Co mnie wku*wia

To pierwsze! Ej, ale nie mów, że będą jeszcze jakieś konsekwencje... Jprdl...
Pod linkiem reklamującym działanie streama jest taki portal "wybierz-nagrode.pl". Jest to usługa premium SMS. Nie powiem ci jednak jakie będą konsekwencje, bo nie wiem jaki dokładnie wybraliście numer i czy sam portal ma jeszcze prawo bytu, a może ktoś już zablokował numery z którego jest usługa premium. Oczywiście fałszywe kody dostępu dalej mogą zasilać konto jakiegoś ciołka, bo strona ma się dobrze, a to znaczy, że ktoś na niej zarabia nabierając takie osoby jak wy.
 
@respect dobra ja juz w domu - na klawiaturze o wieeele latwiej niz na tym szajsungu xD I jestem w domu rodzinnym - szczecińskim - a nie nabytym, poznańskim, więc bega bezpiecznie i swojsko. A wkurwiona jestem, bo dzis jest gala IFO we Frankfurcie nad Odrą i mój mega kumpel miał walkę wieczoru, a ja byłam na bulwarach z bff i chlałam browary, ale byłam w komitywie z moim najmłodszym bratem, żeby streama nadzorował i mnie informował, jak się walka toczy - a on do mnie dzwoni i mówi, że sms-a trzeba wysłać na ten i ten nr. To ja wysłałam. Przyszedł mi kod, ja go podaje mlodemu, mlody wpisuje. Zaraz dzwoni i mowi, ze jakis pin potrzebny. Na moj nr przychodzi pin, ja go dyktuje mlodemu, a mlody mowi, ze pin nieprawidlowy. Ja za 15 min juz bede w domu, pijana i wkurwiona, i mowie w myslach "jak to kurwa nieprawidlowy" - skopiowalam tego smsa z pinem i mu wyslalam, a mlody - to samo - nieprawidlowy. Wiec wyjebalam chyba z dyche na smsy, walki nie zobaczylam, milion fatygi, cel nieosiagniety, a browarow w domu wiecej nie ma ;( Cohones, co mam robic?!
AHAHAHAHAHA


DALAS SIE ZROBIC W CHUJA
 
AHAHAHAHAHA


DALAS SIE ZROBIC W CHUJA

Luz, raz to już przerabiałam, żadna tragedia. Miałam kumpli w Mam Talent, którzy mega daleko zaszli, chyba nawet do finału, więc wysłałam na nich sms'a. Potem codziennie mi zżerało 2,44, do momentu, w którym stwierdziłam, że trzeba ogarniąć manianę. Wyszperałam w necie, potrzebny był tylko kod w sms'ie zwrotnym na numer do "mam talent" i lipa się skończyła. Oby tym razem było podobnie
 
Luz, raz to już przerabiałam, żadna tragedia. Miałam kumpli w Mam Talent, którzy mega daleko zaszli, chyba nawet do finału, więc wysłałam na nich sms'a. Potem codziennie mi zżerało 2,44, do momentu, w którym stwierdziłam, że trzeba ogarniąć manianę. Wyszperałam w necie, potrzebny był tylko kod w sms'ie zwrotnym na numer do "mam talent" i lipa się skończyła. Oby tym razem było podobnie
tak, zawsze tak jest. ogarnij sobie to i bedzie git fchuj na lazarskim rejonie
 
@klimekone zawsze o takie rzeczy jak stream do mniej popularnej gali możesz dopytać tutaj na forum i jak coś jest to ktoś odpisze. Na tych stronach typu livestreamy, stramujemy itp zawsze będą reklamy o rzekomym streamie gal, koncertów itp i bardzo dobre komentarze, a także lajki i liczba oglądających(generowana losowo). Strona jest dobrze pomyślana przez jakiegoś janusza, ale niestety nie oferuje nic innego oprócz straty pieniędzy.
 
Człowiek jedzie przez całą Polskę tylko po to żeby jakiś stary wąs, który czuje się panem i władcą na krańcu świata obsrał się przed wpuszczeniem większej ilości osób.
I wku*wia mnie każdy jeden stróż prawa, który założy czarne okulary i zgrywa strażnika teksasu.
 
Ktoś się jeszcze daje nabierać na te smsy po 30 zł? Darwin patrzy z góry i się śmieje.
 
Ktoś się jeszcze daje nabierać na te smsy po 30 zł? Darwin patrzy z góry i się śmieje.
Kobieta, która daje się nabrać na smsy za 30 PLN prawdopodobnie łatwiej da się nabrać na twoją bajerę, że jesteś producentem filmowym, prezesem wielkiej firmy etc. Just sayin.
 
Może pijana była, dlatego.
75051014671_ja_mam_ten_idealny_plan.jpg
,
 
Jesteś pewna? Często oni tak to reklamują, a w praktyce jest drożej. Na jaki numer poszło? Jak się zaczyna bodajże od 9 to jest drogi
Kurwa mnie tak brat ostatnio wjebał :DC:
Nie mógł znaleźć darmowego streama na PBN. Znalazł płatnego i było napisane, że dostęp kosztuje 1,20zł czy coś takiego. Jako że jedyny miałem telefon z Polską kartą to wziął i wysłał ode mnie smsa. Wjebało mi 32 zł, oczywiscie małym druczkiem było napisane, że 1,20 to koszt za dzień a od razu wykupuje się pakiet na 30 dni. Mało tego ten kod nie działał w ogóle :DC:
 
Dziś na nocke ide i zgadnijcie kto wraca z chorobowego :////

Tak , wiemy. Zjebany majter z fabryki....:sleepy::sleepy::sleepy:
Ps. Może gryzoniu , coś nie tak na tym wózeczku nakurwiasz, a w Dojczlandii to oni dosyć mocno o bhp dbają i nie ma lipy.
Może też być, że za szybko chcesz jak w Polsce odwalić , a tam to się nie zawsze spieszą i nie zawsze jest jak u nas "na wczoraj" :bleed:
 
Tak , wiemy. Zjebany majter z fabryki....:sleepy::sleepy::sleepy:
Ps. Może gryzoniu , coś nie tak na tym wózeczku nakurwiasz, a w Dojczlandii to oni dosyć mocno o bhp dbają i nie ma lipy.
Może też być, że za szybko chcesz jak w Polsce odwalić , a tam to się nie zawsze spieszą i nie zawsze jest jak u nas "na wczoraj" :bleed:
bhp ahahahaha dlatego na czasem zdezelowanych wozkach robia goscie bez uprawnien i dzwigaja wiecej niz moga.
 
dokladnie, niczym sie to tu nie rozni oprocz stawka

No dobra, ale tak na poważnie, to zależy o jakij firmie/fabryce mówimy. I u nas są miejsca, że nie wsiądziesz bez "papieru" i wózki sa nowe i regulrnie przeglądane przez konserwatora i obowiazkowo Dozór Techniczny i w Dojczlandii są miejsca, gdzie dosyć mocno zwracają uwagę nabhp. Zależy gdzie @gronostaj robi
 
Przeziębienie, na ostatni tydzień "wakacji". Jeszcze te przeziębienie to nie taki problem, ale ten ból gardła wykańcza człowieka..
 
No dobra, ale tak na poważnie, to zależy o jakij firmie/fabryce mówimy. I u nas są miejsca, że nie wsiądziesz bez "papieru" i wózki sa nowe i regulrnie przeglądane przez konserwatora i obowiazkowo Dozór Techniczny i w Dojczlandii są miejsca, gdzie dosyć mocno zwracają uwagę nabhp. Zależy gdzie @gronostaj robi
jasne, w dhlu tak w Polsce jak i w niemczech jest 100% kontroli. ale na takim skupie zlomu kazdy ma na to wyjebane, chociaz jest niebezpieczniej ze wzgledu na ciezki udzwig. gronostaj pewnie robi we duzej firmie, wiec niemiec sie na niego upierdolil, bo gosc jest z Polski. oczywiscie takie cos jest nieczetso spotykane, @gronostaj w jakim landzie robisz?
 
jasne, w dhlu tak w Polsce jak i w niemczech jest 100% kontroli. ale na takim skupie zlomu kazdy ma na to wyjebane, chociaz jest niebezpieczniej ze wzgledu na ciezki udzwig. gronostaj pewnie robi we duzej firmie, wiec niemiec sie na niego upierdolil, bo gosc jest z Polski. oczywiscie takie cos jest nieczetso spotykane, @gronostaj w jakim landzie robisz?

W pólnocnej Bawarii .
Dobra, znikam cos wszamać przed robotą.
@kaczka41 w dupie byłeś i gówno widziałeś
 
Back
Top