Co z przeciwnikiem Nastuli?

Dla mnie to jest marnowanie potencjału marketingowego drzemiącego w Panu Pawle. Mają jedynego polaka co walczył w pride a oni prowadzą kretyńską politykę. cóż. szkoda zastanawiam się kogo tam na torwarze zobaczę.
 
Wszystko zależy od tego czy obecnie prowadzą z kimś do tej pory udane rozmowy czy są w martwym punkcie. Jeżeli za 4-5 dni nie ujawnią rywala to będzie oznaczało, że na Torwar wejdzie ktoś nieprzygotowany i nie dostaniemy tego co trzeba.
 
A ja mam nadzieje że te problemy z poszukiwaniem rywala dla Nastuli to przez Polsat Boxing Night :-)
 
Niekoniecznie Malina , jeszcze mogą mieć kogoś ,,w rękawie" . Wiem że to mało prawdopodobna opcja ale zawsze jest szansa że jeszcze przyjedzie ktoś w miarę (oczywiście nie w pełni) dobrze przygotowany i nie wypadnie jak Glunder.
 
Nie no nie przesadzajmy że nie przygotowany. Pewnie jest w gazie jak każdy zawodnik ściągany na ostatnią chwile :-) Swoją drogą już nie interesuje mnie zbytnio z kim zawalczy Nastula. Jeśli mieli byśmy być zaskoczeni to już bylibysmy dawno i rywal dawno byłby już znany. Ja tylko chce zobaczyć Nastule na KSW, tylko to mnie interesuje. I żeby na przeciwko niego stanął przynajmniej ktoś kto z małym przygotowaniem stawi mu jakiś oprór, żeby nie była to walka do jednej bramki.
 
Gdyby mieli kogoś w rękawie to by ogłosili na bank już, a tak jest znów ten sam cyrk i będzie ta sama śpiewka. Ja im po prostu nie wierzę, i nie chodzi o Glundera tylko każde inne "przygotowane" zastepstwo.
 
No podobno mają już zakontraktowanego kogoś i mieli ogłosić do środy lub w następnym tygodniu. On też już wypadł? :-)
 
Oczywiście że nie ma im co wierzyć odnośnie przygotowań danych zawodników do gali, bo ta śpiewka się powtarza i powtarza. Z półcięzkim - nie zdziwiłbym się jakbyś miał rację.
 
Super przygotowany półcięzki który zarósł tłuszczem bo ostatnią walke miał rok temu, ale na bank jest w sztosie treningowym:-)
 
i to mnie wkurwia. bo nie będzie hype, ze Paweł Nastula walczy, tylko, ze przeciwnik z dupy w ostatniej chwili z łapanki.



jamesyj.jpg




tylko 17 zamienić na 22 ...
 
Miałem panowie potwierdzić, czy Valentijn Overeem, jest cały czas brany pod uwagę co do walki z Nastulą. Na chwilę obecną cały czas jego kandydatura, jest najpoważniejsza i wszystko wskazuje na to, że zawalczy z N. Do końca tygodnia ma się wyklarować sytuacja. Jeżeli potwierdzą Valentijna, to dam znać.
 
Jeden Russow, drugi Overeem to ja już nie wiem z kim Nastula ma walczyć. Najlepiej z oboma, jak w WWE. :-)
 
Nie znacie się! Nastula będzie chciał przerwać streak Undertakera na Wrestlemanii! ;)


Kupiłem te bilety ale jakoś ta zwłoka z rywalem dla Nastuli nie wkurza mnie tak, jak nagła zmiania rywala dla Różala na KSW 18...
 
Zawsze pozostaje back up w postaci Najmana, a tak serio to niezla patologia w tym KSW z oglaszaniem przeciwnikow, nie wiem skad te zwyczaje Hajs i Lewy wyniesli, ale krytyka splywa po nich (w tej kwestii) jak po kaczce.
 
Nikt nie będzie już pamiętać, że mega szybko ogłosili wszystkich zawodników poza jednym, ale i tak każdy zapamięta właśnie problem z rywalem Nastuli.
 
Bo to chyba normalne żeby ogłaszać zawodników wcześniej nie sądzisz? Dla mnie to norma i nic w tym wspaniałego, ale widocznie nie wszyscy tak myślą.
 
Ciekawe jak będzie z ogłaszaniem przeciwników w mmaa, bo po ogłoszeniu Polaków na razie cisza.
 
MMAA zapewne ogłosi zagranicznych po KSW 22. W sumie to dwóch zagranicznych jest już znanych : Robertas Burneika i Juha-Pekka Vainikainen.
 
http://www.fightsport.pl/newsy/2154-juha-pekka-vainikainen-rywalem-piotra-hallmana-na-mma-attack-3



Większość , w tym ja przyjęło to info za pewnik.
 
jestem nieco zdegustowany...zrobili z zakontraktowania Pawła mega wydarzenie, a teraz cisza...


Ja mam tak samo. Na co oni czekają?



1. Wygląda na to, że KSW nie ma jeszcze zakontraktowanego przeciwnika dla Nastuli, bo jakby mieli to z pewnością by go wcześniej ogłosili.



2. Najbardziej mnie rozśmieszyło jak Martin w wywiadzie powiedział, że zawodnicy po obejrzeniu trailera boją się Nastuli i wszyscy wymiękają.



3. W takiej poważnej organizacji powinna być zatrudniona niezależna osoba, odpowiedzialna za kontraktowanie i zestawianie zawodników. Na 2 miesiące przed galą zawodnicy powinni być już zakontraktowani i w spokoju mogliby się przygotowywać do walki pod danego przeciwnika.



4. Z tego co pisał Paweł Kowalik, MMA Attack musi zakontraktować jeszcze jednego zawodnika - możliwe, że już to zrobili. Reszta walk jest już znana i zapewne teraz będą powoli ogłoszać przeciników. Najważniejsze, że sami zawodnicy wiedzą z kim będą walczyć i mają czas na przygotowanie się do walki.
 
AL nie zapominaj że KSW robiło jeszcze ten PBN dla Polsatu. Wiem że to słabe wytłumaczenie no ale raczej sie nie roztroją. Co nie zmienia faktu że jeśli nie mają dalej przeciwnika dla Nastuli to źle o nich świadczy. A jeśli mają to może po porstu nie chcą go narazie ujawnić, tylko nie wiem czemu...
 
Biorac pod uwage to jak dlugo trwalo kontraktowanie samego Pawla Nastuli to proces poszukiwania przeciwnika dla niego nie trwa znowu az tak dlugo :) Pisze o tym nie przypadkowo, bo przyczyna opoznien jest jak przypuszczam ta sama. Poniewaz nie przypuszczam by nasz mistrz olimpijski jakos znaczaco obnizyl swoje wymagania finansowe, to aby osiagnac ciagle przewijajace sie w wypowiedziach wlascicieli KSW "zbilansowanie", potrzebny jest prezentujacy przyzwoity poziom sportowy zawodnik, ktory jest przy tym rozpoznawalny i do tego stosunkowo tani. Tak postawione wymagania sa trudne o ile w ogole mozliwe do spelnienia i stad taka a nie inna sytuacja. Fakt, iz KSW organizuje druga z kolei gale w najmniejszej z wykorzystywanych przez te organizacje hal tez napewno nie pomaga.
 
Jedno jest pewne, jaki niebyłby to przeciwnik, napewno akurat jest w gazie i dobrej formie. Nawet jesli dowie się o walce tydzień przed galą.
 
Back
Top