Co mnie wku*wia

Kurwa ,jak zdać w tej szkole?
Ooo_c085a9_2810488.gif

Posiedź kurwa na cohones, i nic sie nie martw, będzie cacy.
 
Że w szatni na siłowni zostawiłem telefon, mimo, że mi coś mówiło, że przyda mi się na górze... Nie myliłem sie. Gdybym kurwa nagrał co gość dzisiaj wyczyniał na siłowni, a szczególnie na worku, gwarantuję Wam, ze zarobiłbym tyle kasy za ten filmik z samych wyświetleń co Wardęga za zmutowanego psa :x połączenie baletu, z capoeirą w wydaniu 50kg osiemnastolatka, god damn it!
 
Że w szatni na siłowni zostawiłem telefon, mimo, że mi coś mówiło, że przyda mi się na górze... Nie myliłem sie. Gdybym kurwa nagrał co gość dzisiaj wyczyniał na siłowni, a szczególnie na worku, gwarantuję Wam, ze zarobiłbym tyle kasy za ten filmik z samych wyświetleń co Wardęga za zmutowanego psa :x połączenie baletu, z capoeirą w wydaniu 50kg osiemnastolatka, god damn it!

Ale i tak musiałbyś gdzieś telefon ustawić,albo poprosić ktoregoś z ćwiczących,by nagrał
Ale fakt, mogłeś nagrać :crazy:
 
Last edited:
Przysięgam, że ten gość z najbardziej znanego filmiku, który uderza na paru workach przy dźwiękach z Dragon Balla (nie mogę go znaleźć), jest nikim w porównaniu z tym co wczoraj zobaczyłem.
 
Przysięgam, że ten gość z najbardziej znanego filmiku, który uderza na paru workach przy dźwiękach z Dragon Balla (nie mogę go znaleźć), jest nikim w porównaniu z tym co wczoraj zobaczyłem.

Chyba mnie nie zrozumiałeś :)
E. A może zrozumiałeś ;)
 
Wkurwia mnie kumpela, żydówka, która uwielbia Monty Pythona, kawałki antykatolickie, beki z Polski, z katolicyzmu - ale puściłem jej "Noc Żywych Żydów" i obraziła się , że antysemickie.
Dla potomnych: (Żydzi z forum - miejcie dystans)
 
Weź, po co masz kolegów/koleżanki żydowskiego pochodzenia, to z automatu powoduje wkurwienie :(

Grzegorz Braun jest dumny ze mnie teraz, yea!
 
Wkurwia mnie kumpela, żydówka, która uwielbia Monty Pythona, kawałki antykatolickie, beki z Polski, z katolicyzmu - ale puściłem jej "Noc Żywych Żydów" i obraziła się , że antysemickie.
Dla potomnych: (Żydzi z forum - miejcie dystans)

Z tym pejsem dobre:D
 
Weź, po co masz kolegów/koleżanki żydowskiego pochodzenia, to z automatu powoduje wkurwienie :(

Grzegorz Braun jest dumny ze mnie teraz, yea!

Grzegorz Braun pewnie sam ma wielu znajomych Żydów, on mówił o poziomie politycznym , będzie dobrze, Grzegorz Brown by mnie polubił :)
 
Pękające usta, nie mogę z tym dać sobie rady. Jak przychodzi zjeść coś pikantnego, to nie da rady :sad:
 
Gorączka, odwodnienie, liszaj-na wszystko są środki;)
Nie no zdrowy jestem, nawodniony. Witaminki i minerały biorę :lol: Nie mam pojęcia od czego to, trzeba się chyba zaopatrzyć w jakąś pomadkę czy coś
 
Pomadka to przydatna rzecz, trochę mniej macho będziesz, ale życie dużo łatwiejsze. Ja muszę każdej zimy używać :(
 
Nie no zdrowy jestem, nawodniony. Witaminki i minerały biorę :lol: Nie mam pojęcia od czego to, trzeba się chyba zaopatrzyć w jakąś pomadkę czy coś
Na serio to moja żona farmaceutka walczy z tym od miesiąca. Nic nie działa
 
Pomadka to przydatna rzecz, trochę mniej macho będziesz, ale życie dużo łatwiejsze. Ja muszę każdej zimy używać :(
Będę się starał, żeby nikt nie widział, że używam :lol:
Na serio to moja żona farmaceutka walczy z tym od miesiąca. Nic nie działa
Niby taka drobnostka to jest, a przeszkadza w życiu. Czytałem kiedyś, że od próchnicy na zębach, mogą pękać. Ale to też mnie nie dotyczy.
Zastosuje zaraz domowe sposoby. Miód działa cuda podobno :)
 
Że nasi wygrali prawie wszystkie mecze, a i tak nie wywalczą kwalifikacji do Rio, bo przegrali ostatni z makaronami. Kurwa co to za chory system, żeby mistrz świata nie miał awansu na Olimpiadę automatycznego? Pojebane. Mowa oczywiście o siatkówce.
 
Mnie wk*wia zachowanie rudego irlandzkiego pajaca. Oddałbym wiele za widok Rudzielca lężącego po ciężkim KO. Nie lubię za bardzo trashtalku - obniża to zdecydowanie wartość sportową..

Oczywiście wku*wia mnie też pierdylion innych rzeczy jak np. Windows 10 :P
 
Back
Top