Co się dzieje z...

Nie kopcie leżącego Panowie. Facet się nieźle podłamał po zderzeniu z rzeczywistością. Wydaje mi się że nie wyjechał. Dobrze gdyby nie wyjechał jeżeli nie znajdzie sobie teraz sensownego miejsca w PL to będzie początek szybkiego końca
 
Podobno tak odpowiedzial na pytanie konkurencji o swoja aktualna sytuacje: "Tak, zdrowotnie czuję się na 100% i wróciłem do treningów. Cały czas czekam na jakiekolwiek posunięcia ze strony UFC w kwestii wyznaczenia daty i rywala na mój debiut."
 
co się dzieje z Rashadem Evansem? p.s. Jak ktoś chce to mam kilkanaście nowiutkich koszulek takich jak poniżej. Cena 35zł za sztukę.
the-ultimate-fighter-tuf-10-team-rashad-jersey.jpg
 
Wie ktoś co sie dzieje z Grantem niedoszłym rywalem Pettisa? CJakby się pod ziemie zapadł...
Grant mial spore komplikacje,ktore nawet nie wiedzialem,ze moga powstac po wstszasie mozgu.Mianowicie mial juz dwa razy "spuszczany"plyn kory mozgowaj.Za pierwszym razem myslano,ze jest to spowodowane "opuchnieciem"mozgu.Teraz lekarze "mysla"ze moze to byc spowodowane nadprodukcja plynu.Objawy powoduja u niego bole glowy,raptowne utraty rownowagi czy omdlenia.
 
o kur*** to już do sportu nie wróci a może być na zawszę kaleka .... warto za 8k$+8k$
 
Pewnie gdzieś zawalczy, ale na pewno nie dla ufc(chociaż z Daną nigdy nie wiadomo nic na 100 %). Chyba w titan fc miał coś walczyć ale nie wyszło.
 
Sam sobie odpowiem bo znalazłem przerwa szuka walk chce wrócić w marcu
 
Thiago to już tam nie wróci, po tym jak jego żona udostępniła nagranie na którym był naćpany i jej groził bronią, także..
 
Skoro nadchodzi koniec roku 2014 to ja mam pytanie co się dzieje z zawodnikami, którzy w tym roku nie zawalczyli ani razu oto oni:
Josh Barnett
Mike Russow
Alan Belcher
Rich Franklin
Tom Lawlor
Nick Ring
Mike Swick
Mike Pierce
Court McGee
Sean Pierson
Claude Patrick
Pascal Krauss
Sergio Moraes
Siyar Bahadurzada
Adlan Amagov
Adam Khaliev
Spencer Fisher
Tiequan Zhang
Roger Bowling
Mike Thomas Brown
Matt Grice
Brian Bowles
Edwin Figueroa
Ryan Benoit
Germaine De Randamie
Jessica Rakoczy
Magomedrasul Khasbulaev
Travis Marx
Błażej Wójcik
Przemysław Mysiala
Adam Zając
Krzysztof Kułak
Paweł Zalewski
Artur Piotrowski
Mateusz Teodorczuk
Adam Golonkiewicz
Mariusz Abramiuk
Sebastian Grabarek
 
Josh Barnett - na chwilę obecną zawładnięty pro wrestlingiem
Alan Belcher - chyba kontuzja
Rich Franklin - wiceprezes One FC, raczej koniec kariery, może jakaś pożegnalna walka w przyszłym roku
Adlan Amagov - gdzieś mi się obiło o problemach osobistych i plotki o zawieszeniu/zakończeniu kariery
Adam Zając - poważna kontuzja
Adam Golonkiewicz - ma się pojawić na PLMMA w Opolu
Mariusz Abramiuk - kontuzja, trochę mało konkretnych plotek, podobno chce iść w górę z kategorią wagową
 
Back
Top