Daria legendary mental kołcz

Post ma potencjał, ale jest mocno chaotyczny. Chuja zrozumiałem. Aczkolwiek może to zasługa wódy.
Post jest chaotyczny, ponieważ wypowiedź tej Pani jest mocno nieprecyzyjna, próbuję się tylko domyślić, skoro robi ona karierę wśród śmietanki polskich fajterów, to czy aby na pewno ma jakieś świadectwo na te swoje specjalizacje i ,,skille”. Nie zgadzam się z tym, że prowadzi ona tylko idiotów, że niby tylko idioci korzystają z jej usług, bo w otoczeniu tychże idiotów byłoby za dużo ludzi z drugiego planu i raczej niemożliwym jest, że również okazaliby się ciemniakami.
 
Post jest chaotyczny, ponieważ wypowiedź tej Pani jest mocno nieprecyzyjna, próbuję się tylko domyślić, skoro robi ona karierę wśród śmietanki polskich fajterów, to czy aby na pewno ma jakieś świadectwo na te swoje specjalizacje i ,,skille”. Nie zgadzam się z tym, że prowadzi ona tylko idiotów, że niby tylko idioci korzystają z jej usług, bo w otoczeniu tychże idiotów byłoby za dużo ludzi z drugiego planu i raczej niemożliwym jest, że również okazaliby się ciemniakami.
Nikt nie sprawdza dyplomów jak masz gadane
 
Nikt nie sprawdza dyplomów jak masz gadane
Słuchaj, gdyby miał mnie wesprzeć mentalnie na przykład Georges St-Pierre, Dustin Poirer albo Janek Błachowicz to nie wymagałbym papierów tylko grzecznie płacił i zadawał pytania. Ty byś płacił Pani Darii dlatego, że ma gadane? Co to w ogóle znaczy ,,mieć gadane”? Tu chodzi o prawdę. W sportach, na ten przykład walki, skuteczność jest idealnym miernikiem prawdy i jeżeli nie jesteś skutecznym zawodnikiem to znaczy, że prawda, którą się posługujesz przebrzmiała.
 
Myślę, że ona jest świetnym przykładem jak można z niczego zrobić z siebie ekspertkę.

Na pewno nie jest głupia, bo wymyśliła sobie akcent żeby być bardziej światowa, używa dużo angielskich słów, żeby brzmiało to jeszcze bardziej światowo.

Gada dużo ogólników, bez konkretów i wybrała sobie za cel zawodników mma, którzy często poza uderzaniem nie potrafią pomyśleć.

Taka Janoszek w branży mma.

Po tym z iloma zawodnikami współpracuje jestem wręcz pewien, że duży procent zawodników to idioci.

Tacy w stylu po co Ci głowa? Jem nią.
Ja tam wybitny w języki nie jestem ale ona to chyba też nawet angielski nie jest jakiś płynny.


 
Post jest chaotyczny, ponieważ wypowiedź tej Pani jest mocno nieprecyzyjna, próbuję się tylko domyślić, skoro robi ona karierę wśród śmietanki polskich frajerów, to czy aby na pewno ma jakieś świadectwo na te swoje specjalizacje i ,,skille”. Nie zgadzam się z tym, że prowadzi ona tylko idiotów, że niby tylko idioci korzystają z jej usług, bo w otoczeniu tychże idiotów byłoby za dużo ludzi z drugiego planu i raczej niemożliwym jest, że również okazaliby się ciemniakami.
Poprawiłem, bo wkradła się literówka.
 
Daria wjeżdża w świat boksu - ciekawe czy jest też strajking kołczem Cieślaka tak jak Bryczka i Charzewskiego

asa.JPG
 
Daria wjeżdża w świat boksu - ciekawe czy jest też strajking kołczem Cieślaka tak jak Bryczka i Charzewskiego

View attachment 95831
Ona od lat z Łukaszem Staniochem działała. Chyba nawet dłużej niż w mma (i może stąd trafiła-Berserkerzy w Skorpionie stójkę szlifują, a tam taki diament jak Darka już był. Później Narkun team i poszło??).
Co prawda w ostatniej przegranej walce Łukasza jej nie nie widziałem i może dlatego mu nie poszło?
PS. Uda dalej większe niż panów że zdjęcia. Wielkie Trenersko :bleed:
 
Powiedzcie mi co to, kurwa, jest?

View attachment 95866

Jakaś sekcja dla ociężałych umysłowo?
Typowa błazenada pod wpisami ludzi związanymi ze sportami walki: obowiązkowo musi być ikonka płomienia i/lub zaciśniętej pięści, ewentualnie hasło typu „SZTOOOOS!” czy w przypadku komentarzy fanów Darii - która jak wiadomo jest English native speaker - coś anglojęzycznego, np. „BOOM!” czy „GOOD JOB”!

Takie „motywujące” klepanie się po pleckach i samozachwyt osiągnęło apogeum w środowisku WCA za czasów, gdy kręcili się tam Kapok, Izu, Karolina Owczarz i oczywiście Darka; można było się zrzygać tęczą od tego słodko-pierdzącego pierdolenia, podczas gdy sportowa rzeczywistość to weryfikowała i całe WCA gremialnie wyłapywało wtedy w mazak XD.

Dlatego z Instagrama polskich zawodników sportów walki obserwuję dla beki jedynie Pudziana i Wam gorąco polecam to samo - reszta nie ma nic ciekawego do powiedzenia i pokazania, a banda chuja w komentarzach tylko dodatkowo zniechęca do kliknięcia przycisku „Obserwuj”.
 
Typowa błazenada pod wpisami ludzi związanymi ze sportami walki: obowiązkowo musi być ikonka płomienia i/lub zaciśniętej pięści, ewentualnie hasło typu „SZTOOOOS!” czy w przypadku komentarzy fanów Darii - która jak wiadomo jest English native speaker - coś anglojęzycznego, np. „BOOM!” czy „GOOD JOB”!
Wysportowany menszczysna xDxD gośc chyba był na niezłej fazie jak tworzył nazwe konta.
Jak ktoś nie ma instagrama to polecam stronke picuki . com aby przeglądać insta bez logowania sie
 
Była profesjonalna zawodniczka czołowych organizacji kickboxingu :juanlaugh:
Z rekordem 0-5 nawet bym o tej przygodzie nie wspominał
Nawet nie czytałem tych wypocin, tylko zjechałem na komentarze i odrazu odbiłem. To już mimowolne nawyki odsiewania syfu po ułamku sekundy. Oglądanie n-ty raz dariuszki poprawiło mój mindfulness work za równe 0 PLN.
 
Tylko coś słabo chyba się jej słucha bo ma rekord [9 (1 KO!!!) -0] będac w wadze super średniej! tylko 1 KO na 9 wygranych walk... :facepalm: :lol: czyli solidny pięściarz z watą w rękawicy.

View attachment 67490
Screenshot_2024-04-07-17-40-34-413~2.jpg

Stanioch rok później...
(9-2-1) i spadek w BoxRec z #82. na #176! teraz w wadze półciężkiej...
✓ porażka z Kalinowski - L10 (24)
(8-1) (#109 BoxRec)
✓ remis z Mishchenko -D6 (23)
(9-3-1) (#263 BoxRec)
Ciekawe czy nadal współpracuje z Darią...
 
Back
Top