EA SPORTS™ UFC®

Done :D

jqgck0.jpg
 
Panowie, zrobił ktoś może Gussem 199 walk? :)
Aktualnie jestem na 197 i jest dramat :)
 
A jednak dałem radę :-) Zobaczymy czy każdy , będziemy mieli to samo w tych paczkach
 

Attachments

  • ufc.event.png
    ufc.event.png
    311.7 KB · Views: 32
Faktycznie walka Gusem w ostatnich walkach była ciężka, zwłaszcza, że jego umiejętności nie powalają. Poza tym nim grałem na samym początku i jeszcze nie miało się takiej wprawy jak teraz. Teraz pewnie byłoby dużo łatwiej, ale też walka max Gusem np w ostatniej walce z Jonesem to masakra... Przecież Jones w tej grze ma takie techniki, że jest praktycznie w stanie jednym strzałem ubić Gusa jeśli trafi...
A z innej beczki, to mi się pewnie nie uda dobić do 10k w tym evencie. Nie miałem czasu w weekend i zatrzymałem się chyba na 4,5k, więc 5,5k dzisiaj po pracy raczej nierealne, a i znając moje szczęście, to wypadłby mi Cormier, albo Werdum, których już mam, więc sobie daruję raczej.
 
W sklepie jest do otwarcia paczka z dwoma złotymi ;) A za Event i 10k wypadł mi złoty Conor z pasem mistrzowskim :D
 
Nabijanie 10 tys pkt by dostac 2 ronde na w chuj sie ciesze

Moja ekipa na ten moment
fly: Faber x2, Bruce Lee, McDonald, Wineland, McCall, Elliott, Bowles, Gaudinot, Benavidez, Perez, Pickett, Uyenoama, Jorgensen, Easton

Light: Conor x2, Melendez, Nurmagomedov, Chan Sung Jung, Cerrone, Lamas, Bruce Lee, Lauzon, Poirier, Grant, Swanson, Siver, Maynard, Pearson, Miller,

Middle: GSP, MacDonald x2 ( jeden zloty, jeden niebieski), Weidman, Machida, Romero, Belfort, Condit, Cung Le, Kampmann, Bisping, Rockhold, Mousasi, Carmont, Maia, Franklin, Krauss, Philippou, Munoz, Ellenberger, Henderson

Heavy: Sonnen, Gus, JDS, Rua, Barry, Henderson, Big i Lil Nog, Bader, Glover, Evans, Hunt, Big Foot, Davis

Baby: Ronda x2, Tate, Holm, Carmouche, Mcmann, Kaufman
 
No mi właśnie Rondy brakuje, bo jakoś dziwnie to tak wygląda w każdej wadze złoty przypakowany zawodnik i na końcu Holm ;) Ogólnie nie gram za dużo i jak już kimś skończę to lubię podpakować mu prawie wszystkie umiejętności do 50 lvl mimo, że statystki i tak stoją w miejscu.

Fly: Barao(199), Dodson(199), Bruce Lee, Benavidez, Mccall, Elliott, Gaudinot, Jorgensen, Wineland, Pickett, Uyenoama, Bowles, Easton, Perez.
Light: Conor, Bruce Lee, Nurmagomedov, Melendez, Sung Jung, Lauzon(199), Miller, Maynard, Siver, Pearson
Middle: GSP(199), Macdonald, Mousasi, Bisping, Rockhold, Cung Le, Franklin, Munoz, Ellenberger, Philippou, Carmont, Krauss, Kampmann.
Heavy: Werdum(199), Gus(199), Hunt, Sonnen, Henderson, Evans, Teixeira, Big Foot, Lil Nog, Barry, Bader
Baby: Holm(199), Mcmann, Kaufman, Carmouche

A ten Bruce to ma jakieś wyjątkowe te umiejętności ? chyba nie bo widzę, że z starych też go mogę podpakować więc chyba paczka jak każda inna tylko z jego wizerunkiem raczej nie?
 
W paczce za Event (10 tys.) wypadł mi złoty Rafael dos Anjos , a co do eventu z Brucem Lee, (będzie on aktywny za nie całe 23 godziny) , jak będe miał czas to może nabije te 4 tys. i wreszcie będę miał porządnego zawodnika w wadze muszej .
 
Jak mnie Condit wkurza, męczylem się nim strasznie, aby przejść ostatnie walki. Wolę zagrać jakimś muszym, niż znowu kopiącym...
 
Back
Top