Co z przeciwnikiem Nastuli?

Z tego co wiem to przeciwnik Nastuli zmieniał się już 2-3 razy więc raczej nie marnują nic tylko przeciwnicy nie są chętni do walki z Nastulą.
 
Jeżeli masz podpisany kontrakt z zawodnikiem w odpowiednim czasie to w jaki sposób potencjalni przeciwnicy mogą nie być chętni do walki z Nastulą? 2-3 razy zmieniał się już przeciwnik, bo nikt teraz nie chce wziać walki z Nastkiem na 3 tygodnie przed?



Dziwne, że promują walkę Nastuli z cieniem. Jakby mieli podpisanego w odpowiednim czasie takiego Overeema to pewnie by go nie zabrakło w trailerach czy na plakatach. K&L zrobili dożu szumu wokół Nastuli i teraz pewnie myślą, że wystarczy jakiś noname.
 
Nastek dostanie Bolka, bo nie moze przegrać, za dużo kasy ich kosztował, zeby przegrał w pierwszej walce(a wszystko mozliwe, bo najmłodszy juz nie jest, walczył tez kupe temu).



Wystarczyła sama promocja na poczatku, ze zawalczy dla KSW, a z kim i jak, to już mało istotne.



Hajs musi się zgadzać.
 
Valenty z tego co mówi ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie z KSW ale fakt że 2-3 dni temu miał walkę w USA i przynajmniej z tego co mówi nie wie kiedy i czy kiedykolwiek będzie mieć kolejną w KSW raczej wskazuje na to że będzie to ktoś inny.
 
Def napewno ma jeszcze jedną? Mi sie wydaje że gdzieś w wywiadzie była mowa że kontrakt ma podpisany na dwie walki i walka z rózalem nie wliczała się do tego. Więc wydaje mi sie że ma jeszcze/ciągle dwie walki w kontrakcie.
 
Co z tego, że on ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie jak KSW to jest taka organizacja, że beż żadnego info. mogą poczekać na wygaśnięcie kontraktu. Jeżeli jakiś zawodnik to jest nieopłacalna opcja to po co dawać mu walki? KSW to taka największa organizacja w Europie, która nie ma obowiązku wypełniać kontraktów.
 
Ktoś tam podawał że nowy rywal dla Nastuli jest podpisany (w sensie nowy kontrakt) więc zakładam że to będzie nowa postać na ringu KSW.
 
Gala za nieco ponad 2 tygodnie, a przeciwnika Nastuli dalej nie ma, eh to nasze KSW :).
 
Jeżeli Martin w wywiadzie mówi, że mieli problem z zakontraktowaniem przeciwnika dla Nastuli to nie znaczy, że 2-3 razy zmieniał się im przeciwnik z powodu kontuzji. A ten agrument, że każdy boi się Nastuli to jakiś absurd. Jak mozna się bać 42 letniego zawodnika, który od prawie 1,5 roku nie walczył w mma? Nie mogę uwierzyć, że zawodnicy wymiękają po... obejrzeniu trailera.



Na co oni czekają? Jeszcze możliwe, że ogłoszą przeciwnika dopiero w następnym tygodniu.
 
W wadze ciężkiej to, że ma 42 lata to nic strasznego. Nie wiem jak tam Paweł na treningach obecnie, ale jego nazwisko, osiągnięcia przy rekordzie zaledwie 4-4 jest odstraszające dla kogoś kto nie chce przyjechać do dalekiej Polski tylko po to by przegrać. Pisałem to pare dni temu, a potem był wywiad z Martinem, nie zdziwił mnie;)



Mam nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś, kto chociaż "po kasę" głównie przyjedzie, ale i się jakoś postawić i Paweł zawalczy na tej gali.
 
A mi sie wydaje, ze jak zwykle wszystko sie rozchodzi o kwestie finansowa. W ciezkiej raczej nie brakuje obiezyswiatow, ktorzy zbieraja regularny oklep. I watpie by bali sie oni o swoj rekord, czy nazwiska Nastuli.
 
Coś za długo to wszystko trwa. Chyba już do końca tego tygodnia powinno być już wiadomo co z tym rywalem. Oby Nastek wiedział kto to, bo już czas trenować pod rywala.
 
Visu, obierzyświatów nie brakuje, ale jednak wydaje mi się, że K&L kierowali sie tym żeby zrobić walkę jak w Pride, stąd też taki tytuł gali a, że nie wszystko poszło po ich myśli to już inna sprawa i próbują wybrnąć z tego tak żeby podtrzymać "umówioną" kocepcje. Przeciwnika Pawłowi znaleźć nie byłoby ciężko, ale takiego spełniającego określone wymogi już napewno ciężej, dlatego tyle zawirowań z tym wszystkim.
 
Mi z Pride starczy fakt jak wprowadzą na stale łokcie chociaż do wszystkich walk ;) Wówczas Pawłowi mogą dać Sappa nawet za cenę tego :)
 
Łokcie są chyba dozwolone własnie tak jak w Pride, czyli nie na głowę.

Edit:
ktoś mnie ubiegł :-)
 
Kur...



Wy zapamiętujecie takie szczegóły ?:) Mimo, że oglądałęm to już nawet nie pamiętam, żebym nie widział tam łokci w parterze np. Soccer kicki były i kolana na głowę w parterze,a łokcie nie? To jakaś głupota jednak to była, jeszcze większa niż zabronienie łokci obecnie...



Zmywam się, bo już niepierwszą gafę dziś zaje**łem, aż mi głupio.
 
Śledzę ten temat od paru dni i w końcu postanowiłem się wypowiedzieć na temat całej otoczki wokół rywala Pawła a także o teoriach spiskowych itd itp.



A więc: branie pod uwagę jako przeciwnika dla Pawła choćby Kharitonova czy Cro Copa to jakiś ponury żart. Nie wspomnę już o Joshu czy Fedorze. Ci zawodnicy zjedli by w pierwszej rundzie Nastule a duet K&L strzelili by sobie w stopę zarówno finansowo jak i sportowo promując Pawła na wielkiego weterana Pride i niepokonanego mistrza olimpijskiego. Fakt, Paweł walczył w Pride z najlepszymi ale to było dawno temu i dużo się w tym sporcie od tamtego czasu zmieniło.



Na dzień dzisiejszy, gdy do gali zostało nieco ponad 2 tygodnie nie widzę możliwości sprowadzenia dla Pawła zawodnika na poziomie. Po pierwsze nikt z szanujących się sportowo i marketingowo zawodników nie weźmie takiej walki. Po za tym K&L nie położą nie wiadomo jakiej kasy dla przeciwnika Pawła bo wiadomo że hajs się musi zgadzać. Podejrzewam że rywal Pawła będzie może nie ogórkiem typu Masuda czy Ambriz ale również "weteranem" który nie prezentuje już szczytu formy i przyjedzie dorobić a nie pokazać mega walkę. Przeszedł mi przez myśl Rodriguez. Po za tym "gdybanie" w tym wypadku nie jest dobrą sprawą gdyż pula zawodników jest na prawdę ogromna a i zapewnienia K&L że będzie to zawodnik wysokiej klasy dawno legły w gruzach po kolejnych nieudanych negocjacjach. Nie pozostaję nic innego jak czekać...
 
20130226-moorenastula.jpg




Może KSW ma podobne kryteria poszukiwań do MMA Attack? ;)
 
[strike]B2K, w PRIDE nie było łokci , za to soccery były dozwolone. [/strike]



ok, widzę że wyjaśnione
 
16 dni 20 h 19 min 50 sekund do gali a przeciwnika Nastuli dalej nie ma.

A więc: branie pod uwagę jako przeciwnika dla Pawła choćby Kharitonova czy Cro Copa to jakiś ponury żart. Nie wspomnę już o Joshu czy Fedorze.


nie czytałem wszystkich postów ale ktoś w ogóle brał pod uwagę Fedora czy Barnetta? :-)
 
Raczej w formie żartu,Barnett na torwarze to chyba tylko na Strefie Walk. Ishii chyba bez szwanku wyszedł z walki, więc jakby sypneli groszem to kto wie czy by się nie skusił
 
Głuchy telefon...Ja chciałbym to widzieć, ale pod uwagę nie brałem. No, ale jak sypnąć mogą Ishiemu, to i sypnąć mogą innym. Każdy sobie zdaje sprawę od etapu kariery i żaden z nich nie powinien wołać stawek ze swego prime'u....Wszystko możliwe, choć ja byłem bliżej pomysłu CroCopa raczej na PPV :-) Bliżej ma niż Ishi, a jest kolejnym z ówczesnej czołówki Pride, którego Nastula nie spotkał w ringu ;)



Na razie to i tak chciałbym zobaczyć w jakiej formie jest Nastula...Oby powalczył z 5-10 minut i wygrał w dobrym stylu. Co do rywala, mam to gdzieś, czekam spokojnie.
 
co do zuluzinho to ten filmik mnie zawsze rozwalal (liczy sie z ta muzyczka)







co do Nastuli to obawiam sie ze moze dostac niestety kogos srednio ciekawego skoro tak przeciagane to, ale obym sie mylil!
 
Jeżeli KSW bije na głowę poziomem sportowym M-1 to liczę chociaż na zawodnika, który nie wróci z emerytury. To ma być eliminator do walki o pas więc Nastula powinien dostać godnego przeciwnika.



1293885185_by_Grimi1878_600.jpg
 
Naprawdę nie jestem z tych, którzy przy każdej możliwej okazji wieszają psy na KSW ale nieco niepoważna jest sytuacja, w której znamy jedynie połowe uczestników drugiej z najważniejszejych walk wieczoru. Jak zawodnik ma się przygotować pod przeciwnika znanego jako TBA?
 
Back
Top