Cohonesowy quiz znajomości filmów

nieoszukiwacchuje.jpg
 
Co jest z wami leszcze?

Jak już nabijam posta to zaktualizuje tabelę

1. Brasil - 8 pkt
2. Olos - 5pkt
3. Herrflick, Fresh, Hang, Masta Blasta- - 4 pkt
4. Arlovski, Nayevsky, królik, Gambit, corey1999 - 3 pkt
5. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masutatsu, poleaxe, cypher - 2 pkt
6. mateusz19191010, kofi, zoom, prazgr, Aro777, Pietagoras, Gaara, old snake, cRe, Orest, axl, Mektator, ziggy123 - 1 ptk
 
x3ffbr.jpg


1. Brasil - 8 pkt
2. Olos, Fresh - 5pkt
3. Herrflick, Hang, Masta Blasta- - 4 pkt
4. Arlovski, Nayevsky, królik, Gambit, corey1999 - 3 pkt
5. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masutatsu, poleaxe, cypher - 2 pkt
6. mateusz19191010, kofi, zoom, prazgr, Aro777, Pietagoras, Gaara, old snake, cRe, Orest, axl, Mektator, ziggy123 - 1 ptk
 
Tego gościa po prawej kojarzę - Vaughan i doszedłeM po nim dO nazwy tego filmu, chociaż go Nie oglądałem - moGę podAć nazwę ?
 
Tyle czasu czekać i nie ma potwierdzenia. Więc zadaję.
kh7b1q8ga18v.png


1. Brasil - 8 pkt
2. Olos, Fresh - 5pkt
3. Herrflick, Hang, Masta Blasta- - 4 pkt
4. Arlovski, Nayevsky, królik, Gambit, corey1999 - 3 pkt
5. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masutatsu, poleaxe, cypher, mateusz19191010 - 2 pkt
6. kofi, zoom, prazgr, Aro777, Pietagoras, Gaara, old snake, cRe, Orest, axl, Mektator, ziggy123, gojilla - 1 ptk
 
ckUkoOv.jpg



1. Brasil - 8 pkt
2. Olos, Fresh - 5pkt
3. Herrflick, Hang, Masta Blasta- - 4 pkt
4. Arlovski, Nayevsky, królik, Gambit, corey1999 - 3 pkt
5. Oldrich, Grzechu, respect, Mahonek, Masutatsu, poleaxe, cypher, mateusz19191010, cRe - 2 pkt
6. kofi, zoom, prazgr, Aro777, Pietagoras, Gaara, old snake, Orest, axl, Mektator, ziggy123, gojilla - 1 ptk
 
nxkuvt.jpg

1. Brasil - 8 pkt
2. Olos, Fresh - 5pkt
3. Herrflick, Hang, Masta Blasta- - 4 pkt
4. Arlovski, Nayevsky, królik, Gambit, corey1999, respect - 3 pkt
5. Oldrich, Grzechu, Mahonek, Masutatsu, poleaxe, cypher, mateusz19191010, cRe - 2 pkt
6. kofi, zoom, prazgr, Aro777, Pietagoras, Gaara, old snake, cRe, Orest, axl, Mektator, ziggy123, gojilla - 1 ptk
 
To musisz patrzyć w te google? Ja jak widzę obrazek i nie wiem co to za film to zamykam kartę z tematem i czekam aż ktoś poprawnie odpowie. Naprawdę stawka jest tak wysoka, że trzeba google zaprzęgać do roboty?

To Znachor?
Moja matka często go oglądała. Teraz jak go gdzieś widzę to z automatu zmieniam kanał. Taki koszmar z dzieciństwa.
 
@krolik +10. Nie na tym to polega @Gambit aby sprawdzać wszystko w google, bo nie walczymy o złote majtki. Ja robie tak samo jak krolik, nie znam to wychodze z tematu.
 
Spoko, przecież jakbym chciał to bym sobie tutaj cały czas punkty nabijał :]
Był moment w tym quizie, że każdy wypominał wrzuty z google bo nie ma co liczyć na uczciwość, ale who cares ...
 
@krolik, tak to Znachor.

Ja kiedyś wypominałem grzebanie w google, ale dałem sobie z tym spokój. Od dłuższego czasu robię tak jak Olos i krolik. Sprawdzam sobie tylko z ciekawości w google co to jest i tyle. Tą moją wrzutę też sprawdzałem i mi nie znalazło. Nie mam pojęcia jak to znalazłeś :D
 
Egw5ne7.jpg

1. Brasil - 8 pkt
2. Olos, Fresh - 5pkt
3. Herrflick, Hang, Królik, Masta Blasta- - 4 pkt
4. Arlovski, Nayevsky, Gambit, corey1999, respect - 3 pkt
5. Oldrich, Grzechu, Mahonek, Masutatsu, poleaxe, cypher, mateusz19191010, cRe - 2 pkt
6. kofi, zoom, prazgr, Aro777, Pietagoras, Gaara, old snake, cRe, Orest, axl, Mektator, ziggy123, gojilla - 1 ptk
 
Co jest Panowie? Nie można przez google znaleźć?
Daje podpowiedź. Francuski film z roku 199?
 
Back
Top