Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ktoś tu ostatnio reklamował dziny od Medicine...
Niestety, musiałem pojawić się w sobotę o galerii no i zaszedłem z ciekawości... No dobra, nie będę ściemniał... Pamiętacie jak pisałem, że w spodniach od reserved zrobiła mi sie dziurka? Byłem na spacerze z psem. Pies się wysrakał. Wyjąłem kulturalnie woreczek żeby posprzątać. Za mną stała już baba z jakims bachorem i pilnowała czy zbiorę gówno z trawnika. Schylam się i słyszę jak z tej kurwa małej dziurki idzie laga przez całą dupę....
Dobrze, że majty były wyjściowe więc wstydu nie było. Tym sposobem zapierdalałem w mig żeby, na szybkości coś ogarnąć.
Zaleciałem do Medicine. Przymierzyłem no i całkiem całkiem. Kupiłem dwie pary za bagatela 180 zł... Zobaczymy ile wytrzymają.
 
jutro fajna klasyka
nike-air-max-97-silver-bullet-january-14th-solebox-01.jpg
 
Obecnie sporo Jordanów Retro można dostać parę złotych taniej. Polecam sprawdzić np. Worldbox. Dla przykładu 10 w wrsji Rio za 529 zł, 5 od 549 zł w wersji low, 1 od 349 zł.
 
Maxy97 fajne, ciekawe jaki naklad

Niby fajne, ale ten konkretny but nie ma w sobie nic co może mnie skłonić to zapłacenia 750 zł. Nie jestem żadnym snikerhedem czy jak tam teraz to się zwie. Lubię buty i wydaję na nie sporo gotówki. Jednak płacenie takiego hajsu za nijakie 97 tylko dlatego, że to 97 to nie mój stajl:)
 
Ktoś tu ostatnio reklamował dziny od Medicine...
Niestety, musiałem pojawić się w sobotę o galerii no i zaszedłem z ciekawości... No dobra, nie będę ściemniał... Pamiętacie jak pisałem, że w spodniach od reserved zrobiła mi sie dziurka? Byłem na spacerze z psem. Pies się wysrakał. Wyjąłem kulturalnie woreczek żeby posprzątać. Za mną stała już baba z jakims bachorem i pilnowała czy zbiorę gówno z trawnika. Schylam się i słyszę jak z tej kurwa małej dziurki idzie laga przez całą dupę....
Dobrze, że majty były wyjściowe więc wstydu nie było. Tym sposobem zapierdalałem w mig żeby, na szybkości coś ogarnąć.
Zaleciałem do Medicine. Przymierzyłem no i całkiem całkiem. Kupiłem dwie pary za bagatela 180 zł... Zobaczymy ile wytrzymają.

Czasem trafia sie tam fajne wzory, ale wytrzymalosc dupowata. 2 pary ktore zakupilem niecaly rok temu poszly w kroku. Na szczescie nie podczas zbierania gowienka tylko podczas wycierania psa po spacerze ;)
 
Mam trzy pary dżinsów z Medicine (po ok. 100-120 PLN/szt.). Mając porównanie z gaciami z Big Star (ok. 250 PLN/szt.)... nie widzę różnicy. Albo mam niewiarygodne szczęście, albo nie testuję ciuchów w ekstremalnych warunkach, bo jeszcze nigdy nie rozpruły mi się żadne spodnie za które zapłaciłem pow. 100 PLN, a wszelkie buty z Nike czy Adidas jeżeli kończą swój żywot (czyt. zaczynają się rozklejać/puszczają szwy) to ma to miejsce gdzieś tak koło 4 lat od zakupu (a właściwie chodzę po mieście w jednych butach). Dodam, że nigdy nie kupiłem butów droższych niż 250 PLN.
 
Mam trzy pary dżinsów z Medicine (po ok. 100-120 PLN/szt.). Mając porównanie z gaciami z Big Star (ok. 250 PLN/szt.)... nie widzę różnicy. Albo mam niewiarygodne szczęście, albo nie testuję ciuchów w ekstremalnych warunkach, bo jeszcze nigdy nie rozpruły mi się żadne spodnie za które zapłaciłem pow. 100 PLN, a wszelkie buty z Nike czy Adidas jeżeli kończą swój żywot (czyt. zaczynają się rozklejać/puszczają szwy) to ma to miejsce gdzieś tak koło 4 lat od zakupu (a właściwie chodzę po mieście w jednych butach). Dodam, że nigdy nie kupiłem butów droższych niż 250 PLN.
Po prostu nie masz wielkiego dupska,jak koledzy powyżej.
 
Wiem, że taki zegarek Krula kosztuje 3 miliony dolarów ale da sie cos fajnego podobnego kupić na przykład za tysiaka ? Chociaż wolałbym z czarna tarczą.

 
Wiem, że taki zegarek Krula kosztuje 3 miliony dolarów ale da sie cos fajnego podobnego kupić na przykład za tysiaka ? Chociaż wolałbym z czarna tarczą.


Na luzie, czy japońskie czy szwajcarskie, ale czy Ci wizualnie podejdą to już nie wiem.
thumbnail.php

BM8432-53PE_dial.jpg

pol_pl_Zegarek-Citizen-AN8052-55E-28669_4.jpg

pol_pm_Zegarek-Roamer-Classic-Line-709856-48-55-70-41836_2.jpg
 
Na luzie, czy japońskie czy szwajcarskie, ale czy Ci wizualnie podejdą to już nie wiem.
thumbnail.php

BM8432-53PE_dial.jpg

pol_pl_Zegarek-Citizen-AN8052-55E-28669_4.jpg

pol_pm_Zegarek-Roamer-Classic-Line-709856-48-55-70-41836_2.jpg
Nie podobają mi sie te co wkleiłeś wyglądają tandetnie jak u jakiegoś zwykłego cygana. Ja chcę takie jak u cygańskiego księcia. :lol: I białym tarczom mówie nie.

Dobrze by było jakbyś mi zidentyfikował ten co ma Conor na zdjęciu pierwsze :lol: Wtedy można będzie poszukać jakieś podróby :lol:
 
Nie podobają mi sie te co wkleiłeś wyglądają tandetnie jak u jakiegoś zwykłego cygana. Ja chcę takie jak u cygańskiego księcia. :lol: I białym tarczom mówie nie.

Dobrze by było jakbyś mi zidentyfikował ten co ma Conor na zdjęciu pierwsze :lol: Wtedy można będzie poszukać jakieś podróby :lol:
Chuja widać, ale obstawiam Day-Date 40.

e: raczej tak
16906382_858282590978537_317116818651086848_n.jpg
 
A taki?:)
invicta-pro-diver-black-dial-goldplated-mens-watch-8929c.jpg

Już trochę lepiej ale za dużo tych ceregieli dookoła :lol: Chyba sobie jednak odpuszczę, bo fajny złoty zegarek kosztuje od chuja jak tak patrze. Może @s3pp jeszcze się wypowie. On sie zna.

Pójdę w oldskul i poprzestanę na razie na czymś takim. Bida z nyndzą nie stać mnie na rolexa. A jak kupisz od Armaniego to jakiś koneser na ulicy cię opluję, za to, że chodzisz z gównem na ręce:sad:


clock013_001_l-casio-vintage-retro-gold-goud-or-horloge-montre-watch.jpg
 
Znajdź mi kopie tamtego od Conora. EJ ale boję, że chodzenie w podróbach Rolexa to straszny obciach :lol:
Oczywiście, że wiocha, noś to na co Cie stać;)

Masz, tu juz nie ma co sie wstydzić. Pieknie zerznięty solidny Japończyk z szafirowym szkłem i automatycznym mechanizmem za 120 dolców.
IMG_0876.jpg
 
Back
Top