Wyniki CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs Załęcki - wyniki gali

Ktoś ma działający stream? Fsl rozjeżdża się dzwiek z obrazem. Itv i ruski się zacina co chwilę
 
Dobra, niech młodociane pedały spierdalają, bo po nich Najman zbiera na pizdę od 60kg sportowego szczura
 
Ten discord balastka to całkiem fajna rzecz na takie wydarzenia jak dziś, oczywiście raczej nie pod UFC, ale pod gownogale idealne.

Jak ktoś potrzebuje unikalnego linka bo obecny mu chujowo działa niech napisze w premiones do mnie.
 
Ten discord balastka to całkiem fajna rzecz na takie wydarzenia jak dziś, oczywiście raczej nie pod UFC, ale pod gownogale idealne.

Jak ktoś potrzebuje unikalnego linka bo obecny mu chujowo działa niech napisze w premiones do mnie.
Fajna dopóki nie spami tym linkiem co chwilę :beczka:
 
To są te szalone popierdolone freakfighty łamiące konwencje i będące odmianą od nudnych-kunktatorskich walk MMA?
Tez mam ostatnio takie wrażenie że freakfighty poszly w strone takiego amatorskiego mma, nie ma juz pojebanych wiatrakow, zadym od pierwszej minuty, tylko pseudo mma niestety ze zbyt niskim poziomem zeby sie tym zachwycac sportowo. Ja tam przewiduje spadek ogladalnosci freak fightow od przyszlego roku
 
Back
Top