EA SPORTS™ UFC®

Pojawiła się nowa paczka w sklepiku za 300k"one orange rarity fighter from a previous ufc event 50 abilities"
Dostałem A. Pettisa ;)

EDIT: Polecam Pettisa zajebiście się nim gra.
 
Last edited:
Jeszcze trochę i będę miał wszystkich zawodników :D

Braki u mnie:
FLY/BW: DJ, TJ, McDonald, Faber
FW/LW: Conor, Aldo, Pettis, Edgar
WW/MW: Lawler, Mousasi,SIlva, Machida
HW: JJ,Cain,Cormie,Browne,Rua
Kobiety: Zingano
 
Ja też codziennie cisnę, chociaż trochę mniej czasu mam.

@mmammag mi się powtórzyło z randoma i dostałem xp dla Misi, więc 4k to dla mnie nie warto, ja już mam nabite 800 i starczy.

Ostatnio otworzyłem 68 paczek i dostałem dwa nic nie znaczące xp.

A jak to jest z znajomymi z fb? Można z nimi się pojedynkować czy jak? Może przetestujemy w gronie cohones :D
 
Ja też dalej trochę gram, ale ostatnio zdecydowanie mniej.
Teraz odpaliłem znowu grę, jak EA Sports sporo pozmieniała, ciekawa opcja z tym Auto Train, nie trzeba tyle klikać ;)
Jeżeli chodzi o ten LE, to cisnę do 4k, żeby otworzyć tego randoma- może wpadnie Pettis, albo Jones, ewentualnie Mysz, albo Rumble. Byłoby miło ;)
 
Dobra, oficjalnie chyba pierdolę tą grę i przestaję w to grać. No bo jak kurwa można w to grać, skoro wraca człowiek z pracy i żeby nabić do tych 4k na randoma nie je od razu obiadu i napierdala jak zły, żeby się wyrobić, żeby poźniej randoma dostać Holly Holm? Tak kurwa, Holly Holm, zawodniczka, której w tej grze nie trawię i w karierze nie grałem nią żadnej walki pewnie od półtora miesiąca. Zero sprawiedliwości, zero kurwa.
@Grzechu wybacz jako moderator rzucanie mięsem, ale się wkurwiłem.
 
Dobra, oficjalnie chyba pierdolę tą grę i przestaję w to grać. No bo jak kurwa można w to grać, skoro wraca człowiek z pracy i żeby nabić do tych 4k na randoma nie je od razu obiadu i napierdala jak zły, żeby się wyrobić, żeby poźniej randoma dostać Holly Holm? Tak kurwa, Holly Holm, zawodniczka, której w tej grze nie trawię i w karierze nie grałem nią żadnej walki pewnie od półtora miesiąca. Zero sprawiedliwości, zero kurwa.
@Grzechu wybacz jako moderator rzucanie mięsem, ale się wkurwiłem.

Dlatego nie zbierałem 4k, ale i tak współczuję
 
Dlatego nie zbierałem 4k, ale i tak współczuję
Ja sam sobie współczuję. Jak zobaczyłem Holm że wypadła to na początku pomyślałem: nie sądziłem, że w tych nagrodach można trafić dwóch zawodników. Po chwili jednak stwierdziłem, w jak czarnej dupie jestem i mam kurewskiego pecha ;)
 
Dlatego śmiałem się wcześniej że ja "randoma" już mam. Wziąłem Mendeza i też ciężko się nim gra, chyba najniższy w grze, ciężko czymkolwiek trafić.
 
W nowym evencie Sara za 4k i Random za 2,5k. Mam weekend, więc celuje w 2,5k #goodluck
 
Znokautowaliście kiedyś kogoś lowkickiem? Miałem buga i mi się udało :D
 
Back
Top