Ciekawe rzeczy.

Wybitny twórca, zdolny animator, utalentowany śpiewak. Z żadnym z tych ludzi Bartosz Walaszek nie ma nic wspólnego, za to dzisiaj obchodzi 47 urodziny.
Jeżeli komuś jego twórczość jest bliska tak jak mi to może złożyć życzenia Otyłemu Panu.



Bartosz_Walaszek_koncert.jpg
 
Walaszek dołuje. Ostatnie części egzorcysty bez polotu i z czerstwym humorem. Ani razu się nie zasmiałem. Potrzeba nowego uniwersum bo to już się zużyło.
Blok Ekipa od jakichś 20 odcinków pazdzież bez ładu i składu
 
Antydepresanty nie dzialaja, no ale co na to farmacja?

Myślę, że to dotyczy wszystkiego, co produkuje big pharma. A antydepresanty akurat przypadkiem działają. Przynajmniej sertralina, choć w inny sposób niż uważają lekarze.

Ja zrobiłem szkolenie by zmienić pracę (skutecznie), Paulastek założył sklep... Wszystko na sertralinie. To ciekawe jakie ma wielowymiarowe działanie na mózg i aktywność...
 
Myślę, że to dotyczy wszystkiego, co produkuje big pharma. A antydepresanty akurat przypadkiem działają. Przynajmniej sertralina, choć w inny sposób niż uważają lekarze.

Ja zrobiłem szkolenie by zmienić pracę (skutecznie), Paulastek założył sklep... Wszystko na sertralinie. To ciekawe jakie ma wielowymiarowe działanie na mózg i aktywność...
Moze to zadziala? XD
 

@Gienek jak tam z kroplówkami sprawa stoi? :deniro:
U mnie wszystko pod kontrolą
 
Moze to zadziala? XD

Ciekawe, czy badana była relacja między używaniem/nieużywaniem kondomów a posiadaniem stałego partnera pośród tych „aktywnych seksualnie kobiet z koledżu”, czy też nie śmieli nawet pójść w tym kierunku, no bo by jeszcze wyszło, że dawanie dupy na prawo i lewo szczęścia nie daje a to przecież obrzydliwie seksistowska myśl z czeluści Ciemnogrodu.
 
Back
Top