Co mnie wku*wia

Wczoraj wypiłem 2x Warka Strong (podgrzane w garnku - bo przeziębienie) - nawet nie rozgrzały za bardzo, a o jakimś alko-kopie nawet nie wspominając ;/
Poprawiłem więc dwoma mocnymi drinami (wóda+Sprite) i nie poczułem różnicy :/

Szkoda, że chuja już to działa w sumie :ashamed:
 
Jebane spoilery z jebanych gwiezdnych wojen, choć wygląda na to że główny knyf "przebudzenia mocy" był już w uniwersum znany DAWNO i nie ma zaskoczenia. Ale wkurwia mnie że jeszcze nie byłem w kinie.
 
Jebane spoilery z jebanych gwiezdnych wojen, choć wygląda na to że główny knyf "przebudzenia mocy" był już w uniwersum znany DAWNO i nie ma zaskoczenia. Ale wkurwia mnie że jeszcze nie byłem w kinie.

Ja nie oglądałem ani jednego traileru, przełączałem gdybyły wiadomości, wywiady w TV, unikałem opisów. Opłaciło się.

A ludzie którzy spoilerują to najgorszy sort Polaków.
 
Wczoraj wypiłem 2x Warka Strong (podgrzane w garnku - bo przeziębienie) - nawet nie rozgrzały za bardzo, a o jakimś alko-kopie nawet nie wspominając ;/
Poprawiłem więc dwoma mocnymi drinami (wóda+Sprite) i nie poczułem różnicy :/

Szkoda, że chuja już to działa w sumie :ashamed:

Grześki były?
 
W najlepszym wypadku mam zwichnięty bark. W wieku 20 lat czuję się jak Shogun Rua, tylko mam trochę mniej zniszczoną szczękę.
 
Wódki nigdy colą nie zapijam, ale do whisky większość tak pije i nic im nie jest, ale ja zdycham. Przez to dzisiaj do domu nie wracam, dopiero jutro i nie mogę pójść na marsz przeciwko osiedleniu ciapatych w mojej okolicy, co mnie też wkurwia, jak już jesteśmy w temacie :(
 
Wódki nigdy colą nie zapijam, ale do whisky większość tak pije i nic im nie jest, ale ja zdycham. Przez to dzisiaj do domu nie wracam, dopiero jutro i nie mogę pójść na marsz przeciwko osiedleniu ciapatych w mojej okolicy, co mnie też wkurwia, jak już jesteśmy w temacie :(
Masz mój miecz.
 
Wódki nigdy colą nie zapijam, ale do whisky większość tak pije i nic im nie jest, ale ja zdycham. Przez to dzisiaj do domu nie wracam, dopiero jutro i nie mogę pójść na marsz przeciwko osiedleniu ciapatych w mojej okolicy, co mnie też wkurwia, jak już jesteśmy w temacie :(
Masz mój komentarz!
 
Wódki nigdy colą nie zapijam, ale do whisky większość tak pije i nic im nie jest, ale ja zdycham. Przez to dzisiaj do domu nie wracam, dopiero jutro i nie mogę pójść na marsz przeciwko osiedleniu ciapatych w mojej okolicy, co mnie też wkurwia, jak już jesteśmy w temacie :(
Masz mojego lajka!
 
Najgorsze jest to, że kurwa każdy w tej miejscowości, dosłownie każdy jest przeciwko osiedleniu tych imigrantów. Nawet lewicowy burmistrz, cała rada miejska wyraziła sprzeciw wobec tego, ale właściciel hotelu w którym mają osiedlić ciapatych jest z Warszawy i ma to w dupie, bo mu nikt nic nie zrobi. Jakby był z Olecka to już by mu pewnie takie głupie pomysły z głowy powybijali ludzie, a tak nawet on się tam nie pokaże, a ściągnie problem na całą miejscowość. Jeszcze ten hotel jest nad jeziorem, przy paru punktach, w których się zazwyczaj ludzie spotykają na imprezy w plenerze. Zadymy gwarantowane.
 
@dizel77

A uprawiasz tylko hazadr sportowy?
Czy wjebany jesteś w automaty?
Bo to chyba najgorsze ścierwo jakie widziałem: pod kopalnią w barze pełno automatów, po wypłacie żony na kolanach błagają mężów by nie przepuścili całej wypłaty.
Raz do mnie i kumpla do Gliwic przyjechał znajomy, z bardzo daleka. Weszliśmy do baru. Na przeciwko były automaty - powiedział, że idzie na chwile. Wiesz jak się skończyło? Siedział tam od 21 do 2 w nocy. Siłą chcieliśmy go zabrać to "jeszcze ostatni raz i się odkuje". Do 2 przejebał 5 koła. Ale co zrobił dalej - wiedział, że automat jest pełen jego kasy, to zarezerwował sobie ten na którym grał, wziął taksówkę za 300 zł do siebie do domu bo pojechał po 20 tys by wrócić taksówką i się odkuć.
Najgorsze gówno jakie widziałem. Narkotyki to przy tym nic.
 
Wkurwia mnie ze znowu po kupieniu nowego noza rozjebalem sobie palec. Wkurwia mnie ze przecialem nerwy i noz zatrzymal sie na kosci.
PicsPlay_1450461891623.jpg


Jeszcze bardziej mnue wkurwili jabani partacze z norweskiej firmy co stawiali sciany i kurwa KAZDY otwor na drzwi jest za niski o 0,5 cm i za waski o 1 cm. Mialo byc raz dwa wstawienie drzwi a tu kurwa czeka mnie wycinanie konstrukcji. Wyjatkowej klasy pierdolone pedaly.
Dziekuje, do widzenia.
 
@dizel77

A uprawiasz tylko hazadr sportowy?
Czy wjebany jesteś w automaty?
Bo to chyba najgorsze ścierwo jakie widziałem: pod kopalnią w barze pełno automatów, po wypłacie żony na kolanach błagają mężów by nie przepuścili całej wypłaty.
Raz do mnie i kumpla do Gliwic przyjechał znajomy, z bardzo daleka. Weszliśmy do baru. Na przeciwko były automaty - powiedział, że idzie na chwile. Wiesz jak się skończyło? Siedział tam od 21 do 2 w nocy. Siłą chcieliśmy go zabrać to "jeszcze ostatni raz i się odkuje". Do 2 przejebał 5 koła. Ale co zrobił dalej - wiedział, że automat jest pełen jego kasy, to zarezerwował sobie ten na którym grał, wziął taksówkę za 300 zł do siebie do domu bo pojechał po 20 tys by wrócić taksówką i się odkuć.
Najgorsze gówno jakie widziałem. Narkotyki to przy tym nic.
Ja np sobie czasami dyszke wrzuce. Ale jak patrze na typow, co przyjezdzaja i stowkami sypia na najwyzszych stawkach i tysiac peelenow schodzi w kilkanascie minut to ja pierdole...
 
Ja np sobie czasami dyszke wrzuce. Ale jak patrze na typow, co przyjezdzaja i stowkami sypia na najwyzszych stawkach i tysiac peelenow schodzi w kilkanascie minut to ja pierdole...

A zrobili pierdoloną ustawę hazardową po to by ludzie nie mogli po ludzku grać w ruletkę, karty, w kasynach, bo niby hajs pochłania - ale zezwolini na automaty na każdej ulicy które niszczą życie masie rodzin.
Dużo mniej dramatów było za czasów kasyn, tam to rozrywka i mogłes się bawić całą noc - tutaj przepierdolisz wypłatę w pół godziny od wyjścia z banku. To mnie wkurwia. Serio, rzygać mi się chciało jak widziałem kobiete która na kolanach za kostki łapała męża.





A teraz z innej beczki:
Do Selgrosa dalej kartę można miec tylko na firmę, czy da się indywidualnie założyć?
 
Back
Top