Czy w przypadku wojny zostalibyś walczyć? Ankieta anonimowa

Czy gdyby wojna przeniosła się na teren Polski:

  • Został byś w kraju i czekał na powolanie

    Votes: 21 52.5%
  • Wyjechał z rodziną lub bez na zachód gdyby była taka możliwość

    Votes: 19 47.5%

  • Total voters
    40
Ja bym może został, może nie. Nie wiem.
Zależy który rabin we mnie weźmie górę i jakie będą okoliczności.
 
Ruscy widze sprawdzaja gotowość forumowiczow. Najpierw zniechęcali polakow do ukrów nadmiernym wychwalaniem ukrainy, potem chcieli zarazic polakow hivem namawiajac ich do lubieżnych zabaw w familoku a teraz sprawdzaja gotowosc bojową.
 
Wojna to skutki polityki. Złej polityki wybranej demokratycznie. Za debili umierać nie będę. Polska przestała istnieć gdy wybito elity. Od zawsze też był to naród awanturników m pieniaczy sprowadzający śmierć i cierpienie na rozsądną mniejszość. Polska jest przykładem jakiej polityki nie prowadzić. Wszystkie rozbiory na własne życzenie. Jedna patologia.
 
Czy po wpadkach z dronem i rakietą jesteśmy przygotowani na inwazje? Ciężko mi wierzyć w zapowiedzi o silnej armii, przygotowaniu, należytym rozlokowaniu wojska. Stawać w szranki mając z tyłu głowy te nieporadności w zarządzaniu? Iść na front i łatać dziury będąc łatwym celem? Nie dzięki
 
Zostałbym i walczył bo nie mam swojej rodziny ani opcji wyprowadzenia rodziców, dziadków, wujków i ciotek za granicę- jakbym taką opcje miał to oczywiście że najpierw bym się starał im zapewnić bezpieczeństwo np. przez wyjazd za granicę potem może bym wrócił walczyć.
 
Nie musisz wchodzi w ten temat i brać udziału.
Wszedłem żeby normalnie odpowiedzieć, ale zobaczyłem to:
@vitas @ninja


Wyjasnicie kolegom jak są moralnie źli, i jakimi są szczurami?


Oczywiście, że Vitas będziesz robił fikołki by tak kolegów nie nazwać. Może zmieni ci się perspektywa.
Ale wątpię. Ty nawet, gdy udowodniono Ci fejka robisz wyparcie i twierdzisz że to prawda
Nie starczy że się kłócicie w kilku tematach, trzeba nowy założyć? Jak zobaczyłem temat to w sumie byłem ciekaw odpowiedzi, i sam chciałem powiedzieć co myślę, ale widzę że to tylko część jakiś twoich gierek.

Z resztą po chuj ja się wychylam to nie wiem. :einsteinsmoke:
 
Wszedłem żeby normalnie odpowiedzieć, ale zobaczyłem to:

Nie starczy że się kłócicie w kilku tematach, trzeba nowy założyć? Jak zobaczyłem temat to w sumie byłem ciekaw odpowiedzi, i sam chciałem powiedzieć co myślę, ale widzę że to tylko część jakiś twoich gierek.

Z resztą po chuj ja się wychylam to nie wiem.


No tu mnie poniosło, przyznaje. Ew. Przeniósł to do innego tematu, odpowiedniego.

Chłopaki - odpowiedzcie w Zwyrolisku V i N.


@Dzihados @defthomas
Usuńcie tamten komentarz, zadam go chłopakom gdzie indziej bo tutaj zacny temat bym przecxywiscue rozpierdolil.
 
Dostał wczoraj w pizdę w dyskusji po czym uciekł,pomyślał przez noc co mu zawsze problemy sprawiało i mamy efekt :waldeklaugh:

Zaznaczyłem "tak" i mam wyjebane jak inni do tego podchodzą inni.
Jest taka zasadnicza różnica między nami a ukrami. Wywalamy w błoto grubą kasę na ich wojenkę a tymczasem oni siedzą sobie u nas na wakacjach.

Masz pajacu trzy swoje tematy i temat o konflikcie,więc nie zaśmiecaj forum.

I cały czas czekam na te twoje matematyczne wyliczenia jak to większość ukrów wysyła kasę na upadlinę i dlaczego bomby nie spadają w święta :kis:
 
Dostał wczoraj w pizdę w dyskusji po czym uciekł,pomyślał przez noc co mu zawsze problemy sprawiało i mamy efekt :waldeklaugh:

Zaznaczyłem "tak" i mam wyjebane jak inni do tego podchodzą inni.
Jest taka zasadnicza różnica między nami a ukrami. Wywalamy w błoto grubą kasę na ich wojenkę a tymczasem oni siedzą sobie u nas na wakacjach.

Masz pajacu trzy swoje tematy i temat o konflikcie,więc nie zaśmiecaj forum.

I cały czas czekam na te twoje matematyczne wyliczenia jak to większość ukrów wysyła kasę na upadlinę i dlaczego bomby nie spadają w święta :kis:


Jeszcze raz zapytam. Czemu Ukraińcy to szczury bo uciekli a koledzy z forum szczurami za to by nie byli? Nie. Odpowiedz "bo im pomagamy" jest absurdalna, bo przecież chłopaki nie napisali, że gdyby zachód przysyłał nam pomóc to by zostali walczyć. To absurdalne.

Rozwinięcie twojej głupoty przeniosłem do zwyroliska.

By tu nie śmiecić.
 
Last edited:
Back
Top