Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ponoć mega wygodna "skarpetka". A komfort to sprawa pierwszorzędna.



Nie jest to typowe obuwie plażowe.
https://www.zemgearswitzerland.com/collections/barefoot-shoes/products/36o-running-series
wygodne są to fakt, w podobnych na robocie po jachtach latam góra z neoprenu, spód odpowiedni syntetyk. Zdziwiło mnie, że wymieniłeś jako do biegania, gdyż w nich wydaje się jakby latało się boso, każda nierówność strasznie wychwytywana na podeszwę stopy. Nie nadają się do biegania na twardym podłoży (0 amortyzacji), właśnie latanie na jakimś luźnym piachu, bieżni. Ogólnie obuwie typu, że po 20 min się przyzwyczajasz i latasz jak boso. Oczywiście nie wiem jak ten model ale sama budowa buta bardzo podobna, więc pewnie i odczucia podobne będą.
 
  • Like
Reactions: Evo
wygodne są to fakt, w podobnych na robocie po jachtach latam góra z neoprenu, spód odpowiedni syntetyk. Zdziwiło mnie, że wymieniłeś jako do biegania, gdyż w nich wydaje się jakby latało się boso, każda nierówność strasznie wychwytywana na podeszwę stopy. Nie nadają się do biegania na twardym podłoży (0 amortyzacji), właśnie latanie na jakimś luźnym piachu, bieżni. Ogólnie obuwie typu, że po 20 min się przyzwyczajasz i latasz jak boso. Oczywiście nie wiem jak ten model ale sama budowa buta bardzo podobna, więc pewnie i odczucia podobne będą.

Ogólnie to model do biegania naturalnego, cały patent polega ponoć właśnie na podeszwie, która amortyzuje wystarczająco i nawet w trudniejszym terenie niż beton/dobra droga mimo ledwie 3,6mm grubości (widziałem filmy gdzie biegali w tym w terenie choćby leśnym bez przykrych dolegliwości). Obuwie pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu stopy, co zapobiega obtarciom itd. Widziałem i mierzyłem w sklepach podobne typy obuwia (barefoot running) od Merrell'a czy Vibram'a ale tamte były jednak sporo masywniejsze. Recenzje na które trafiłem są podzielone, ale zachęcające, niestety nie mam możliwości przymiarki przed zakupem więc zastanawiam się czy brać w ciemno czy może ktoś zna/używa czegoś podobnego np. z innej marki.

Ps. Samo skojarzenie dobre, bo firma specjalizuje się właśnie w obuwiu 'plażowym'
 
Hahahhahaah serio masz to zamiar nałożyć?
To jest tylko do sportu także chuj z wyglądem.

Jak już trwa dyskusja o butach, używał ktoś czegoś takiego do biegania/codziennego użytku?

360-Black-Black-Night_Blue-Reflective-Lg_1024x1024.jpg
Ja używałem czegoś podobnego ale vibramów. Wiesz te z palcami :lol: Tomek Drwal w takich często gania. Nie dla każdego zdecydowanie. Niektórzy nie mogą się przestawić do tego, że wszystkie kamyczki i inne rzeczy czuć :lol: W zimie jak się biegnie to ślady na śniegu są takie jakby ktoś boso biegł :lol: Można śmiało powiedzieć, że człowiek z czasem trochę inaczej zaczyna biegać w tych butach. Zajebiste na siłownie. Ale to głównie dlatego, że nie ma żadnych nienaturalnych amortyzacji. I zajebiście łatwo się myje te buty.

Ale kurwa w tym nie wolno chodzić na co dzień, bo wygląda się jak kretyn. Tylko do sportu. :lol:
 
To jest tylko do sportu także chuj z wyglądem.


Ja używałem czegoś podobnego ale vibramów. Wiesz te z palcami :lol: Tomek Drwal w takich często gania. Nie dla każdego zdecydowanie. Niektórzy nie mogą się przestawić do tego, że wszystkie kamyczki i inne rzeczy czuć :lol: W zimie jak się biegnie to ślady na śniegu są takie jakby ktoś boso biegł :lol: Można śmiało powiedzieć, że człowiek z czasem trochę inaczej zaczyna biegać w tych butach. Zajebiste na siłownie. Ale to głównie dlatego, że nie ma żadnych nienaturalnych amortyzacji. I zajebiście łatwo się myje te buty.

Ale kurwa w tym nie wolno chodzić na co dzień, bo wygląda się jak kretyn. Tylko do sportu. :lol:

Tak, kojarzę te Vibramy, na zawodach typu Runmageddon itd. są dość popularne. Oczywiście nie są to buty do koszuli, ale na sportowo na lato do dresów czy krótkich spodenek i t-shirta nie widzę przeciwwskazań, ładniejsze to niż Yeezy :mamed:, ot taka luźna dygresja.
 
Panowie, co możecie powiedzieć na temat tych butów? Niekoniecznie mam na myśli opinie na temat kolorystyki, bardziej chodzi mi o markę i model.
IMG_1677.JPG
 
Panowie, co możecie powiedzieć na temat tych butów? Niekoniecznie mam na myśli opinie na temat kolorystyki, bardziej chodzi mi o markę i model.
IMG_1677.JPG
Według mnie bardzo spoko. Miałem dużo butów od skejtowskich firm ale akurat od supry nie. Wiem, że są tanie i nie słyszałem żeby ktoś narzekał.
 
Panowie, co możecie powiedzieć na temat tych butów? Niekoniecznie mam na myśli opinie na temat kolorystyki, bardziej chodzi mi o markę i model.
IMG_1677.JPG

Niestety nie pomogę, ale wyglądają zajebiście, gdzie to można obejrzeć?
 
wyjątkowo drogi model jak na supre. ich buty często w sklepie można kupować za 120zł. :lol: Ja osobiście Etnies lubie.

edit:
dobra już chyba się trochę pozmieniało jak tak patrzę z cenami

Odkąd żyję i kupuję sobie buty to nie widziałem butów Supry za 120 zł. :lol: Coś chyba pomyliłeś firmy. :lol:
 
wyjątkowo drogi model jak na supre. ich buty często w sklepie można kupować za 120zł. :lol: Ja osobiście Etnies albo Emerica lubie.

edit:
dobra już chyba się trochę pozmieniało jak tak patrzę z cenami
Ja właśnie się nie bardzo orientuję. Ale etnies to całkiem inny typ butów od tych z tego co kojarzę. Typowe buty na dechę.
Poza tym ty jesteś emo-punkiem-coś tam czy skatem? :lol:
 
Ja w tym roku pierdolę serdecznie wszystkie snikersy. Mam jakieś tam dwie pary jordanów, dwie pary airów 90, a zapierdalam w conversach i vansach.

W weekend przez przypadek nabyłem drogą kupna zajebiste dresiwo Kangol'a za całe 80 zł.
 
No i u mnie wjechały Presto. Przypadkowo z nudów wszedłem do tego tematu i było warto, bo i tak miałem się rozglądać za jakimiś butami na lato :lol: i problem szukania z głowy
 
Eclipsy mega spoko, sam myślałem, ale miałbym już za dużo butów :D
NMD_CS1 doszły. Trochę średnio z wygodą (za wysokie dla mnie), ale póki co zostawiam - fajnie będą pasować do czarnych spodni + sweterka SI na przykład ;)

@kokaina, kolega ma i nie narzeka, no ale boosta to to nie ma ;p
 
Back
Top