Wyniki CLOUT MMA 1: Fonfara vs Najman – wyniki gali

F2zVCgpWgAAWV-j
 
Zastanawiam się ile $$$ zapłacił KLAŁT hotelowi Marriott za wszelkie te usługi - zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem sal konferencyjnych itp.

Ciekawe jaki to może być pułap... 100 kafli? 200? Więcej? Trochę ludu tam było
 
Zastanawiam się ile $$$ zapłacił KLAŁT hotelowi Marriott za wszelkie te usługi - zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem sal konferencyjnych itp.

Ciekawe jaki to może być pułap... 100 kafli? 200? Więcej? Trochę ludu tam było
Organizacja dwudniowej konferencji wraz z wieczornym bankietem z występem jakiejś gwiazdki naszej estrady i zakwaterowaniem na 1000 osób w hotelu klasy Mariott/Hilton w Polsce to około 2,5mln zł
 
Organizacja dwudniowej konferencji wraz z wieczornym bankietem z występem jakiejś gwiazdki naszej estrady i zakwaterowaniem na 1000 osób w hotelu klasy Mariott/Hilton w Polsce to około 2,5mln zł
1250zł na łeb za dobę, trochę sporo biorąc pod uwagę skalę.
 
1250zł na łeb za dobę, trochę sporo biorąc pod uwagę skalę.
Tutaj mówimy o całkowitym wykorzystaniu powierzchni hotelu - sale konferencyjne, sale wykładowe, posiłki w ciągu dnia (śniadania, lunche, przerwy kawowe, bankiet do rana z pełną obsługa). Jeśli przyrównasz to do samego wynajmu pokoju na dwie dobry to może i dużo ale tutaj jest w pakiecie o wiele więcej. Plus w Polsce jest jedynie kilka miejsc gdzie można zorganizować taka konferencje (sale konferencyjne i sala bankietowa!) mające duża bazę noclegowa (jak mówimy o 1000 osób to cześć gości noclegi musi mieć w innych hotelach ale jest to wliczone w cenie napisane powyżej). Jak taka konferencje organizuje się poza Warszawa to cena jest troszkę niższa. W ostatnich latach pracowałem przy organizacji tego typu imprez w Łodzi (Andels), Arłamów, Ossa (jeszcze przed remontem), Czarny Potok + pijalnia w Krynicy, Gołębiewski Wisła oraz Karpacz (tam jest najbardziej komfortowo wg mnie bo wszystko można mieć w jednym miejscu, 880 pokoi) oraz w Sopocie Grand + Sheraton. Różnice względem Warszawy były w granicach 7-8%.
 
Last edited:
Tutaj mówimy o całkowitym wykorzystaniu powierzchni hotelu - sale konferencyjne, sale wykładowe, posiłki w ciągu dnia (śniadania, lunche, przerwy kawowe, bankiet do rana z pełną obsługa). Jeśli przy równiejsze to to samego wynajmu pokoju na dwie dobry to może i dużo ale tutaj jest w pakiecie o wiele więcej. Plus w Polsce jest jedynie kilka miejsc gdzie można zorganizować taka konferencje (sale konferencyjne i sala bankietowa!) mające duża bazę noclegowa (jak mówimy o 1000 osób to cześć gości noclegi musi mieć w innych hotelach ale jest to wliczone w cenie napisane powyżej). Jak taka konferencje organizuje się poza Warszawa to cena jest troszkę niższa. W ostatnich latach pracowałem przy organizacji tego typu imprez w Łodzi (Andels), Arłamów, Ossa (jeszcze przed remontem), Czarny Potok + pijalnia w Krynicy, Gołębiewski Wisła oraz Karpacz (tam jest najbardziej komfortowo wg mnie bo wszystko można mieć w jednym miejscu, 880 pokoi) oraz w Sopocie Grand + Sheraton. Różnice względem Warszawy były w granicach 7-8%.
:blahblahblah:
 
Jest potężne OŚWIADCZENIE :waldeklaugh:

Podpis na oświadczeniu "Lexy". Nie mam pytań, chyba że w KRS, US, ZUS też figuruje jako lexy. Mógłby sobie tez zjeb darować te pasjonujące i emocjonujące zestawienie. Czuje że ktoś obrotny w prawie wyjedzie ich bez mydła za jakis czas.
 
Ja pierdole analizują walkę Najmana w jaki sposób Fonfara ma wykorzystać jego błędy i wygrać
WALKĘ NAJMANA ANALIZOWAĆ :pociesznymirek:
2x zrobić "1 Wentę" w karierze, czyli przegrać po 15 sekundach...to tylko Marcin może robić takie rekordy!!!
:waldeklaugh:
 
Back
Top