Co się dzieje z...

Co się dzieje z Mateusz Teodorczuk ?



Ostatnia walka pol roku temu a tu ani widu ani slychu o nim.
 
@ TYTUS widzę że na datę pytania to chyba jednak nie spojrzałeś ;)



a tak swoją drogą to wiadomo może czy Nastula wgl trenuje jeszcze czy odpuścił jak narazie :D ?
 
Nastula to ogólnie cały czas normalnie sekcje zawodnicze Judo u siebie w klubie prowadzi więc w takim sensie to będzie długo trenował chyba jeszcze. Pewnie treningi stójki odpuścił ale jakąś tam forme chyba ma.
 
Jakoś na wakacje miał niby wrócić o ile mnie pamięć nie myli. Kontuzje leczył. Mam po cichu też nadzieję, że się przeniósł/planuje przenieść do jakiegoś sensownego klubu, bo marnuje się aż trenując w piwnicy u siebie. W sumie mój ulubiony BW.
 
Co sie dzieje z ciężkimi? JDS, Ali, Barnett... chyba już po kontuzjach a walk dalej nie mają zaplanowanych nawet z wyprzedzeniem, Mir? a no i Ben Rothwell wydaje mi się już odbył karę zawieszenia, a też nic o nim nie słychać.
 
o Joshu słyszałem ale chodzi mi o jakies zaplanowane walki w UFC itd, ooo co do Aliego to nie slyszalem, no to klawo ciekawe z kim zawalczy, miło jakby na tej samej gali powrocil tez Pezao :)
 
Ali chyba tylko się wypowiedział że chciałnby walczyć na UFC Japan tak jak 20 innych zawodników. Ale nie zdziwiłbym się jak Dana który który jest na niego wkurwiony nie da mu tej walki. Pozatym nie dam 100% pewności ale było chyba było info że walka Aliego jest planowana na ME albo co-ME na jakimś Fight Nightcie w USA.



A JDS to leczy cały czas kontuzje , bo przecież miesiąc temu miał walczyć z Stipe.



Barnett to sobie chyba na razie troche MMA odpuścił coś mówił chyba o końcu roku i wspominał że chciałby JDS-a
 
Patricio Freire ?? Na sherdogu nie ma podanego opponenta, ale coś mi swita że ma / miał toczyc rewanż z Curranem - mam rację ??
 
@up



[strike]Jakim Curranem.



On ma walczyć z Heldem jako finał turnieju Bellatora.[/strike]



Sorry pomyliłem z Patrickiem :-)
 
Freire miał walczyć z Curranem na gali Bellator 121 ale wypadł przez kontuzje, złamał palec u stopy. Za pierwszy razem gdzie miało dojść do tej walki z pojedynku wypadł Curran, również przez uraz (kontuzja łydki)



Starcie Curran vs Freire odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu
 
Dzięki Voranek . Jak dla mnie rewanż tych zawodników to najbardziej wyczekiwana walka w BFC, (zaraz po finale turnieju z udziałem Helda )
 
jak temat jest w miarę u góry to mnie ciekawi co się dzieję aktualnie z Siyarem Bahadurzada ?
 
Co sie dzieje z Marcinem Rozanskim?Wiele sobie po nim obiecywalem,ale z ta czestotliwoscia walk moze byc ciezko o rozwoj.
 
Maciejem chyba. :-) Z tego co wiem trudno mu znaleźć przeciwników, bo dużo fighterów odmawia, stąd taka częstotliwość walk. No i Maciek, podobnie jak Irokez jest strażakiem, więc trudno połączyć to z MMA. Ale może ktoś inny będzie wiedział coś więcej.
 
Jakieś kilka tygodni temu był z nim wywiad (chyba na bokser.org) i Wolak wspominał, że jeszcze w tym roku chciałby zadebietować. Ale czy tak rzeczywiście będzie to nie wiem, bo już kilka razy ten termin się przecież przesuwał.
 
Nie wiedziałem gdzie zapytać, ale to wydaje mi się odpowiedni temat.



Czy Kuba Kowalewicz nadal trenuje w Ankosie Warszawa pod okiem Piotra Jeleniewskiego ?
 
Back
Top