Clout MMA

Gracjan będzie walczył na kolejnej gali z załęckim, róbcie screeny. Penis przy okazji spuści się ze szczęścia, że zawalczy z twardzielem zawodowcem sporowcem etc (tyle, że 40kg lżejszym).
 
Gracjan zaprezentował się modelowo wręcz, klasyczny sportowiec z sportów walki. Parę słów o zasadach i kulturze osobistej i szybkie przejście do cwelowania. Pojebany sport to MMA. Chłopy porozbijane, z problemami neurologicznymi, rozjebane hormony i neuroprzekaźniki róznego rodzaju towarem. Rurki, neuroza, męskie torebki i głupie fryzury. No i zasady.
 
Strasznie to wygląda u Gracjana - rozbicie, problemy z wysławianiem i formowaniem myśli, te bzdury o charakterności/zasadach. Tam prawie większość tych Berserkerów to coś miało do czynienia ze światem przestępczym.

Jak patrzę na te całe sporty walki w wymiarze zawodowym to daję mi to do myślenia, że raczej nie jest to tego warte. Zdrowia się nie odkupi za żadne pieniądze.
 
Możecie mi wytłumaczyć jak to działa? Gangsterzy / kibole/ chuligani dają się wyzywać od jakiś popierdułek z internetów od cweli / konfidentów/ frajerów i.......nic się dalej z tym nie dzieje. Kiedys, w szkole, jak ktoś kogoś tak nazwał to po wyjściu ze szkoły była solówka albo wpierdol od kilku chłopaczków.
 
Możecie mi wytłumaczyć jak to działa? Gangsterzy / kibole/ chuligani dają się wyzywać od jakiś popierdułek z internetów od cweli / konfidentów/ frajerów i.......nic się dalej z tym nie dzieje. Kiedys, w szkole, jak ktoś kogoś tak nazwał to po wyjściu ze szkoły była solówka albo wpierdol od kilku chłopaczków.
Pewnie nikt nie chce siedzieć za frajer, ale czy się coś dzieję to do końca nie wiemy. Jak ktoś myśli, że jest bezkarny to się w końcu przekona jak bardzo się myli. Nikt mi nie powie, że gdy tak obrażasz prawie wszystkich ludzi to tak sobie chodzisz bez obaw, że coś się może wydarzyć. Oczywiście sporo z tych rzeczy też jest ustawianych pod to by szła kasa z rozgłosu.
 
Możecie mi wytłumaczyć jak to działa? Gangsterzy / kibole/ chuligani dają się wyzywać od jakiś popierdułek z internetów od cweli / konfidentów/ frajerów i.......nic się dalej z tym nie dzieje. Kiedys, w szkole, jak ktoś kogoś tak nazwał to po wyjściu ze szkoły była solówka albo wpierdol od kilku chłopaczków.
To jest kwestia wypracowanej wysokiej kultury i zasad oraz charakteru. Ewentualnie jest też opcja, że są bezmyślnymi troglodytami którzy sobie po czasie uświadamiają że nikt się nie boi pulsującej żyły na czole, ginekomastii, nadwagi, problemów hormonalnych i tatuaży. A po za hukami co taka prawilna rozwielitka może zrobić?
 
Większość więźniów jak ma sportowe spodenki to z logiem Bersekerów....


IMG_0263.jpeg
 
Back
Top