Cohones Awards 2014 - Wyniki

Ciekawe-wydarzenie roku ma dwie bardzo podobne kandydatury, jedna jeszcze się "nie wydarzyła". Ale troll roku chyba nawet nie będzie miał drugiego i trzeciego miejsca:arab:

Zgarniesz wszystkie trzy? Nie wystarczy Ci miano hejtera roku? Już oficjalnie namaszczonego przez branżowych dziennikarzy ;p
 
Ostatnią edycję prowadził więc tak jakoś odruchowo.
edit: teraz widzę, że wyniki podliczył wujek a głosowanie rozpocząłeś ty :D

Żartuję oczywiście :)
Cactus , jak i wujek się pewnie tym nie zajmą. Mnie póki co , też sie narazie nie chce ;)
I wydaje mi się , że taki temat to powinien powstac gdzieś koło 28 . 12 - dopiero zmożliwościa głosowania do np. 08. 01. 2016 r.

Dodatkowo , próbowałem ustalić nicki userów zarejstrowanych w 2015 roku z dajmy na to liczba postów powyżej 100. Da się to zrobić, ale spoooro roboty, bo nie wszystkie profile sa dostępne dla "zwykłych śmiertelników" lub/i errory się pojawiają. Więc w ów kategorii, taki wydruk mógłby @Dzihados nam przygotować - znacznie ułatwiłoby wybór.
 
Wiem, że za wcześnie jeszcze ale temat można zawsze zamknąć i otworzyć o czasie. A pytałem by wyczuć chęci wśród społeczeństwa czy ktoś chętny by ów temat założyć.
 
@kaczka41 ogarnie. Rok temu głosowanie rozpoczęło się 18.12 wiec w tym również powinniśmy rozpocząć w podobnym terminie. Aby jak najwięcej użytkowników miało okazje zagłosować termin zakończenia proponuje jak kolega Łukasz do 8 stycznia

Może jakieś nowe kategorie w tym roku?
 
Ja proponuje rozdzielic spamera i trolla roku na dwie kategorie, bo ktos moze niezle spamowac i byc cool ziomek, a nie musi od razu trolowac.
racja, juz od dawna powinno tak byc.
ja moglbym zrobic podsumowanie jak na teraz, ale nie wiem czy pozniej bedzie mi sie chcialo.
 
A może dać kategorię "nominowany do Bana" i automatycznie zbanować takiego diamenta?;)


Tak spieszno Ci do ponownego bana?





Przemek, nie przesadzaj, jedna noc z zartami o madzi to nie spam. Nawet jak sie postarac to nie znajdzie sie ode mnie zbyt wiele do kategorii "spam" poza 6, 7 wpisami antyconorowymi. A to troche malo.
 
Tylko wielka prośba jak ktoś będzie robił podsumowanie, to żeby zebrał wszystkich użytkowników na których można głosować jeśli chodzi o zalogowanych w tym roku no i tematy roku przynajmniej ;)
 
Dla Mmaklowicz proponuje jajcarz roku(tzn wiem ze ja w pewnym doslownym sensie bym wygral, ale nie o doslownosc tu chodzi).
 
Ja bym to jeszcze bardziej rozdzielił.

Spamer roku
Troll roku
i Debil roku

Z trollingiem to jest tak, że ten wyjątkowej klasy (zabawny) sobie cenię, ale takiego tutaj jest niestety mało.
Debil roku już wybrany:D nie trzeba glosowania robić :)
 
Uderz w stół hehe:lol:

No wiesz - tutaj leciały bany gdy user usera wyzywał, lub kasowano obraźliwe posty - a tu sam admin chce się brać za wyzywanie ludzi od debili :)
Jaki przykład daje dzieciom tego forum?
 
No wiesz - tutaj leciały bany gdy user usera wyzywał, lub kasowano obraźliwe posty - a tu sam admin chce się brać za wyzywanie ludzi od debili :)
Jaki przykład daje dzieciom tego forum?
No widzisz Halibucie, Masu ani Orest słowem o Tobie tutaj nie wspomnieli, a już robi się bałagan. Przypadek?
 
Back
Top