EA SPORTS™ UFC®

To też mam 199 ;)

Najtrudniejszy ever.
Widzę, że faktycznie sporo czasu katujesz tą grę ;)
To prawda, że ten event jest wyjątkowo trudny, ale akurat to się dobrze składa, bo wpadł mi challenges z tymi abilities, więc w jednej walce sporo ich jestem w stanie wsadzić.
Ps. Holly Holm to chyba najgorszy dla mnie do grania zawodnik/zawodniczka w tej grze- z tych, z których grałem.
 
Bo nie grałeś Benavidezem. ;)
To też jest problem, zajebiści zawodnicy ale z krótkimi łapkami :P
Benavidezem chyba zagrałem kilka walk, ale właśnie stwierdziłem, że ma tragiczny zasięg i go olałem ;)
Holm doszedłem do 75 walki chyba, ale przerzuciłem się na innego zawodnika i też nią nie gram.
Idę na łatwiznę, a co!
 
To jest właśnie ten system, robienie łatwej kasy nowymi zawodnikami. kupiłem sobie za 300k skrzynek. i każdemu dodaje same XP z mnożnikami. Kasa sama leci ;)
Ja chciałem też spożytkować kasę na skrzynki, nazbierało się teraz już ponad milion, więc będzie co otwierać. Jednak jeszcze się wstrzymuję, bo muszę powalczyć kilkoma zawodnikami, a więcej hajsu wpadnie.
Liczę, że w końcu mi wpadnie jakiś złoty zawodnik.
 
Mam ich kilku, niczym nie różnią się od normalnych ;D
Niby racja, ale jednak zawsze to fun z grania jakimś kozakiem, chciałbym zwłaszcza zobaczyć chyba Jonesa, bo on ma chyba sporo różnych ciekawych ciosów.
 
Niby racja, ale jednak zawsze to fun z grania jakimś kozakiem, chciałbym zwłaszcza zobaczyć chyba Jonesa, bo on ma chyba sporo różnych ciekawych ciosów.
Jego nie mam, pewnie ma dużo kopnięć, ale Dodson też ma dużo kopnięć ;)
W ogóle fajnie się gra wysokimi, bo mają zasięg. Mike Easton itp.
 
Jego nie mam, pewnie ma dużo kopnięć, ale Dodson też ma dużo kopnięć ;)
W ogóle fajnie się gra wysokimi, bo mają zasięg. Mike Easton itp.
To prawda, wysokimi gra się łatwiej, z wyłączeniem Holly Holm ;)
Jakoś wczoraj wieczorem doczłapałem się i nabiłem do tych 5000 na Barao, teraz czekam na wieczorną nagrodę i pewnie wieczorem też coś przykatuję.
Jednak chyba będę też musiał wcześniej otworzyć te paczki, bo już nawet nie mam czym rozwijać zawodników, którymi będę chciał cisnąć w najbliższych dniach ;)
 
Al Capone? Coś mnie ominęło? Chodzi ci o Krylova czy to jakaś nowa kswya Silvy? Jedyne na kogo czekam w tej grze to Ali i Aśka.
 
Al Capone? Coś mnie ominęło? Chodzi ci o Krylova czy to jakaś nowa kswya Silvy? Jedyne na kogo czekam w tej grze to Ali i Aśka.
Krylov taką miał ksywkę na sherdogu i foto w mafijnym ganku z kapeluszem :D
To o co chodzi z pezao?
A Pezao ma walczyć z Nikitą, dlatego tak napisałem :D
 
Barao się gra całkiem dobrze, jest wysoki w grze i to jest jego atut.
Barao jest spoko, spory zasięg i bardzo szybki, dodatkowo jest to LE, więc ma duuuużo ruchów- aż 10 w stójce do tego 4 obalenia, oczywiście 2 gnp no i aż 4 poddania.
Tak poza tym to otworzyłem dokładnie 561 paczek za 2k, jestem wkurwiony i zawiedziony, bo oczywiście wypadł szrot, a dokładnie: holm x2, rich franklin x2, bader x2, jorgensen, chan sung jung x2, brad pickett x3, erik perez, mike easton x4, sarah kaufmann x2, pat barry x2, martin kampmann x4, phillippou, teixeira, wineland, gaudinot, bowles x2, benavidez, maynard x2, jim miller, timothy elliott i mark munoz.
Żadnego złotego zawodnika, liczyłem na chociaż jednego...
 
Żadnego złotego zawodnika, liczyłem na chociaż jednego...
A tu same ochłpaki :(
Mogłeś te kasę spożytkować na paczki w sklepie, tam częściej się trafiają złoci. A przy takiej ilości XP jak teraz masz i takiej ilości zawodników, kasę odrobisz bardzo szybko.
 
A tu same ochłpaki :(
Mogłeś te kasę spożytkować na paczki w sklepie, tam częściej się trafiają złoci.
Ale ja to kupowałem przez sklep- czyli wszedłem do Store, a później przez niemal godzinę klikałem w te paczki za 2k...
No chyba, że Ty robisz to jakoś inaczej?
A przy takiej ilości XP jak teraz masz i takiej ilości zawodników, kasę odrobisz bardzo szybko.
Ta gra niestety coraz bardziej mnie nudzi, więc nie wiem czy tak bardzo szybko ;)
 
Tak, te duże paczki co czasem można kupić za srebrne monety, co masz gwarantowanych zawodników np za 100 czy 300K
Cenna uwaga. Z tych paczek dużych kupiłem tylko kiedyś za 100k, która zawierała Poiriera, Cuba i kogoś jeszcze- już teraz nie pamiętam kogo.
Jak będzie okazja, to na pewno przetestuję tą opcję :)
 
Cenna uwaga. Z tych paczek dużych kupiłem tylko kiedyś za 100k, która zawierała Poiriera, Cuba i kogoś jeszcze- już teraz nie pamiętam kogo.
Jak będzie okazja, to na pewno przetestuję tą opcję :)

Może Condita zawierała?
 
Back
Top