Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

+1 (64) póki co :D a co do smsa to nie powiedzieli jeszcze :D
a wiesz co w tym smsie ma byc napisane?

koszulka ralfa czarna zajebista, w porownaniu do hm to cos niesamowitego, mam kota i psa, a prawie w ogole nie obchodzi klakami, ta z hm to tragedia
 
a wiesz co w tym smsie ma byc napisane?

koszulka ralfa czarna zajebista, w porownaniu do hm to cos niesamowitego, mam kota i psa, a prawie w ogole nie obchodzi klakami, ta z hm to tragedia
Dzieki Ali, to może zaszaleje i sobie kupie.
 
Znaczek z naturalnej przyczyny nie możesz nic innego z nim zrobić jak go wrzucić do klastra. Ale kupować buty po to aby ich nie zakładać to jest dla mnie abstrakcja :)
Dla mnie też, ale rozumiem osoby które to robią. Bo but to nic innego jak rzecz - która też mozna kolekcjonować.
 
Na allegro ogolnie lipa z butami skurwysyny juz wszystko podrabiaja niestety chyba trzeba sie przerzucic na sklepy niby jakas gwarancja wieksza ale tez chuj wie czy jakis walkow nie robia
 
Na allegro ogolnie lipa z butami skurwysyny juz wszystko podrabiaja niestety chyba trzeba sie przerzucic na sklepy niby jakas gwarancja wieksza ale tez chuj wie czy jakis walkow nie robia
zalezy jakie, na allegro duzo podrob, ale jakieś 80% z nich idzie prosto z Chin, to powinien byc glowny wyznacznik przy zakupie, czyli dluga dostawa
oczywiscie sa tez podroby z Polski, tutaj juz trudniej jak ktos nie jest w temacie
ogolnie chcialem taka listonoszke sobie kupic na hajs, dokumenty i telefon, ale nie mam pewnosci czy to oryginal...
zauwazylem, ze juz kilka lat ktos je sprzedaje i czesto zmieniaja sie konta na allegro, a te nowe to tez jakies podejrzane
http://allegro.pl/nerka-torebka-saszetka-listonoszka-lacoste-odfirmy-i6218405016.html
 
zalezy jakie, na allegro duzo podrob, ale jakieś 80% z nich idzie prosto z Chin, to powinien byc glowny wyznacznik przy zakupie, czyli dluga dostawa
oczywiscie sa tez podroby z Polski, tutaj juz trudniej jak ktos nie jest w temacie
ogolnie chcialem taka listonoszke sobie kupic na hajs, dokumenty i telefon, ale nie mam pewnosci czy to oryginal...
zauwazylem, ze juz kilka lat ktos je sprzedaje i czesto zmieniaja sie konta na allegro, a te nowe to tez jakies podejrzane
http://allegro.pl/nerka-torebka-saszetka-listonoszka-lacoste-odfirmy-i6218405016.html
saszeta prawilnosci lacoste, dupeczki z remiz beda twoje. Dla mnie podrobka albo Lacoste wykonuje swoje produkty chujowo
 
zalezy jakie, na allegro duzo podrob, ale jakieś 80% z nich idzie prosto z Chin, to powinien byc glowny wyznacznik przy zakupie, czyli dluga dostawa
oczywiscie sa tez podroby z Polski, tutaj juz trudniej jak ktos nie jest w temacie
ogolnie chcialem taka listonoszke sobie kupic na hajs, dokumenty i telefon, ale nie mam pewnosci czy to oryginal...
zauwazylem, ze juz kilka lat ktos je sprzedaje i czesto zmieniaja sie konta na allegro, a te nowe to tez jakies podejrzane
http://allegro.pl/nerka-torebka-saszetka-listonoszka-lacoste-odfirmy-i6218405016.html


Taki z tego Lacoste jak z koziej dupy moto pompa.

Zobacz na suwak,klamry i pasek. Badziewie. W Tesco kupisz rzeczy lepszej jakości.
Tu masz oryginał:

http://www.lacoste.com/on/demandwar...WOwctpSvMcO5IZvLYYkzFnrkRhCjzrbOWLxoCq9rw_wcB
 
o kurwa ale rak, ktoś z Australii powinien autorowi tego szajsu wyjebać w pysk

BVLfJuM.jpg
 
@Charles Bronson
buty-gazellebut-bb5476-5770c6a2455a9.jpg

Adidas Gazelle ( Core black/white/ gold metallic)

buty-puma-blaze-crockhunter-pack-361833-01-36183301-5666b6b4583b5.jpg

Puma Blaze "Croc Hunter Pack"

buty-saucony-shadow-original-light-tan-s2108-612-56e7032855a83.jpg

Saucony Shadow Original "Light Tan"

buty-reebok-ventilator-supreme-green-v68692-565dc346a4416.jpg

Reebok Ventilator Supreme "Green"

8bb4aea42d154e013abfa657f365642c.jpg

Jordan Eclipse

3aa20a58cb8ef5943e40c1f15a991d1e.jpg

New Balance 996

771d568bcc02bc06ce9d661f1306baf4.jpg

Asics Gel Lyte III Granite Pack

6-buty-nike-zoom-stefan-janoski-cnvs-black-615957-028.jpg

Klasyczne Nike Zoom Stefan Janoski

Wynalezione na szybko, z najpopularniejszych sklepów. Prawdę mówiąc nie wiedziałam, że Reebok ostatnio się tak rozwinął :o
 
Back
Top