Daria legendary mental kołcz

A wracajac do bohaterki tego tematu, ktora tez przewija sie w innych tematach. Wszyscy, ktorzy piszą o niej, chcą w niej podświadomie być, nawet jak sie do tego nie przyznają.
Ja na 100% nie! Nie mój typ, nawet w jej prime... ale znam takiego jednego z Cohones... co pewnie byłby zainteresowany, ale kulturalnie nie wspomnę jego nicka...:boss: :wink::lol:
 
Chapeau bas dla twórcy tematu.
Zacząłem temat od początku, ale wymiękłem po 6 podstronie i skipnąłem do ostatnich. Po pierwszych 3ech nasunęło mi się pytanie czy w pakiecie jest odnowa biologiczna przez ruchanie ? Bo na prawdę nie ogarniam co ona może przekazać prócz dobrego ruchania i ewentualnego regresu umiejętności bitewnych tak doświadczonemu zawodnikowi jak Błachowicz czy nawet Narkun, który nim ją poznał to dwa razy ogarnął Mameda Polaka.

Co do jej walorów urody to nie pierdolcie, że jest taka zła. Ma swoje w biodrach, ale takie wariatki w łóżku robią pojebane rzeczy do upadłego. Mnie odstręczają jej ewentualne poprawki ust.
 
Wypierasz sie tego, ale tak na prawde.... :wink2:



Musiała by być chyba ostatnią kobietą na Świecie... i decydowało by to o losach ludzkości... to może tylko wtedy.
:boss: :lol:
 


Dodać darke i mamy mieszanke wybuchową (a raczej chujową)

właśnie coś mi nie pasowało, Czejeni to przecież gorąca krew i fantazja, Anzor był w chuj niepoukładanym zawodnikiem. Jak oni mają być dobrymi metodycznymi trenerami? Nie zdziwię się, jak finalnie się skłócą i wewnątrz swojego czejeńskiego WCA, rozpadną na mniejsze grupki.
 
Pani rejestratorka.pl i jedyna opinia na stronie odnośnie tego scamu. Rejestrator.pl się nawet nie otwiera. Ciekawe co na to pitbull bo wpierdoliła logo koło reklamy tego skamu. Prasowanka za 20 zł pewnie. Oficjalnie natalia janoszek mma.
 

Attachments

  • Screenshot_20230828_195804_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230828_195804_com.android.chrome.jpg
    185 KB · Views: 95
  • Screenshot_20230828_195734_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230828_195734_com.android.chrome.jpg
    239.1 KB · Views: 93
Zachęcam żeby wysłać podobne maile.
 

Attachments

  • Screenshot_20230828_203439_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_20230828_203439_com.google.android.gm.jpg
    218.9 KB · Views: 101
Z cyklu złote myśli... (z tłumaczeniem):bye:
Screenshot_2023-09-04-18-18-39-546~2.jpg

Odblokowanie szczytowej wydajności pojawi się, gdy połączysz się ze swoim wewnętrznym dyskiem. Ci, którzy skupiają się na zewnątrz, jedynie wyobrażają sobie, podczas gdy ci, którzy zwracają się do wewnątrz, naprawdę budzą swój potencjał. Osiągnięcie najlepszych wyników w sporcie wymaga wykorzystania pełnego potencjału. Aby osiągnąć sukces, musisz zrozumieć swoje osobiste motywacje i pragnienia, które napędzają Twoje wyniki. Kiedy uwaga jest skierowana głównie na czynniki zewnętrzne, często prowadzi to do wizualizacji sukcesu bez pełnego zaangażowania się w niezbędne kroki. Koncentrowanie się na aspektach zewnętrznych, takich jak zewnętrzne uznanie lub nagrody, może stworzyć pasywną formę aspiracji bez niezbędnego wewnętrznego zaangażowania. Patrząc do wewnątrz , uznajesz swoje mocne i słabe strony oraz obszary rozwoju, co prowadzi do prawdziwego przebudzenia Twoich możliwości.#peak Performance #InnerDrive #SportsExcellence #MindsetMatters #AwakenPotential #AthleteMindset #dariaalbers #mindfulathleteprogram
 
View attachment 76794
Jesteśmy ARTYSTAMI WALKI. Uważny ruch jest istotną częścią treningu uwagi i ucieleśnienia. A te czynniki są niezbędne do osiągnięcia Szczytowej wydajności #mindbodyconnection #mindfulmovement #movingmeditation #striking

Co to za pas... w dolnym rogu :boss:
"Ręka, noga i mózg na ścianie"
Wy się smiejecie ale z takiego kopyta cios to nie jest byle co - jeszcze by was przesuneło dobrze o jakies metry :neildegrassewhoa:
 
Z cyklu złote myśli... (z tłumaczeniem):bye:
View attachment 76795
Odblokowanie szczytowej wydajności pojawi się, gdy połączysz się ze swoim wewnętrznym dyskiem. Ci, którzy skupiają się na zewnątrz, jedynie wyobrażają sobie, podczas gdy ci, którzy zwracają się do wewnątrz, naprawdę budzą swój potencjał. Osiągnięcie najlepszych wyników w sporcie wymaga wykorzystania pełnego potencjału. Aby osiągnąć sukces, musisz zrozumieć swoje osobiste motywacje i pragnienia, które napędzają Twoje wyniki. Kiedy uwaga jest skierowana głównie na czynniki zewnętrzne, często prowadzi to do wizualizacji sukcesu bez pełnego zaangażowania się w niezbędne kroki. Koncentrowanie się na aspektach zewnętrznych, takich jak zewnętrzne uznanie lub nagrody, może stworzyć pasywną formę aspiracji bez niezbędnego wewnętrznego zaangażowania. Patrząc do wewnątrz , uznajesz swoje mocne i słabe strony oraz obszary rozwoju, co prowadzi do prawdziwego przebudzenia Twoich możliwości.#peak Performance #InnerDrive #SportsExcellence #MindsetMatters #AwakenPotential #AthleteMindset #dariaalbers #mindfulathleteprogram
2rbf5c.jpg
 
Back
Top