Czy żelaznydzban vel.alibaba ma wypierdalać?

  • Thread starter Deleted member 17503
  • Start date

Czy żelaznydzban vel. alibaba ma wypierdalać?


  • Total voters
    55
  • Poll closed .
D

Deleted member 17503

Guest
Jako że ostatnio panuje tu moda na specyficzne ankiety dotyczące użytkowników, myślę że czas na to żeby ponownie rozważyć kandydaturę użytkownika @ZELAZNAREKA do bana.

Nie mam osobiście nic do tego że freak-fighty mają swój dział i tam sobie wrzuca newsy on czy ktokolwiek, natomiast w mojej opinii żelazne powody do bana to:

1.Wygrał ankietę na największego debila na Cohones, wprawdzie pożytek z tamtej ankiety był taki, że Djuk starał się tak bardzo o pierwsze miejsce, że został wyrzucony, tak więc jednego osła mniej, nie mniej ta nagroda była przewidzana dla zwycięzcy ankiety.

2.Promuje patologię i wszelkie rak-treści i nie mówię tu o federacjach freakowych, a konkretnie o promowaniu poszczególnych (w jego mniemaniu) bohaterów słynących z pato-streamów, a przede wszystkim jest propagatorem tego rak-gówna:


Biorąc pod uwagę że temat pt. Największy debil na Cohones został zamknięty za niski poziom merytoryczny, jakim cudem to coś wyżej nazbierało 41 stron?

3.Dyskusja z nim nie istnieje, on wie swoje, zgadzasz się z nim albo blok, zablokował połowę (a może i więcej) użytkowników na Cohones i tylko czekać aż zaraz znowu zacznie gdzieś spamować tematami o bezdomnych itp.

4.Warto jeszcze wspomnieć, że na 99% to trzecie multi-konto Alibaby, bo dwa poprzednie zostały zbanowane.

Uwzględniając całokształt jego działalności apeluję żeby otrzymał żółtą kartkę i został sobie przy newsach w dziale Freak MMA i nie wychylał się po za ten dział albo niech wypierdala z forum.

Zapraszam do głosowania. :tiphatb:

PS: Ankieta zaplanowana została na 7 dni.
 
Moim zdaniem Alibaba to jest inne uniwersum

Pojawił się zaraz jak wyrzucono drugie multi-konto Alibaby i wypisuje dokładnie to samo oprócz spamu w dziale bukmacherskim.
 
Oczywiście że NIE
Ja nigdy nie miałem z nim problemu, nawet go lubię i mega rozwinął dział freaków
 
Ciekawe kto głosował na tak :benny:
Oczywiście że NIE
Ja nigdy nie miałem z nim problemu, nawet go lubię i mega rozwinął dział freaków
A co do mojego zdania - dzisiaj otrzymał słuszną kartkę i... a brak słów na to co tam się wyrabia. Zauważcie, że 3 najbardziej jechanych po spaleniu serwerów za całokształt twórczości to:
-Picks
-Żelazny
-Ziomeq
O ile z Ziomqiem się da dyskutować normalnie tam gdzie nie ma tematów o jego idolach/Khabibie/Poirierze. Picks mimo iż irytował to potrafił dyskutować, niekiedy miewał przejawy normalności. To żelazny używa forum na którym poblokował niemal każdego, robi z siebie pierwszego eksperta, a nie wie podstawowych rzeczy, być na forum MMA i nie wiedzieć, że Antek Chmielewski siedział... no ludzie, ostatnio nawet w tych freakowych tematach pisze, że ogląda tylko konferencje i jakieś wrzutki z dupy zwane shotami. Absolutnym zaś hitem jest jak wjeżdża w tematy sportowe i wypisuje bzdety w nich - o tym jak to freaki zniszczą UFC, a creme de la creme jest pisanie jak to boks zdechł na podstawie tweetów Leszka Dudka (który jest ostatnim ekspertem) i gal Wasyla w najlepszym od 25 lat momencie dla zawodowców. No i te wrzutki o męskości które mnie żenują, teksty, że zawodowcy to chuj nie sportowcy bo nie dymią, a pominę jego drugie konto chyba które zrobiło ostatnio temat które freaki mogłyby być mistrzami UFC i to, że przez rok na tym forum wisiał najbardziej obrzydliwy temat świata w którym typ jarał się skurwielem który wykorzystuje do zarobku bezdomnych i się nad nimi znęca. Za to wszystko, a zwłaszcza za ten Ełk gościa na tym forum być nie powinno.
 
A co do mojego zdania - dzisiaj otrzymał słuszną kartkę i... a brak słów na to co tam się wyrabia. Zauważcie, że 3 najbardziej jechanych po spaleniu serwerów za całokształt twórczości to:
-Picks
-Żelazny
-Ziomeq
O ile z Ziomqiem się da dyskutować normalnie tam gdzie nie ma tematów o jego idolach/Khabibie/Poirierze. Picks mimo iż irytował to potrafił dyskutować, niekiedy miewał przejawy normalności. To żelazny używa forum na którym poblokował niemal każdego, robi z siebie pierwszego eksperta, a nie wie podstawowych rzeczy, być na forum MMA i nie wiedzieć, że Antek Chmielewski siedział... no ludzie, ostatnio nawet w tych freakowych tematach pisze, że ogląda tylko konferencje i jakieś wrzutki z dupy zwane shotami. Absolutnym zaś hitem jest jak wjeżdża w tematy sportowe i wypisuje bzdety w nich - o tym jak to freaki zniszczą UFC, a creme de la creme jest pisanie jak to boks zdechł na podstawie tweetów Leszka Dudka (który jest ostatnim ekspertem) i gal Wasyla w najlepszym od 25 lat momencie dla zawodowców. No i te wrzutki o męskości które mnie żenują, teksty, że zawodowcy to chuj nie sportowcy bo nie dymią, a pominę jego drugie konto chyba które zrobiło ostatnio temat które freaki mogłyby być mistrzami UFC i to, że przez rok na tym forum wisiał najbardziej obrzydliwy temat świata w którym typ jarał się skurwielem który wykorzystuje do zarobku bezdomnych i się nad nimi znęca. Za to wszystko, a zwłaszcza za ten Ełk gościa na tym forum być nie powinno.
z tym ostatnim to prawda
Że ja mu dawałem reakcję:siara:
Po UFC 280 idę na pokutowanie i drogę pojednania
 
przez rok na tym forum wisiał najbardziej obrzydliwy temat świata w którym typ jarał się skurwielem który wykorzystuje do zarobku bezdomnych i się nad nimi znęca. Za to wszystko, a zwłaszcza za ten Ełk gościa na tym forum być nie powinno.

W sumie to to powinno być powodem nr1 jednak.
 
Back
Top