyte Lajki:
    1,076
    Punkty:
    1,190
    To co, kupujesz UFC 2?

Jakby co to daj znać. Posparujemy trochę online, to się nauczysz paru tricków i będziesz wymiatał, hehe :bleed:

20. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,812
    Zdobyte Lajki:
    15,280
    Punkty:
    1,190
    Trochę wydatków miałem, więc kupię raczej pod koniec miesiąca, po wypłacie ;-)

Share This Page