Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Czy tu chodzi o świętą zasadę nie kupuj zegarków od projektanta?
Nie zawsze sa to produkty zle. Akurat w tym przypadku cena do jakości jest kompletnie nie adekwatna. Możesz mi wierzyć.

To jest zegarek, dodatek, bizuteria, nie musi być na cale życie, wiec jak wiemy ze kobieta marzy o Korsie i nie chce innego to spox jak ma sprawić przyjemność.

Jesli nie to jest spory wybór solidnych zegarków w tym przedziale cenowym.
 
Pozdro dla studentów prawa

:mjsmile:

NVVESNw.png
 
@Evo , @s3pp
Na 40 urodziny dla kobiety. Wybierzecie coś ciekawego na tej stronie (do 1300zł) https://www.timetrend.pl/17-zegarki#/plec-damski/price-56-14400

PS. Michael Kors wchodzi w grę czy nie?

Dla kobiety wybierz coś co się będzie podobało. Kors to akurat wyrzucone w błoto pieniądze, jak już kolega @Masta zauważył. Podobnie jak DKNY, Guess, Lacoste czy Armani. Jeśli z modówek to Calvin Klein jest okej, spokojnie można kupować. Osobiście poszedłbym w kierunku Seiko względnie Atlantic/Grovana/Candino.

Np.

https://www.timetrend.pl/zegarki/15750-seiko-premier-ladies-sxb432p1.html
 
Last edited:
Ostatni zakup, but dosyć limitowany


one beda wszedzie lataly, niby fajne, ale bardzo latwo je upierdolic cale
do tego za drogie, w usa chyba po 150$ sa to jakies 550zl, a u nas oczywiscie cena z kosmosu 700zl
 
one beda wszedzie lataly, niby fajne, ale bardzo latwo je upierdolic cale
do tego za drogie, w usa chyba po 150$ sa to jakies 550zl, a u nas oczywiscie cena z kosmosu 700zl

Jak każde białe buty... ameryki nie odkryłeś, na tą chwilę na luzie je sprzedam o 100 więcej niż kupiłem, więc wyszło mniej par niż jest na nie zapotrzebowanie. Chuj mnie ceny w usa interesują :D Co do tego czy wyjdą jeszcze raz - pewnie tak.
 
Jak każde białe buty... ameryki nie odkryłeś, na tą chwilę na luzie je sprzedam o 100 więcej niż kupiłem, więc wyszło mniej par niż jest na nie zapotrzebowanie. Chuj mnie ceny w usa interesują :D Co do tego czy wyjdą jeszcze raz - pewnie tak.
ciezko za retail bedzie ci sprzedac, szczegolnie, ze restock za kilka dni
 
Pewnie-jedna z wiekszych sieciowek online w UK -uwazaj jednak na ich markowe produkty bo czasem nie sa najlepszej jakosci (w wiekszosci sa jednak przyzwoite).Cala reszta brandow legit stuff,swietna obsluga i ze zwrotami tez nie bylo problemow.Ogolnie jak cos mi sie u nich podoba a nie jestem pewny rozmiaru to biore oba,zbedne odsylam a pieniadze po okolo tygodniu zaraz sa na koncie.
Ja polecam -nachy i skarpety ich brandu tez spoko jakosc w stosunku do ceny.polecam bez zadnych obawien


Panowie kojarzycie stronę? Legit?

http://m.asos.com
ewnie
 
Pewnie-jedna z wiekszych sieciowek online w UK -uwazaj jednak na ich markowe produkty bo czasem nie sa najlepszej jakosci (w wiekszosci sa jednak przyzwoite).Cala reszta brandow legit stuff,swietna obsluga i ze zwrotami tez nie bylo problemow.Ogolnie jak cos mi sie u nich podoba a nie jestem pewny rozmiaru to biore oba,zbedne odsylam a pieniadze po okolo tygodniu zaraz sa na koncie.
Ja polecam -nachy i skarpety ich brandu tez spoko jakosc w stosunku do ceny.polecam bez zadnych obawien



ewnie
Fajne air maxy za pół ceny znalazłem i to jeszcze w każdej rozmiarówce wiec się zdziwiłem trochę. Dzisiaj zamawiam. Widzę, że ze zwrotami jak w END, pełna klasa. Też wezmę dwie pary dla pewności.
 
Chciałem zakupić kurtałę SI. Zobaczyłem ceny, już nie chcę...
@respect na Wyspach też takie kosmiczne ceny za SI?
Dokladnie,do tego ta marka dodaje ci jeszcze etykietke dzbana.

Zdarzaja sie czasem pokazne promo ale raczej na kolory typu żołty,pomarańczowy itp.
 
Back
Top