Wywiad Dawać mi tu Nergala! Robimy folkstyle i obalamy go! - Ryba podczas gali FAME MMA 12

Nergal to światowa legenda metalu. Wiem, że ryba rzuca ten temat na podłalanie żeby ktoś o nim pisał nie tylko w kontekście nieudanej kariery rapowej i scamów w sieci, ale ta przynęta nie powinna zostać przyjęta, bo jest tak słaba.
 
Nergal to światowa legenda metalu. Wiem, że ryba rzuca ten temat na podłalanie żeby ktoś o nim pisał nie tylko w kontekście nieudanej kariery rapowej i scamów w sieci, ale ta przynęta nie powinna zostać przyjęta, bo jest tak słaba.
moze i gwiazda... ale w tych swoich makijazach wygladaja jak grozne misie panda. straszno-smiszne... takie muzyczne WWE :). keczup, rogi i 666 ... a malolaty to lykaja.. a nerkal lasnuje sie jak dzolo polskiego showbizu...
1637677360122.png
 
Nergal to światowa legenda metalu. Wiem, że ryba rzuca ten temat na podłalanie żeby ktoś o nim pisał nie tylko w kontekście nieudanej kariery rapowej i scamów w sieci, ale ta przynęta nie powinna zostać przyjęta, bo jest tak słaba.
co ryba scamował?
 
co za gołodupiec.... na scamy z kryptowalutami urabiało sie kilka lat temu a ten teraz próbował
Nie tyle sam scamował, co po prostu dali mu kasę za to, żeby wszedł na konferencje w bluzie scan defi, czyli tego scamu.
 
Nergal by go zabił. On ćwiczył sztuki walki i robił siłkę praktycznie całe życie (info z książki). Chłop jara się MMA i jest ziomkiem Josha Barnetta a nawet był w jego kornerze na Genesis i balowali po walce. By tego karasia ubił jak młotek biedronkę.

Screenshot_2021-12-07-20-57-06-35_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6__01.jpg
 
Back
Top