COHONES AWARDS 2022 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: @szplin
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: @BogdanJanusz
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga
4) Redaktor roku: w tym roku nikt się dla mnie szczególnie nie wyróżnił dlatego nie oddam głosu na nikogo.
5) Artykuł roku**:
6) Temat roku: czy głupibut ma wypierdalać
7) Komentarz roku***: miałem na myśli, że nie miałem na myśli.
8) Wydarzenie roku na forum: śmierć Marcinosa
9) Inba roku: ukrofil vs reszta świata czyli ogólnie temat z konfliktem zbrojnym.
10) Spamer/troll roku: @Navio2.0 @zielony666
 
1) Użytkownik roku: @Siwy25_1
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022): @B.I.G Makumba
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek mistrz
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku: ---------
6) Temat roku: Śmierć moksa
7) Komentarz roku:
"@Siedem stoisz koło mnie w tramwaju? Bo tak kurwi od chłopa wódą, a nie chcę mi się przesiadać. Możesz iść?" by @Shoocker

8) Wydarzenie roku: nic mi nie przychodzi do głowy
9) Inba roku: @marcinos i poszukiwania szczurzycy
10) Spamer/troll roku: @Baasteek
 
1) Użytkownik roku: BRAK. Nikt się w tym roku nie wyróżniał. Weźcie się ogarnijcie, ktokolwiek jeszcze ogarnięty tu został
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: @oKurwaMojeOko @BogdanJanusz
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @ZELAZNAREKA - za próby tłumaczenia i rozjaśniania tego straszliwego ścierwa które lubi (szczególnie jak ktoś pyta)
4) Redaktor roku: @Cactus (dużej konkurencji to nie ma)
5) Artykuł roku**: były w tym roku jakieś???
6) Temat roku: skok w bok Mopsa
7) Komentarz roku***: nie mogę przytoczyć konkretnego, bo już skasowany, ale był w temacie o fikającym Mopsie
8) Wydarzenie roku na forum: wyskok Mopsa
9) Inba roku: w temacie o latających mopsach klopsach
10) Spamer/troll roku: jednoosobowa ale kilkukontowa armia króla Cipajewa, Navio (wszystkie wersje tak samo zjebane)
 
Nie dotykaj narkotyków... toż jeśli nie ma Cię w ignorze to ten szympans będzie sobie teraz fapał jaki jest zajebisty.
Szybko doszedł
:werdum:


Screenshot_2023-01-06-19-11-20-02_df198e732186825c8df26e3c5a10d7cd.jpg
 
Ale tak bez kozery pany - śmierć kogoś inbą roku (bo to murowany faworyt)

:roberteyeblinking:

Takie rzeczy tylko na cohones
 
1) Użytkownik roku: @Jeff @Siwy25_1 i @Uller
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: @BogdanJanusz i @Slavic Warriot
czarnuchy to do bawelny, a nie laury zbierac.. co jest z Wami!? :boystop:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga i @dziubek_1991
4) Redaktor roku: @Cactus za te wszystkie noce... :awesome:
5) Artykuł roku**: @Cactus zmarnowane talenty i @kaczka94 Łysy kłamca, jak stal sie UFC
6) Temat roku: Moks postanowil wskoczyc do lepszego miejsca / JoTKO zegna sie z UFC
7) Komentarz roku***: @kofi o kibolach patriotach :waldeklaugh:
8) Wydarzenie roku na forum: rozjebanie sie poteznej armi krola czimajewa :mjsmile: i co za tym idzie wyrwanie chwastow.
9) Inba roku: czeczeni wydymali w dupala Roberta Jocza i pewnie nie tylko jego :fjedzia:
10) Spamer/troll roku: @ukrowski @Siedem i @B.I.G Makumba
 
1) Użytkownik roku: @Jeff @Siwy25_1 i @Uller
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: @BogdanJanusz i @Slavic Warriot
czarnuchy to do bawelny, a nie laury zbierac.. co jest z Wami!? :boystop:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga i @dziubek_1991
4) Redaktor roku: @Cactus za te wszystkie noce... :awesome:
5) Artykuł roku**: @Cactus zmarnowane talenty i @kaczka94 Łysy kłamca, jak stal sie UFC
6) Temat roku: Moks postanowil wskoczyc do lepszego miejsca / JoTKO zegna sie z UFC
7) Komentarz roku***: @kofi o kibolach patriotach :waldeklaugh:
8) Wydarzenie roku na forum: rozjebanie sie poteznej armi krola czimajewa :mjsmile: i co za tym idzie wyrwanie chwastow.
9) Inba roku: czeczeni wydymali w dupala Roberta Jocza i pewnie nie tylko jego :fjedzia:
10) Spamer/troll roku: @ukrowski @Siedem i @B.I.G Makumba
wiedziałem że rasizm jest zbyt silny
 
1) Użytkownik roku: @Jeff @Siwy25_1 i @Uller
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: @BogdanJanusz i @Slavic Warriot
czarnuchy to do bawelny, a nie laury zbierac.. co jest z Wami!? :boystop:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga i @dziubek_1991
4) Redaktor roku: @Cactus za te wszystkie noce... :awesome:
5) Artykuł roku**: @Cactus zmarnowane talenty i @kaczka94 Łysy kłamca, jak stal sie UFC
6) Temat roku: Moks postanowil wskoczyc do lepszego miejsca / JoTKO zegna sie z UFC
7) Komentarz roku***: @kofi o kibolach patriotach :waldeklaugh:
8) Wydarzenie roku na forum: rozjebanie sie poteznej armi krola czimajewa :mjsmile: i co za tym idzie wyrwanie chwastow.
9) Inba roku: czeczeni wydymali w dupala Roberta Jocza i pewnie nie tylko jego :fjedzia:
10) Spamer/troll roku: @ukrowski @Siedem i @B.I.G Makumba
@Roshi może w szkółce nie byłem ale czytac potrafię
 
Kategorie:
1) Użytkownik roku: @osk (za bycie człowiekiem renesansu na forum, gdzie każdy jest lub aspiruje do bycia alfą); @szplin(bo choć wcale nie jest gruby to mega inteligentny gość, któremu zazdroszczę idealnej gramatyki); @Bambo (za wynalezienie bota i wspólne picie przez forum podczas gali); @Chujcew (za obejrzenie każdej jednej jebanej gali UFC w zeszłym roku)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: @oKurwaMojeOko
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek mistrz; @yonigga; @Roshi
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Ten o zmarnowanych talentach
6) Temat roku: Temat o Moksie
7) Komentarz roku***: @Mnichu o Sebastianie; @klocuniek po walce Gamrota z Tsarukyanem
8) Wydarzenie roku na forum: ban dla Marcinosa za postowanie po używkach
9) Inba roku: temat ukraiński; wybory na najgłupszego użytkownika i spina dwóch asów
10) Spamer/troll roku: zelaznydzban
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: @Siwy25_1 (czekam na tego excela, inaczej odwołuje :watchingyou: )
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: janieznaju
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Roshi (masz kurwiu za tego DB)
4) Redaktor roku: @PabloLaRoha
5) Artykuł roku**:—————-
6) Temat roku: temat o latającym Moksie
7) Komentarz roku***: Bastek, ty jesteś młodym facetem, który mimo, że może to nie pracuje. Mieszkasz u rodziców. Co weekend chlejesz alko. Nie masz przyszłości i perspektyw. Twoje zdanie nikogo nie interesuje. Autorem Mnichu
8) Wydarzenie roku na forum: @Miskatonic postanawia że będzie koksem
9) Inba roku:wyjebanie djuka
10) Spamer/troll roku: śmierdziel z Sanoka lub ryba.
 
1) Użytkownik roku: @Jeff
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2022)*: @oKurwaMojeOko
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Roshi, @Siwy25_1, @Jeff
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku**: Fikołek Moksa i JotKO opuszcza UFC potężnym splitem
6) Temat roku: Salto Moksa
7) Komentarz roku***: Nie pamiętam kto napisał ale było w newsie jak Jankowi ukradli auto i był tam śmiejący się Mamed którego stukało w głowę 5 zł, oplułem się wtedy kawą. Autor się zgłosił @Roshi
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku:
10) Spamer/troll roku: @B.I.G Makumba
 
Last edited:
O chuj chodzi z tymi oplotami co zakładają konta tylko po to by zagłosować na @klocuniek? Haliemu roztroiło jaźń?
@Cactus, moim zdaniem nie warto podliczać głosów z kont, które nowo powstały i tylko po to, żeby pocisnąć osobie która ich merytorycznie jedzie.
Taka osoba założy kółka kont i już oddając jak głosów na kogoś całkowicie zmienia tą grę.

A dając nominację tej żelaznej szmacie, przyzwalacie na to, co on z tego forum zrobił. Ta jebaną kaleką trzepie pod kazdą taką nominację.
 
@Cactus, moim zdaniem nie warto podliczać głosów z kont, które nowo powstały i tylko po to, żeby pocisnąć osobie która ich merytorycznie jedzie.
Taka osoba założy kółka kont i już oddając jak głosów na kogoś całkowicie zmienia tą grę.

A dając nominację tej żelaznej szmacie, przyzwalacie na to, co on z tego forum zrobił. Ta jebaną kaleką trzepie pod kazdą taką nominację.
Na przyszłość proponuje dostęp do tego tematu od określonej ilości postów lub "stażu" konta na forum.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top