Czy Bastek ma iść do pracy

Czy Bastek ma iść do pracy

  • Tak

    Votes: 24 48.0%
  • Nie

    Votes: 26 52.0%

  • Total voters
    50
  • Poll closed .

PaulPGR

UFC
Middleweight
Dobra skoro ankiety są modne. Ciekawe co forum myśli o tym co rozgrzewa HP. Temat ma zabarwienie humorystyczne, nie ma na celu nikogo obrażać. Po prostu może na chwilę przenieśmy najazdy na Bastiego z HP gdzieś indziej. Tylko panowie z kulturą proszę i nie wyzywać od nierobów, etc.
 
Skąd bastek ma na życie? Renta? Coś o jakimś uchu słyszałem ale nie wiem co i jak. Skąd on ma na tą yerbe pierdoloną? Serio nie pracuje? Czy to na żarty?
 
JAiQPfKs1CYlfeNZpWIMWwYqaHqRWXvG.jpg
 
Skąd bastek ma na życie? Renta? Coś o jakimś uchu słyszałem ale nie wiem co i jak. Skąd on ma na tą yerbe pierdoloną? Serio nie pracuje? Czy to na żarty?
Otóż Basti na co dzień jest rencistą bo pracując rozjebał sobie słuch. Nie pracuje, a utrzymuje się z renty i zasiłku bo za wszystko inne - mieszkanko, jedzenie, etc. płacą jego rodzice.
 
A co z ankietą didaskalia? Zniewieściała cwelinka gregor znowu poszła z płaczem do moderacji? :waldeklaugh:

PS: Zagłosowałem na tak, offtop off. :tiphatb:
 
A co z ankietą didaskalia? Zniewieściała cwelinka gregor znowu poszła z płaczem do moderacji? :waldeklaugh:

PS: Zagłosowałem na tak, offtop off. :tiphatb:
Macie jakieś sprawdzone sposoby na odklejenie gówna od podeszwy która go zdeptała ?
Jak widzicie, owe gówno przykleiło się do mnie, jak dziwka do alfonsa.
Nadmieniam, że logiczne argumenty nie pomagają w przypadku tego pół-debila, a wręcz przeciwnie - owe gówno, zgnojone przeze mnie, doznało urazu na psychice i wspomina o mnie w każdym możliwym temacie, chcąc odbudować swoją pozycję na forum.
 
Macie jakieś sprawdzone sposoby na odklejenie gówna od podeszwy która go zdeptała ?
Jak widzicie, owe gówno przykleiło się do mnie, jak dziwka do alfonsa.
Nadmieniam, że logiczne argumenty nie pomagają w przypadku tego pół-debila, a wręcz przeciwnie - owe gówno, zgnojone przeze mnie, doznało urazu na psychice i wspomina o mnie w każdym możliwym temacie, chcąc odbudować swoją pozycję na forum.
Kim on jest? Kim Ty jesteś? Porządki takie na forum, że nie wiadomo kto jest kim teraz :brainoverload:
 
ale @PaulPGR nie jest nierobem! Jest Filozfem. A nierób tym się różni od filozowa, że sobie tylko siedzi, a filozof sobie siedzi i myśli :tiphatb:
Eee... Nie jestem. Jestem z wykształcenia specjalistą ds. turystyki i geografii, a z zawodu copywriterem (bo można robić zdalnie, a praca lekka), a studiuje pedagogikę bo potrzebuje uprawnień.
 
Macie jakieś sprawdzone sposoby na odklejenie gówna od podeszwy która go zdeptała ?
Jak widzicie, owe gówno przykleiło się do mnie, jak dziwka do alfonsa.
Nadmieniam, że logiczne argumenty nie pomagają w przypadku tego pół-debila, a wręcz przeciwnie - owe gówno, zgnojone przeze mnie, doznało urazu na psychice i wspomina o mnie w każdym możliwym temacie, chcąc odbudować swoją pozycję na forum.

Ojojoj, zniewieściała cwelinko ale teraz to nikt Cię nie wołał, znaj swoje miejsce, do kąta cwelinko. :yellowcard2:
 
Ojojoj, zniewieściała cwelinko ale teraz to nikt Cię nie wołał, znaj swoje miejsce, do kąta cwelinko. :yellowcard2:
O, psa z fabryki Pan wypuścił. Pies do 16 w kołchozie jebie za miskę ryżu. Pewnie "czterobrygadówka" Teraz rozumiem psa żal do świata - chujowe życie i jeszcze wyruchany na forum, jadro nr2. Niejeden by się wyhuśtał, ale to trzeba mieć odrobinę odwagi, której pies nie ma
 
Back
Top