Cain Velasquez - kontuzja

karateka111

Oplot Challenge
Featherweight
Tak całkiem na poważnie siedzę w temacie mma około 4 lat, ale jakoś nigdy nie byłem zainteresowanym ciężką wagą dopiero od jakiegoś roku i mam pytanie na które na pewno ktoś z Was mi odpowie mianowicie Co konkretnie stało się Cainowi? ;)
POZDRAWIAM!!!
 
Tak całkiem na poważnie siedzę w temacie mma około 4 lat, ale jakoś nigdy nie byłem zainteresowanym ciężką wagą dopiero od jakiegoś roku i mam pytanie na które na pewno ktoś z Was mi odpowie mianowicie Co konkretnie stało się Cainowi? ;)
POZDRAWIAM!!!
Masa kontuzji. Ramiona, kolana, plecy. Wszystko po kolei. Od 2010 nie ma roku, w którym nie złapał kontuzji. Poniżej spis wszystkich:
1) Cain tears his Rotator cuff after destroying Brock Lesnar (on October 23rd, 2010) and was out for over a year.

2) Cain reinjured his Rotator Cuff after losing to JDS on November 12th, 2011. And later in 2012 a video was released which shows Cain injuring his knee in a warm up practice a week before the JDS fight. Cain's teammate Jon Fitch later confirms this.

3) Cain injures his shoulder (torn Labrum), after destroying JDS for the 2nd time on October 19th, 2013. Cain is expected to be out until late 2014.

4) Cain injures his knees (tears his meniscus and sprains his MCL), in October of 2014, after having been scheduled to fight Werdum in November of 2014. Cain expected to be out until mid 2015
Cain recovers and returns to defend his belt on June 13th, 2015. Cain gets destroyed losses his belt.

5) Cain injures his back in late January of 2016, and pulls out of his scheduled rematch with Werdum which was to be on February 6th, 2016.
Cain recovers and destroys Travis Browne on July 9th, 2016

6) Cain is pulled from his scheduled rematch with Werdum which was set for December 30th, 2016. It is said Cain got pulled because of a lingering back issue.
 
Last edited:
Masa kontuzji. Ramiona, kolana, plecy. Wszystko po kolei.

Ale to po prostu przez mma czy kogoś wina? Bo wyczytałem pod jakimś postem na rocksach w komentarzu ktos napisał coś w stylu "wszystko wina pseudo-trenerek" czy coś w ten deseń ;)
 
Ale to po prostu przez mma czy kogoś wina? Bo wyczytałem pod jakimś postem na rocksach w komentarzu ktos napisał coś w stylu "wszystko wina pseudo-trenerek" czy coś w ten deseń ;)
Są urywki z jego treningów, gdzie machał jakimiś chorymi ciężarami. Na pewno ma to swój udział w kontuzjach Caina, do tego po prostu pech i podatność na urazy.
 
ja tam Caina rozumiem, do do wieku 23 lat bylem zdrow jak ryba i czulem sie jak mlody Bog, trenowalem sport walki i nawet lubilem byc poobijany i z zakwasami. Do czasu jak zerwalem wiezadlo krzyzowe w jednym kolanie.. pozniej poszlo drugie, co za tym idzie pozniej kostki niedomagaly i chuj do dupy. Mozna gadac i polemizowac , ale samo muay thai, ktore trenowalem latami, dalo mi na tyle w kosc,ze teraz na prawde tylko w lekkim stopniu moge naduzywac sportu. Jeden nie dozna kontuzji cale zycie, drugiemu przyjdzie nagle zalamanie i sypie sie wszystko po kolei. Dlatego zawsze trzeba byc wyrozumialym wobec naszych bohaterow, nie dosc,ze fizyka to i psychika czesto ma slabsze dni, o czym sami dobrze wiemy.
 
ja tam Caina rozumiem, do do wieku 23 lat bylem zdrow jak ryba i czulem sie jak mlody Bog, trenowalem sport walki i nawet lubilem byc poobijany i z zakwasami. Do czasu jak zerwalem wiezadlo krzyzowe w jednym kolanie.. pozniej poszlo drugie, co za tym idzie pozniej kostki niedomagaly i chuj do dupy. Mozna gadac i polemizowac , ale samo muay thai, ktore trenowalem latami, dalo mi na tyle w kosc,ze teraz na prawde tylko w lekkim stopniu moge naduzywac sportu. Jeden nie dozna kontuzji cale zycie, drugiemu przyjdzie nagle zalamanie i sypie sie wszystko po kolei. Dlatego zawsze trzeba byc wyrozumialym wobec naszych bohaterow, nie dosc,ze fizyka to i psychika czesto ma slabsze dni, o czym sami dobrze wiemy.
ja to dokladnie to samo, poszly wiezadla boczne w obydwu kolanach i pozniej juz po kolei lekotki, rzepki, mowia, ze sport to zdrowie, ale do pewnego stopnia.
 
Back
Top