Czy MMA Attack kupi Pudzianowskiego?

Czy MMA Attack kpi z Pudzianowskiego? Jak tak to przeczytalem,to nawet mnie zainteresowalo :))
 
chyba czy zaprosi, i da darmowe bilety geniuszu. co do moich "wypocin". to uwazam, ze pewnego poziomu nie osiagne (chodzi mi o stylistyke, plynnosc wypowiedzi) tak jakie ma np. Venom, ktory tez mnie skrytykowal. ale sa 2 rodzaje pismakow. ja chce byc tym 2. konrowersyjne wypowiedzi, ostra forma polemiki!
 
Kokos serio rady dla ciebie - znajdz sobie dziewczyne, wyjdz na dwor, wtedy zrozumiesz że że bycie "redaktorem" będac tylko uzytkownikiem jakiegoś forum dokoptowanego do strony o mma nie ma żadnego sensu.



jak chcesz szlifować umiejętnosci to musisz pisać duzo, ale głownie dla siebie - wtedy sie rozwijasz i nie męczysz tak ludzi.
 
tak samo jak bycie tutaj trollem, w twoim przypadku panie Piorun. nie kopie sie lezacego!
 
"Redaktor" się pogubił. Wczoraj krytykował Pudziana dziś chce go widzieć w konkurencyjnej federacji. Artykuł kiepski jak zawsze... Już 1 września pójdziesz do szkoły i zapanuje spokój na forum...







PS. O czym jutro napiszesz ananasie???
 
Nazwayano mnie juz bogiem i śmieciem ale jakie to ma znaczenie? Dobrze wiesz że trollem mnie nazwyaja tylko ci z małym ego - bo małe fiutki czują sie jeszcze mniejsze przy duzych. Pisze sobie dla rozrywki, też masz do tego prawo ja ci go nie odbieram, ale daje też jakiś propozycje, nie musisz z nich korzystać - nie interpretuj jednak tego zle - bo to pomoc, nie mam w zwyczaju atakować nikogo przez internet.
 
Piorun jeżeli ktoś nazywał cię bogiem to był to sarkazm.



A to co umieszcza na forum Kokos ma mimo wszystko więcej sensu niż twoje komentarze.
 
Kokos, jutro napisz Kawulski vs Leś Revenge na MMA Attack 2 ;)



Fakt, komentow te tematy rodzą sporo, tyle tylko, ze 90% jest offtopem i nadawaniem nowych nazw warzyw/owocow kokosowi :)
 
Art słabszy niż poprzednie i do tego wtórny. Wcześniejsze były lepsze :-)



Co do słuszności tez autora - nie wnikam. Na razie MMA Attack jest w powijakach.
 
Ooooo War betwwen Piorun and Kokos :-) . To forum jest coraz mocniejsze . Stawiam Piorun by sub 2nd round : )
 
A MMA Attack 3 to Piorun & Kokos vs logan, bo podejrzewam, że logan doświadczeniem w treningu przewyższa Pioruna i Kokosa razem wziętych, ale mogę się mylić :)



Jeszcze kilka takich osób i całą kartę TFC - Troll Fighting Championship bysmy ułożyli. Może pare zaciągów transatlantyckich z Sherdoga by się wzięło...



PS: Tylko Piorunowi trzeba wytłumaczyć, że używanie piorunów jest zabronione w MMA, tylko Zeus miał taką możliwość.
 
hahahaha, przeczytałem tytuł i pomyślałem "oho, temat redaktora?" kokos krul MMAROCKS :-)



:-)
 
Gromowwładny zawsze da radę bo uderza w klawiaturę z siłą błyskawicy :-)



Piorun obstawiam Ciebie w tym nierównym boju :-):-)



i nie ma wożenia ogórkóff do tartaku Q###fa
 
Nie chcę nic mówić ale Piorun nazwał się dużym fiutem.



"Dobrze wiesz że trollem mnie nazwyaja tylko ci z małym ego - bo małe fiutki czują sie jeszcze mniejsze przy duzych."
 
Piorun chciałby mieć fiuta, niestety urodził się z miniłechtaczką. Pozostaje mu tylko współczuć.
 
Ja tam lubie gościa, przynajmniej wnosi jakiś fun na forum, czekam na jutrzejszy artykuł. Trzymam kciuki!
 
i znowu wpisy moich krytykow... mysle, ze juz czas podjac tamatyke zagranicznego MMA.
 
kokos niestety taki los, że trzeba podjąc wyzwanie żeby wypłynąc na szerokie wody



dziewiczy i nieodkryty teren to Azja i One FC - tam poszalejesz
 
Porownujesz obie "postaci"?



Pudzian przyciaga laikow, Gorskiego nikt nie zna praktycznie. Gorski JUZ zakonczyl wspolprace z KSW, jak i wydawalo się z MMA. Pudzian racej chce robic dalej "karierę", a i ma wazny kontrakt z KSW. Ostatnia walka, ale jednak.
 
Gorskiego nikt nie zna praktycznie. To ten sam poziom co Janek. troche nizszy niz Kulak, jesli chodzi o rozpoznawalnosc. KSW go wypromowalo, a nowa org. go pozyskala. dzieki czemu zyskali na renomie (maja kase na to by zawodnicy przygotowali sie nalezycie do walki). KSW zlekcewazylo polski rynek. nie spodziewali sie takiego czegos, dlatego machneli na Gorskiego, jak nie u nas, to i tak nik mu w PL nie da tych kilku tysiakow euro. a jednak... z Pudzianem tez chcieli grac, kontrakt na 17... kolejny blad. teraz Pudzio jak wygra z DVD powie 110 000 euro! MMA Attack moze powiedziec - nie ma sprawy! Salete tez KSW nie moglo kupic. Nie wiem za walke z Najmanem mial ponoc 80 000. za rewanz pewnie chcial z 150 000. skoro kupili Salete, to i Pudzia moga. ja wlasnie chcialem to pokazac. i to, ze tym ruchem defakto zagrabia cala prace KSW ostatnich lat.
 
Po co ja to ku-rwa przeczytałem?







Tak bym pewnie napisał... Ale instynkt podpowiedział mi, że 'redaktor kokos80' to jakiś gimnazjalista (dopiero obczajam forum).



Po tym, jak napisał, że chce być kontrowersyjny i PiorunPL go zaatakował, to już na 100% wiedziałem, że to epicka dyskusja roku.



Panowie szaczun.



:)
 
Back
Top