Cohones Awards 2016 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
1. Użytkownik roku: @MMAkłowicz za dystans do codzienności, błyskotliwe riposty i memy z P.Makłowiczem oraz @kaczka41 za całokształt
2. Nowy użytkownik: @duubertowa
3. Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK za nieocenione video z walk
4. Redaktor roku: @duubertowa za humorystyczne wywiady i @baju za świetny Kącik Baja (do momentu powstania Kącika Baja słuchałem MMAHOUR jednym uchem i niewiele kodowałem, a teraz wszystko podane zwięźle i na temat - PROPS!)
5. Temat roku:
6. Artykuł roku: 'Dlaczego Joannie Jędrzejczyk należy się godziwa zapłata'
7. Wydarzenie roku: Joanna vs. Karolina na UFC 205
8. Spamer roku: @gronostaj
 
1) Użytkownik roku: tutaj muszę się jeszcze mocno zastanowić :)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016): chciałem nominować @Wstawaj ale widzę, że to był jeszcze 2015 :/
W takim razie wybieram @s3pp i @klimekone bo to jedyni z listy, których kojarzę z wypowiedzi. Chociaż przed lekturą tego tematu to nie wiedziałem, że klimek jest dziewuchą :/
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK - miło też było poznać osobiście ;)
4) Redaktor (admin, moderator) roku: Yoshi - za konsekwentną walkę z socjalizmem i innymi idiotyzmami oraz obnażanie tego typu rażących głupot
5) Temat roku: #zagrzebgate (swoją drogą jaka jest różnica między tematem i artykułem roku?)
6) Artykuł roku: art Yoshiego o wypłatach zawodników i z czego wynikają itd.
7) Wydarzenie roku na forum: HELDONES niech będzie, chociaż kilka razy były większe inby
8) Spamer / troll roku:
Spamer to kaczka i jego wszystkie konta - mimo całej sympatii do niego i faktu, że sporo na forum wnosi, w dalszym ciągu jednak jest niedościgniony w spamie.
Na trolla kolega @OverPower który nam w 2016 roku próbuje tłumaczyć, wbrew ostatniemu ćwierćwieczu rozwoju sportów walki, że boks jest najskuteczniejszą sztuką walki w konfrontacji 1 vs 1. Poczułem się jak w latach 90tych :D
 
1) Użytkownik roku:
@MysticBęben (Igrzyska, podcasty, wierszyki :lol:)
Wyróżnienie: @MuraS (Pan Prezes nieistniejącego już <szklą mu się oczy> ekhm... działającego w podziemiu ZZC)

2) Nowy użytkownik roku:
-brak- (nic mi do głowy nie przychodzi, bieda w tym roku pod tym względem)

3) Najbardziej pomocny użytkownik:
@VoRaNeK (naprawdę mam tłumaczyć dlaczego? :D)
Wyróżnienie: @Comber (za porady prawne)

4) Redaktor (admin,moderator) roku:
@Mateusz Smoter (za wywiady z Drwalem i Alfem i robotę mimo gorączki chyba podczas któregoś UFC)
Wyróżnienie: @duubertowa (dużo sympatycznych wywiadów :lol:)

5) Temat roku:
PRIDE wg @Olos a
Wyróżnienie: Street Workout by @Masu

6) Artykuł roku:
"Skandaliczna decyzja czy może słuszny werdykt? Analiza walki Chalidow - Karaoglu" by @Cloud
Wyróżnienie: "Dlaczego polskim fighterom nie należy się godziwa zapłata" by @Jakub Bijan


7) Wydarzenie roku na forum:
HELDONES :cohon:
Wyróżnienie: Zatrudnienie Popka-Czopka i cała szopka/inba z tym związana

8) Spamer / troll roku aka Najbardziej wku*wiająca mnie osoba na forum:
No tych nie brakowało, ale ponieważ działali mi na nerwy to nikogo nie wyróżnię :chuck:
@kaczka41 na trolla roku mianuję MONSTER/Ujebałem Dres. Jedyny troll, który mnie nie irytował. Lubiłem typa :D
 
1) Użytkownik roku Kaczka41
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: Renegade
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek
4) Redaktor (admin,moderator) roku Mateusz Smoter
5) Temat roku http://www.mmarocks.pl/ufc/joanna-jedrzejczyk-zmienia-klub-rozstaje-sie-z-berkutem-arrachion-olsztyn
6) Artykuł roku http://www.mmarocks.pl/artykuly/dlaczego-joannie-jedrzejczyk-nalezy-sie-godziwa-zaplata
7) Wydarzenie roku na forum: Walka Jędrzejczyk-Kowalkiewicz
8) Spamer / troll roku: Charles Bronson

Jak mozna po pare osob ( nie czytalem wstepu lol) to bym dodal jeszcze kogos

1) Użytkownik roku @Gaara @Grubas @dizel77 @Shoocker @Cinek007 @allan77 @mat
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone
4) Redaktor (admin,moderator) roku @baju
 
1) Użytkownik roku: @maras (tak jak mówiłem :)) @Masta (zawsze mi się japa cieszy jak czytam Twoje komentarze), @MMAkłowicz (za wszystkie wstawki z Robertem w najmniej spodziewanym momencie), @kaczka41 (mój ulubiony user od zawsze), @Gaara (za codziennie relacje w hp z porannej defekacji) @Shoocker za bycie ogarniętym gościem z mega dystansem @yonigga (za bycie yonigga:))
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa (za bycie przesympatyczną osobą), @blazini (za wszystkie megamerytoryczne wpisy w tematach o Conorze i nie tylko)
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @kaczka41 (bo zrobił mi avatar z heldzikiem - co prawda po 3 prośbie ale zrobił)
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter @duubertowa - za świetne wywiady
5) Temat roku: Streszczenie HP
6) Artykuł roku**: coś od Kuby - chociaż w tym roku słabsza forma niż w poprzednich imo
7) Wydarzenie roku na forum: afery z masu
8) Spamer / troll roku: @gronostaj (za bycie pozytywnym srogim pojebańcem)
 
1) Użytkownik roku: @Masu, co krasnolud nawywijał w tym roku to jego. Dobrze, że jeszcze na twiterze coś skrobnie od czasu do czasu, bo trochę nudno w tych internetach bez niego.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016) - @DiKaunt
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK , tradycyjnie
4) Redaktor (admin,moderator) roku - Dam @duubertowa , bo początkowo myślałem, że jest tu tylko po to by stuleje mieli używanie, ale wyrabia się z wywiadami. Bije się w pierś za wcześniejsze niepochlebne komentarze.
5) Temat roku: Mystic Bębęn - nie mogę przestać tyć
6) Artykuł roku**: Seria Pride @Olos
7) Wydarzenie roku na forum: akcja uwolnienia Kaczki #freekaczka
8) Spamer / troll roku: @gronostaj

Wrzucam w spoiler moje głosy z poprzednich lat.
Użytkownik roku: Naiver
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Jajcarz (chyba nikt nie będzie się czepiac za te parę dni) , Jeśli jednak na Jajcarza/Mirek Nóżka nie można to głos leci na Painkillera.
Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
Redaktor (admin) roku: Escobar
Temat roku: Newsy MMA Userów
Artykuł roku: Kroniki Najmana
Wydarzenie roku na forum: Videokonfernecje
Spamer / troll roku: Kaczka i jego wszystkie alterego
Użytkownik roku: @VoRaNeK
Nowy użytkownik: @Bolt
Najbardziej pomocny: @VoRaNeK
Redaktor: TJ
Temat roku: All Hail Chael P. Sonnen
Artykuł roku: Tekst przedstawiający przebieg kariery Michała Materli w kilku częściach pióra Shuturka(chyba)
Wydarzenie na forum: A niech będzie, że powrót Kaczki
Spamer:Volf
Użytkownik roku: @kaczka41 za serię 30 pytań do
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Mr. Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik : @VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: Jacek Okniński za arty o japońskim mma
Temat roku: pogotowie sercowe
Artykuł roku: tygrysie pasy shooto
Wydarzenie roku na forum: nowe forum na dniach
Spamer / troll roku: @mahonek
1) Użytkownik roku: @Orest albański król forum
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2015): @Wstawaj a jak zbanowani się nie liczą to @MMAkłowicz
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Od lat @VoRaNeK . Szacun dla chłopa.
4) Redaktor (admin) roku: jakoś wszyscy mieli jałowy rok. Z braku laku niech będzie @Jakub Bijan
5) Temat roku: Jajecznica dla Materli. Co mi się morda cieszyła w tym temacie to moje. Dzięki świry.
6) Artykuł roku: Jakoś nic mi nie zapadło w pamięci
7) Wydarzenie roku na forum: Zlot Cohones. Do dziś boli mnie dupa, że mnie nie było
8) Spamer / troll roku: @halibut pozdro rybko
 
1) Użytkownik roku: @Masu, co krasnolud nawywijał w tym roku to jego. Dobrze, że jeszcze na twiterze coś skrobnie od czasu do czasu, bo trochę nudno w tych internetach bez niego.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016) - @DiKaunt
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK , tradycyjnie
4) Redaktor (admin,moderator) roku - Dam @duubertowa , bo początkowo myślałem, że jest tu tylko po to by stuleje mieli używanie, ale wyrabia się z wywiadami. Bije się w pierś za wcześniejsze niepochlebne komentarze.
5) Temat roku: Mystic Bębęn - nie mogę przestać tyć
6) Artykuł roku**: Seria Pride @Olos
7) Wydarzenie roku na forum: akcja uwolnienia Kaczki #freekaczka
8) Spamer / troll roku: @gronostaj

Wrzucam w spoiler moje głosy z poprzednich lat.
Użytkownik roku: Naiver
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Jajcarz (chyba nikt nie będzie się czepiac za te parę dni) , Jeśli jednak na Jajcarza/Mirek Nóżka nie można to głos leci na Painkillera.
Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
Redaktor (admin) roku: Escobar
Temat roku: Newsy MMA Userów
Artykuł roku: Kroniki Najmana
Wydarzenie roku na forum: Videokonfernecje
Spamer / troll roku: Kaczka i jego wszystkie alterego
Użytkownik roku: @VoRaNeK
Nowy użytkownik: @Bolt
Najbardziej pomocny: @VoRaNeK
Redaktor: TJ
Temat roku: All Hail Chael P. Sonnen
Artykuł roku: Tekst przedstawiający przebieg kariery Michała Materli w kilku częściach pióra Shuturka(chyba)
Wydarzenie na forum: A niech będzie, że powrót Kaczki
Spamer:Volf
Użytkownik roku: @kaczka41 za serię 30 pytań do
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Mr. Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik : @VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: Jacek Okniński za arty o japońskim mma
Temat roku: pogotowie sercowe
Artykuł roku: tygrysie pasy shooto
Wydarzenie roku na forum: nowe forum na dniach
Spamer / troll roku: @mahonek
1) Użytkownik roku: @Orest albański król forum
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2015): @Wstawaj a jak zbanowani się nie liczą to @MMAkłowicz
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Od lat @VoRaNeK . Szacun dla chłopa.
4) Redaktor (admin) roku: jakoś wszyscy mieli jałowy rok. Z braku laku niech będzie @Jakub Bijan
5) Temat roku: Jajecznica dla Materli. Co mi się morda cieszyła w tym temacie to moje. Dzięki świry.
6) Artykuł roku: Jakoś nic mi nie zapadło w pamięci
7) Wydarzenie roku na forum: Zlot Cohones. Do dziś boli mnie dupa, że mnie nie było
8) Spamer / troll roku: @halibut pozdro rybko
Chociaż ktoś docenił mój kunszt. Szanuję dożywotnio.
 
Byl jeszcze Jebaka (@Cinek007 tez Ty?)
Stare dzieje ale tez duzo prawilnych mord przybylo.
No proste ze ja kuźwa, bródnowski hopak ze "Skandalem" zamiast mózgu a nie jakiś leszcz barowy. Cinek007 aka Cebeka aka Cinek Bitu Kat - niszczyciel worków (kurwa,słownik) Wojków wszechwiedzących, trzezwiejacy od ponad roku, rzucajacy na dobre twarde dragi, pozostający wiernym Zielonym Pasem sekcji Buh-Jitsu!
 

No proste ze ja kuźwa, bródnowski hopak ze "Skandalem" zamiast mózgu a nie jakiś leszcz barowy. Cinek007 aka Cebeka aka Cinek Bitu Kat - niszczyciel worków (kurwa,słownik) Wojków wszechwiedzących, trzezwiejacy od ponad roku, rzucajacy na dobre twarde dragi, pozostający wiernym Zielonym Pasem sekcji Buh-Jitsu!

Do tego pierwszy Jasnowidz na Cohones!
 

No proste ze ja kuźwa, bródnowski hopak ze "Skandalem" zamiast mózgu a nie jakiś leszcz barowy. Cinek007 aka Cebeka aka Cinek Bitu Kat - niszczyciel worków (kurwa,słownik) Wojków wszechwiedzących, trzezwiejacy od ponad roku, rzucajacy na dobre twarde dragi, pozostający wiernym Zielonym Pasem sekcji Buh-Jitsu!

@Cinek007 Ty z Bródna jesteś?
 
Dokladnie tak jak mowisz! Pamietaj ze halibut tez wszedl do glowy Masolowi i skonczylo sie na butowaniu:kis: moj glos na ciebie byl jednak dobrym wyborem...
Oj juz tak nie slodz :deniro:

A jak rano wstaniesz, nie zapomnij pomyslec o mnie. Gdy zamkniesz oczy bede tam ja. Jak pojdziesz na kibel, bedziesz myslal o mnie. Jedynym momentem kiedy twoj umysl bedzie ode mnie wolny bedzie tylko czas w ktorym opierdalasz galgana kolegom. Wiec codziennie pol godziny minimum.
:kis:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top