Daria legendary mental kołcz

Najlepszy srebrnomedalista świata jaki istnieje to niebezpieczny Alexandar SHOGUN Joketić

View attachment 59315
Ten rekord Darii 0-5 w przekroju boksu, kicka i MT jest swoją drogą też niekompletny, bo zdobyła jeszcze co najmniej jeden srebrny medal - w październiku 2014 z Kamilą Bałandą na KoK w Gdańsku. Jak wyjaśniła, to dlatego, że była chora i miała problemy z wagą :joer: ... ale to nie była wymówka!
 
Ten rekord Darii 0-5 w przekroju boksu, kicka i MT jest swoją drogą też niekompletny, bo zdobyła jeszcze co najmniej jeden srebrny medal - w październiku 2014 z Kamilą Bałandą na KoK w Gdańsku. Jak wyjaśniła, to dlatego, że była chora i miała problemy z wagą :joer: ... ale to nie była wymówka!

Z tym rekordem i wymówkami idealnie pasuje do naszych gamoni. Nic dziwnego, że szybko ja łyknęli, swój do swego ciągnie.

Wiedziałem, że na Hejterones mogę liczyć i dużo smaczków się pojawi ::snoopd::
 
A jeszcze w temacie, Ostaszewski to kiedyś się kręcił na cohones? Za czasów Żmiji, TJ itd? Bo nie pamiętam.
 
Pudło! Wcześniej współpracowała z NARKUN TEAM :pociesznymirek:


Jeżeli ona Narkuna doszkalała ze "strikingu" -- bo twierdzi, że tym też się zajmuje -- to naprawdę strach się bać. I jak ona ma być mentalnym kołczem polskich zawodników, skoro Narkun mówi po Polsku znacznie lepiej niż ona?

Wcale nie żartuje. Choć to wszystko to jeden wielki żart.
 
Izu dalej top mentalny!



Ten rekord Darii 0-5 w przekroju boksu, kicka i MT jest swoją drogą też niekompletny, bo zdobyła jeszcze co najmniej jeden srebrny medal - w październiku 2014 z Kamilą Bałandą na KoK w Gdańsku. Jak wyjaśniła, to dlatego, że była chora i miała problemy z wagą :joer: ... ale to nie była wymówka!

Ja zauważyłem po materiałach wrzucanych tutaj to problemy z wagą to ona ma cały czas, a przecież ma taki mocny mental, że nie umie zapanować nad wpierdalaniem :DC:
 
Ja tam propsuje Darie, robi swoja robite wrecz perfekt, frajerzy sa dymani i jeszcze lykaja wszystko i placa grube zielone. Zamiast cisnac beke z niej powinnismy cisnac z tych plackow ktorzy ja zatrudniaja do swojego naroznika w niewiadomym celu :lesnarhappy:
 
Cel jest ogólnie taki że robi Cie w chuja i wyciąga kase
Taka jest jej praca, smiac nalezy sie z frajera ktory daje sobie robic gowno z mozgu i za to placi.


Daria jest takim samym pracownikiem jak ksiadz, sprzedawca polis na zycie czy inny wciskacz garnków.

Wszyscy sie smieja ze emerytom sprali mozgi i sie ksiedza sluchaja we wszystkim albo na pokazy garnkow chodza. Nikt sie nie smieje z ludzi ktorzy to organizuja i trzepia na tym siano.

Dlaczego w tym temacie mialoby byc odwrotnie? To ekipa wca z janem na czele jest ta glupia baba ktora chodzi na pokaz garnkow czy ekskluzywnej pościeli, nie Daria. Ona jest na szczycie tego lancucha pokarmowego :muttley:
 
Zabawne jest jeszcze to ze niektorzy pisza o omotaniu, skrzywdzeniu naszego polaka rodaka mistrza przez szarlatana w postaci kobiety mental coacha.

Kurwa czego sie spodziewaliście po plaskoziemcy czy po izu ktory sportowo mentalnie byl na dnie i szorowal brzuchem? :waldeklaugh: w przypadku tych dwoch gagadkow to bylo "izi muni" :cmgkeepgoing:

Trzeba sie przebranzowic na szamana i jezdzic po ALLMMA i szukac przyszłych mistrzow :awesome:
 
Nigdy nie uważałem kadry zawodniczej za przesadnie inteligentną, ale wychodzi na to że to kompletne ameby skoro wierzą w te złote myśli z podręcznika dla akwizytorów.

Tak.

Zazwyczaj ludzie, którzy zarabiają bijąc się po mordach za pieniędze to nie są typy inteligentów tylko raczej swołocz z najcięższej patologii :)

W sumie jeżeli komuś imponuje zarabianie kasy za wszelką cenę to powinien kierować się maksymą "na głupkach zarabia się najlepiej". Stąd wszelkiej maści kołcze, sprzedawcy marzeń, ostaszescy, darie albert, influencerzy i tym podobni.

Oczywiście oprócz samej chęci potrzeba trochę sprytu, może nawet inteligencji, ale przede wszystkim umiejętności manipulowania ludźmi + musi się złożyć do tego kilka czynników, być w odpowiednim miejscu, odpowiednim czasie itd.
 
aż taki przygłupawy to pudzian jeszcze nie jest:)
O kolego powolutku, tu trzeba na spokojnie, małymi kroczkami. Ona jest kobietą... poza tym musiałaby wstawać o 5:30 i dociążać Mariusza mentalnie w piwnicy.

Bez jaj, panowie, Purpurator to nie 20 kawałków, ale 20 zeta by nie wydał na "trening mentalny", jak równie dobrze może na własnym fejsie za darmo poczytać, jaki jest zajebisty :boystop: . I to od baby jakiejś, fuj, jak dociążacze zawsze się znajdą:beczka:.

To znaczy nie sugeruje, że on nie ma jaj... no w sumie nie wiem, co mi się Kawulnęło:joanawhat:.
 
Bez jaj, panowie, Purpurator to nie 20 kawałków, ale 20 zeta by nie wydał na "trening mentalny", jak równie dobrze może na własnym fejsie za darmo poczytać, jaki jest zajebisty :boystop: . I to od baby jakiejś, fuj, jak dociążacze zawsze się znajdą:beczka:.

To znaczy nie sugeruje, że on nie ma jaj... no w sumie nie wiem, co mi się Kawulnęło:joanawhat:.
No chyba że jakiś fajny byczek by go mentalnie trenował i przy okazji potrafił odpowiednio dociążyć :roberteyeblinking:
 
Back
Top