Dlaczego Żelaznarenta wciąż jest na forum?

Status
Not open for further replies.
Warto przypomnieć, że ten śmieć próbował umoralniać innych np. @zielony666 kiedy sam jarał się ludźmi, którzy wykorzystywali bezdomnych. Jak ten pet kamerzysta dostawał walkę to nie przeszkadzało mu, że ten realnie wykorzystał osobę niepełnosprawną w swoim materiale za co zresztą był ciągany po sądach. Kiedy ktoś mu wytknie jego idiotyzm to on odwraca kota ogonem i niczym gołąb sra na szachownicę i stwierdza, że wygrał. Wyjątkowo zidiociały osobnik, który za punkt honoru obrał sobie sianie mentalnego autyzmu na forum.
 
No dokładnie, mnie za to dziwi dlaczego @Cloud wspiera promowanie bezdomnych i jest tak... Nie ukrywam, jest to bardzo dziwne i podejrzane... Mianowicie chodzi o to że jest tak bardzo pobłażliwy względem tego jednego usera, skoro on nie może bo "coś tam[?]" To może @Dzihados zrobi z tym raz na zawsze porządek? Szczerze mówiąc nie wiem do kogo jeszcze mógłbym się w tej kwestii skierować.
@defthomas kto poza waszą trójką zajmuje się sprawami forum, sprawami userow, i pilnuje przestrzegania regulaminu jak i porządku w danych tematach?
@baju @Cactus czy @kaczka94 mogą się takimi kwestiami zajmować czy to nie ich robota?
 
Nie chce nic mowic ale udostepnianie takich tresci, promowanie ich rowniez mozna podciagnac pod paragraf :fjedzia:
Można, teoretycznie pojawienie się treści promujących przemoc, wykorzystywanie etc. osób nie mogących w pełni samostanowić o sobie podlega karze więzienia - Kamerzysta właśnie za to przecież beknął, a wiem, że szukali też gościa który ten materiał na inne platformy wrzucał wycięty.
 
Typ jest chory psychicznie to wiadomo, ale znowu w sygnaturce zaatakował kogoś z redakcji (tak jak kiedyś Grzecha)
1674626965327.png
 
1. Wystarczy dodać do ignore usera, którego twórczości nie chcesz czytać
2. Sporo ludzi tutaj zbyt poważnie i personalnie chyba podchodzi do instytucji jaką jest forum internetowe. Jak patrzę jakie emocje u niektórych wywołują tu opinie, czy pyskówki innych userów to aż mi was szkoda, jak wy sobie radzicie w dorosłym życiu, kiedy dochodzi do interakcji z innymi.

Niektórzy tutaj są tak naładowani złymi emocjami i agresją, że jakby ich wziąć w trakcie pyskówki forumowej "wyciągnąć z monitora", dać noże do rąk i postawić naprzeciwko siebie to by się kurwa pozarzynali jak prosiaki, bo ten napisał, że ZMARSZCZUCH jest gupi, a ten, że Ferrari, czy inny Polonez najebałby Soldicowi.

Serio aż takie emocje w was to wywołuje? Cyk ignore i nie ma tematu.

Najważniejsze.
3. Zapominacie o czymś takim jak wolność słowa, co jest jednym z podstawowych praw człowieka. Jakichkolwiek bzdur by nie pierdolił to ma do tego prawo dopóki was nie wyzywa, nie oczernia, nie przedstawia o was jakiejś szkodliwej nieprawdy. Ograniczanie komuś wolności słowa jest bardzo szkodliwym zjawiskiem i nie jeden z was dostałby od starego, pamiętającego czasy komuny, wychowawczego liścia za takie praktyki. Wszelkie próby cenzury w internecie (tak jak to robi np. twitter czy fb) powinny być ścigane przez służby z automatu.
 
Last edited:
Najważniejsze.
3. Zapominacie o czymś takim jak wolność słowa, co jest jednym z podstawowych praw człowieka. Jakichkolwiek bzdur by nie pierdolił to ma do tego prawo dopóki was nie wyzywa, nie oczernia, nie przedstawia o was jakiejś szkodliwej nieprawdy. Ograniczanie komuś wolności słowa jest bardzo szkodliwym zjawiskiem i nie jeden z was dostałby od starego, pamiętającego czasy komuny, wychowawczego liścia za takie praktyki. Wszelkie próby cenzury w internecie (tak jak to robi np. twitter czy fb) powinny być ścigane przez służby z automatu.

Najwazniejsze okazalo sie najbardziej naciągane, nadinterpretacja wolnosci slowa to rak takich jak on czy Ty.

Wolnosc slowa nie oznacza wcale ze mozesz wyglaszac jakies swoje poglady wszedzie gdzie chcesz nawet tam gdzie Cie nie chca. Wrecz przeciwnie, to polega na tym ze nie pchasz sie tam gdzie Cie nie chca bo wlasnie ze wzgledu na wolnosc slowa dajesz innym ludziom zyc swoim zyciem i pogladami a w zamian nikt Cie nie zamyka za kratami na dlugie lata za Twoje poglady jakkolwiek glupie by nie byly, to jest wolnosc slowa.

Pojscie na zgrupowanie wyznawcow X i gloszenie wyznania Y i nachalne propagowanie Y wsrod ludzi tam zebranych nie jest wolnoscia slowa tylko zwyklym rakiem, prowokatorstwem, proszeniem sie o wpierdol i wykluczenie z grupy.

Takze jesli komuna = zabranianie gloszenia swoich pogladow jakkolwiek glupie by nie byly na sile wsrod ugrupowan ktore tego nie chca to mam wrazenie ze zaczynam tesknic za komuna.


A tak na przyszłość polecam poogladac wywiady, poczytac, posluchac Gintrowskiego by trochę zaczerpnac klimatu i wiedzy o tamtych czasach gdzie ludzie na prawde walczyli o wolnosc i brak cenzury a potem zastanowic sie czy wysrywy na forum o mordobiciu, i jakis trolujacy zjeb to dobry przyklad na dzisiejsza "walke o wolnosc i korzystanie z praw czlowieka"
 
Najwazniejsze okazalo sie najbardziej naciągane, nadinterpretacja wolnosci slowa to rak takich jak on czy Ty.

Wolnosc slowa nie oznacza wcale ze mozesz wyglaszac jakies swoje poglady wszedzie gdzie chcesz nawet tam gdzie Cie nie chca. Wrecz przeciwnie, to polega na tym ze nie pchasz sie tam gdzie Cie nie chca bo wlasnie ze wzgledu na wolnosc slowa dajesz innym ludziom zyc swoim zyciem i pogladami a w zamian nikt Cie nie zamyka za kratami na dlugie lata za Twoje poglady jakkolwiek glupie by nie byly, to jest wolnosc slowa.

Pojscie na zgrupowanie wyznawcow X i gloszenie wyznania Y i nachalne propagowanie Y wsrod ludzi tam zebranych nie jest wolnoscia slowa tylko zwyklym rakiem, prowokatorstwem, proszeniem sie o wpierdol i wykluczenie z grupy.

Takze jesli komuna = zabranianie gloszenia swoich pogladow jakkolwiek glupie by nie byly na sile wsrod ugrupowan ktore tego nie chca to mam wrazenie ze zaczynam tesknic za komuna.


A tak na przyszłość polecam poogladac wywiady, poczytac, posluchac Gintrowskiego by trochę zaczerpnac klimatu i wiedzy o tamtych czasach gdzie ludzie na prawde walczyli o wolnosc i brak cenzury a potem zastanowic sie czy wysrywy na forum o mordobiciu, i jakis trolujacy zjeb to dobry przyklad na dzisiejsza "walke o wolnosc i korzystanie z praw czlowieka"


Kilka kwestii.

1. "Trollowanie" tak samo jak "hejterzy" to dziś takie nadużywane słowo wytrych. Kiedy jakaś opinia mi nie pasuje to napiszę typ "trolluje". Ktoś się nie zgadza z x czy y - trolluje. Ktoś pisze, że zarabia 100 tysięcy miesięcznie? Trolluje, bo przecież to niemożliwe, żeby ktoś kto zarabia 100 tysięcy miesięcznie pisał na forum w tym samym uniwersum co. Bardzo nie lubię takich słów wytrychów, bo to jest zwykłe narzędzie głupich, którzy albo nie mają argumentów, albo mają zakuty łeb na opinie innych. Oczywiście zdarzają się kosmici tak oderwani jak @ziomeq czy tym podobni, którzy wypisują, że taki czy taki jutuber najebałby zawodnikowi ufc żeby sprowokować głupców do obrzudzania się wyzwiskami. Bardziej bym to nazwał prowokacją, na którą łapią się najmniej inteligentni. Dla mnie takie prowokacje tylko pobudzają dyskusję, dodają pieprzu i czasem nawet bawią. A jak ktoś przegina i robi się niesmaczny w tym to masz przycisk "ignore".

2. Pomyliłeś NARZUCANIE innym swoich poglądów z WYMIANĄ OPINII na dany temat i odjechałeś w stronę jakichś wieców i przepychania się fanatyków lewej i prawej strony czy innych zjebów. Nie jest to w ogóle tematem dyskusji także pominę to.

To jest forum dyskusyjne, Tu się WYMIENIA OPINIE. Nawet jak gość ma inną opinię niż 100 innych osób to nie jest powód żeby kazać mu wypierdalać z forum. Albo podejmujesz z nim dyskusje, albo klikasz ignore, albo zamykasz mordę, dopóki chłop nie łamie regulaminu forum i nie obraża cię.

Jeżeli punktem regulaminu forum byłoby "nie możesz mieć opinii innej niż wszyscy" to wtedy byłoby to zasadne. W innym wypadku albo Ty i Tobie podobne raki mogą sobie poszczekać co najwyżej.

Zachowanie żelaznejjręki czy tam innego ziomka i ich ciągła obecność tutaj, mimo, że dla wielu użytkowników są jak pryszcz na dupie, to jest wręcz kwintesencja wolności słowa.
 
Kilka kwestii.

1. "Trollowanie" tak samo jak "hejterzy" to dziś takie nadużywane słowo wytrych. Kiedy jakaś opinia mi nie pasuje to napiszę typ "trolluje". Ktoś się nie zgadza z x czy y - trolluje. Ktoś pisze, że zarabia 100 tysięcy miesięcznie? Trolluje, bo przecież to niemożliwe, żeby ktoś kto zarabia 100 tysięcy miesięcznie pisał na forum w tym samym uniwersum co. Bardzo nie lubię takich słów wytrychów, bo to jest zwykłe narzędzie głupich, którzy albo nie mają argumentów, albo mają zakuty łeb na opinie innych. Oczywiście zdarzają się kosmici tak oderwani jak @ziomeq czy tym podobni, którzy wypisują, że taki czy taki jutuber najebałby zawodnikowi ufc żeby sprowokować głupców do obrzudzania się wyzwiskami. Bardziej bym to nazwał prowokacją, na którą łapią się najmniej inteligentni. Dla mnie takie prowokacje tylko pobudzają dyskusję, dodają pieprzu i czasem nawet bawią. A jak ktoś przegina i robi się niesmaczny w tym to masz przycisk "ignore".

2. Pomyliłeś NARZUCANIE innym swoich poglądów z WYMIANĄ OPINII na dany temat i odjechałeś w stronę jakichś wieców i przepychania się fanatyków lewej i prawej strony czy innych zjebów. Nie jest to w ogóle tematem dyskusji także pominę to.

To jest forum dyskusyjne, Tu się WYMIENIA OPINIE. Nawet jak gość ma inną opinię niż 100 innych osób to nie jest powód żeby kazać mu wypierdalać z forum. Albo podejmujesz z nim dyskusje, albo klikasz ignore, albo zamykasz mordę, dopóki chłop nie łamie regulaminu forum i nie obraża cię.

Jeżeli punktem regulaminu forum byłoby "nie możesz mieć opinii innej niż wszyscy" to wtedy byłoby to zasadne. W innym wypadku albo Ty i Tobie podobne raki mogą sobie poszczekać co najwyżej.

Zachowanie żelaznejjręki czy tam innego ziomka i ich ciągła obecność tutaj, mimo, że dla wielu użytkowników są jak pryszcz na dupie, to jest wręcz kwintesencja wolności słowa.
1. Czyli ziomeq jest taki o ale ten drugi jest spoko mimo ze wypisuje takie glupoty w tych tematach z freakami ze glowa mala, no ok.

Kolejna sprawa piszesz o wolnosci slowa ale w tym samym akapicie piszesz cos w rodzaju "dajmy sie im bawic bo bedzie smiesznie a w razie co jak juz nam sie znudzi czy sie rozkreca za bardzo to sie ich ukróci ignorem czy innym wyciszeniem" to taki wolnosciowiec a metody niczym za wspomnianej wyzej komuny gdzie cenzor przepuszczal teksty ale jak ktos sie zagalopowal to byl wyciszany, to jak to w koncu jest? Albo walczymy z cenzura i niech hulaja do woli albo jednak sa jakies zasady prawda?


Wymiana opinii jest wtedy kiedy obie strony chca te opinie wymieniac, tu nie ma takiej sytuacji, uzytkownicy nie chce tego czlowieka na forum, a on narzuca sie jak ten wrzod, to tak jakbys gadal z kumplem a obok stal jakis stasiek i cos caly czas dogadywał i wspominal bys mu dal 5 zl na piwo. Do tego dochodzi poziom jego jak tk nazwales "wymiany pogladow" gdzie w wiekszosci jego wypowiedzi sa ataki na kogos, prowokacje itd .

Nie odjechalem w strone wiecow i zadnej prawej czy lewej strony, upolitycznienie dalo Ci sie we znaki. To byl prosty przykład, forum to forma małej spolecznosci tworzonej wsrod uzytkownikow takiego tworu, to uzytkownicy ustalaja warunki bytu, akceptacji, i oczywistym jest ze oni moge wykluczyc takiego gagadka ktory sie nie wpisuje w ich ramy.

Masz prosty przykład, wchodzisz na spotkanie kola pokerowego i rozkladasz szachy wmawiajac innym ze jest to fajniejsze niz poker, wszyscy mowia bys dal im spokoj to wjeżdżasz z wolnoscia slowa, wymiana opinii itd. kazdy ma Cie dosyc, w normalnym zyciu nie dostajesz juz wiecej zaproszenia na taka impreze, nie ze wzgledu na to ze pokerzysci to komunisci a ze wzgledu na to ze sie nie dopasowales. Tu na forum niestety admini nie daja rady i tacy uzytkownicy nadal sie panosza.

I tak samo jak szachista na spotkaniu kola pokerzystow tutaj jest ten zelazny wmawiajac innym jakies historie m.in o freakach ktorych nikt nie chce sluchac.
 
@alww
1. Nie chce mi się odnosić do wszystkich akapitów po kolei, bo właściwie powielasz jedną opinie, także krótko. Wszystkie twoje problemy (nie chcesz czytać gościa, nie interesuje cię jego opinia) zamykasz opcją ignore. Ignore nie ma nic wspólnego z cenzurą, bo ignorujesz go TY jako pojedyncza persona i masz do tego prawo, a nie jako FORUM, które jest zbiorem ludzi, którzy przyszli tu dyskutować. Ty ignoruj, a reszcie pozwól zdecydować SAMODZIELNIE, czy chcą go czytać czy nie.

2. Nigdzie nie napisałem, że jeden jest ok, drugi nie jest ok i o jakimś ukrócaniu. Napisałem tylko, że są goście jak ziomeq, którzy mają fun z tego, że striggerują/sprowokują pewna grupę ludzi (prostych, bo inteligentny nie da się w to wmanewrować) jakąś niepopularna opinią i też mają do tego prawo. Mnie to nie bawi i pewnie jednego i drugiego mam w ignore bo nie widzę w ogóle ich postów, ale ostatnie co by mi przyszło do głowy to zakładać tematy o wyjebaniu ich z forum. Dziecinada to mało powiedziane.

3. Nie porównuj otwartego forum dyskusyjnego do stołu pokerowego z koleżkami, bo to są totalnie dwie różne bajki. Chcesz ZAMKNIĘTEGO forum z 3 koleżkami bez dostępu dla ziomków, żelaznorękich i innych (w twojej opinii) trolli? Skrzyknijcie się i postawcie sobie zamknięte forum z zasadą naczelną "zakaz wyrażania opinii innej niż nasza". Chuj, że to forum będzie jebało na kilometr komuną, pisem i sklepami z zakazem wstępu dla żydów z czasów I i II wojny światowej, ale jeżeli to cię bawi to proszę bardzo. To jest analogia do stołu pokerowego, a nie cohones. Cohones ma swój regulamin i KAŻDY może tu pisać dopóki nie łamie regulaminu, nawet jak będzie 1000 opinii przeciwko 1.
 
Paweł jak widać sztywno się trzyma swoich zasad :DC:
chamstwem odpowiadam na chamstwo. Nie ma w tym nic dziwnego, ale nie ciągnę dyskusji na tym poziomie tylko wycinam wrzoda jak człowiek na poziomie (ignore).

Jednocześnie nie namawiam nikogo do ignorowania. Jak ktoś chce czytać patusiarskie wysrywy i wyzwiska to droga wolna.

Teoretycznie taki post już mógłbym zgłosić na psy i wytoczyć mu sprawę o zniesławienie. Nawet mimo tego, że jest tylko anonimowym kiepem na forum.

Może będzie mi się to chciało zrobić może nie. Screeny wszystkich wyzwisk w moją stronę mam od kilku userów. Jak będzie mi się chciało to któregoś dnia przejdę się z tym do adwokata (a że śpimy razem w jednym łóżku to nie mam daleko :)) i poleci kilka pozwów w grupie. Na dobre wakacje się uzbiera :D + prace społeczne dla patusów.
 
chamstwem odpowiadam na chamstwo. Nie ma w tym nic dziwnego, ale nie ciągnę dyskusji na tym poziomie tylko wycinam wrzoda jak człowiek na poziomie (ignore).

Jednocześnie nie namawiam nikogo do ignorowania. Jak ktoś chce czytać patusiarskie wysrywy i wyzwiska to droga wolna.

Teoretycznie taki post już mógłbym zgłosić na psy i wytoczyć mu sprawę o zniesławienie. Nawet mimo tego, że jest tylko anonimowym kiepem na forum.

Może będzie mi się to chciało zrobić może nie. Screeny wszystkich wyzwisk w moją stronę mam od kilku userów. Jak będzie mi się chciało to któregoś dnia przejdę się z tym do adwokata (a że śpimy razem w jednym łóżku to nie mam daleko :)) i poleci kilka pozwów w grupie. Na dobre wakacje się uzbiera :D + prace społeczne dla patusów.
Spoko,czekam na pozew jak coś.
Tylko nie hakuj mi płyty głownej.
 
chamstwem odpowiadam na chamstwo. Nie ma w tym nic dziwnego, ale nie ciągnę dyskusji na tym poziomie tylko wycinam wrzoda jak człowiek na poziomie (ignore).

Jednocześnie nie namawiam nikogo do ignorowania. Jak ktoś chce czytać patusiarskie wysrywy i wyzwiska to droga wolna.

Teoretycznie taki post już mógłbym zgłosić na psy i wytoczyć mu sprawę o zniesławienie. Nawet mimo tego, że jest tylko anonimowym kiepem na forum.

Może będzie mi się to chciało zrobić może nie. Screeny wszystkich wyzwisk w moją stronę mam od kilku userów. Jak będzie mi się chciało to któregoś dnia przejdę się z tym do adwokata (a że śpimy razem w jednym łóżku to nie mam daleko :)) i poleci kilka pozwów w grupie. Na dobre wakacje się uzbiera :D + prace społeczne dla patusów.
Ej a Ty nie łamiesz regulaminu forum wracając na 4tym albo i 5 koncie?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top