Co mnie wku*wia

Nie wiem,gdzie zapytać,więc pytam tutaj.
1.-dlaczego jak wrzucam grafiki do jakiegoś tam tematu,to jedne widać,a drugie chuja widać,tylko jest ikoną i napis mig.
2.- jak wrzucić do tematu zdjęcie bezpośrednio z tel.

Pytania w pewnym sensie podchodzą pod ten temat,bo wkurwia mnie to,że tego nie wiem.
 
Wkurwia mnie to, że zawsze jak gdzieś mam jechać dalej to nie potrafię zasnąć w nocy i chce mi się spać nad ranem. wtedy muszę walczyć ze snem, żeby nie zaspać.

Mam ten sam pojebany syndrom. Normalnie zasypiam jak dziecko. Tylko położę głowę na poduszkę/cycka i już śpię. Wystarczy jakaś jebana delegacja i załącza się pierdolona czujka. Najpierw sufitowanie, jakiś film na laptopie dla zamulenia. Niby zasypiasz, ale na pół gwizdka bo jest jebana 1:00, a Ty musisz wstać o 5:00 czy innej 4:00. Wstaję jak młody Bóg, na dzień dobry w aucie faja i red bull i po 100 km najchętniej bym sie jebnął spać.
 
Nie wiem,gdzie zapytać,więc pytam tutaj.
1.-dlaczego jak wrzucam grafiki do jakiegoś tam tematu,to jedne widać,a drugie chuja widać,tylko jest ikoną i napis mig.
2.- jak wrzucić do tematu zdjęcie bezpośrednio z tel.

Pytania w pewnym sensie podchodzą pod ten temat,bo wkurwia mnie to,że tego nie wiem.
2. Foto musi być mniejsze niż 640kb więc pewnie musisz je obrobic w galerii. A wrzucasz normalnie, przez wgraj plik.
 
Nie wiem,gdzie zapytać,więc pytam tutaj.
1.-dlaczego jak wrzucam grafiki do jakiegoś tam tematu,to jedne widać,a drugie chuja widać,tylko jest ikoną i napis mig.
2.- jak wrzucić do tematu zdjęcie bezpośrednio z tel.

Pytania w pewnym sensie podchodzą pod ten temat,bo wkurwia mnie to,że tego nie wiem.
A jak wrzucasz z linku, a nie pliku to link musi prowadzić bezpośrednio do obrazka czyli kończyć się .jpg etc
 
Nie wiem jeszcze. Idę we wtorek do lekarza. Oby nie długi antybiotyk, bo chuj picie na zlocie strzeli :(
Jak zlot 1.10 a rzeczywiscie masz ta borelioze to mozesz zapomniec. Leczenie antybiotykami od miesiaca do 1,5 roku w zaleznosci od tego jak szybko miales to wykryte. Do tego przejebane sa te antybiotyki. Żona moja miala jeszcze jak na studiach bylismy. Mimo ze kleszcza miala tylko 1 dzien i badanie na borelioze tydzien pozniej to antybiotyk miesiac. Dodam ze czula sie tragicznie biorac te leki. Dodakowo sanepid sie do Ciebie zglosi zebys opowiedzial gdzie to zapales bo mapuja te miejsca
 
Jak zlot 1.10 a rzeczywiscie masz ta borelioze to mozesz zapomniec. Leczenie antybiotykami od miesiaca do 1,5 roku w zaleznosci od tego jak szybko miales to wykryte. Do tego przejebane sa te antybiotyki. Żona moja miala jeszcze jak na studiach bylismy. Mimo ze kleszcza miala tylko 1 dzien i badanie na borelioze tydzien pozniej to antybiotyk miesiac. Dodam ze czula sie tragicznie biorac te leki. Dodakowo sanepid sie do Ciebie zglosi zebys opowiedzial gdzie to zapales bo mapuja te miejsca
:jon:
 
Jak zlot 1.10 a rzeczywiscie masz ta borelioze to mozesz zapomniec. Leczenie antybiotykami od miesiaca do 1,5 roku w zaleznosci od tego jak szybko miales to wykryte. Do tego przejebane sa te antybiotyki. Żona moja miala jeszcze jak na studiach bylismy. Mimo ze kleszcza miala tylko 1 dzien i badanie na borelioze tydzien pozniej to antybiotyk miesiac. Dodam ze czula sie tragicznie biorac te leki. Dodakowo sanepid sie do Ciebie zglosi zebys opowiedzial gdzie to zapales bo mapuja te miejsca
Mam te przeciwciała które świadczą o późnym stadium choroby, więc pewnie mi antybiotyk dojebia konkretny plus test Western Blot pewnie :(
Sanepid owi to cały mój ogródek musiałbym dać oznaczyć
 
Kolega,chirurg szczękowa, co to mi zawias wyleczył bez leczenia :benny:,wspomniał, o czym pisałem kiedyś, że alko można pić przy antybiotykach. Wówczas antybiotyk działa mocniej/dłużej, gdyż nie metabolizuje się w wątroby, gdyż ta jest zajęta przeróbką alko :kis:
 
Goście po miesiącu na siłowni zakładający bluzki na ramiączka aby podkreślić swoją "muskulaturę".
Wyglądasz jak ulana świnia, to po miesiącu dalej jesteś kurwa ulaną świnią.

#NieMamNicDoGrubych
 
Mój ojciec ma boreliozę. Zaleczyli mu to i teraz właściwie nic nie odczuwa. Objawy jakie miał to osłabienie i bóle mięśniowe i stawów.
 
Mi dietetyczka(chodzę kurwa) powiedziała wczoraj, że moje wyniki krwi świadczą o niedoczynności tarczycy, ale nic pewnego. Może od tego się nie umiera jak od Boreliozy, ale łap na pocieszenie @MysticBęben
 
Back
Top