By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Ja ci dawalem jakies kursy udemy po ukrainsku? No tak, prawie jak dialekt sanocki XD
Może być po żydowsku, Ukraina sprzedana za rezydencję w UK, więc język wroga się zmienia :jarolaugh:

Już pomijamy wyśmiewane kursy Udemy... Ci co się najwięcej śmiali teraz najwięcej gb ciągną :matt:
 
Nie kursy udemy były wyśmiewanie, tylko Ty, ale jak zwykle nawet tego nie zrozumiałeś.
Najlepsze jest to ze chlop sie tak zapętlił w tym ze mimo tego ze kiedyś juz o tym z nim gadałem i sobie wyjaśniliśmy o co chodziło to i tak powtarza to samo w kółko :fjedzia:
 
Bo sie boisz, że firma będzie wiedzieć na kogo.
:juanlaugh:
Dokładnie tak, z niewiedzy wynika lęk :lesnarhappy:

Sprawdziłem, no i cóż - znów miałem rację... To wasza wina :antonio:

BTW dzwoniła baba i mam jechać do banku podpisać niższe oprocentowanie. Zrobić to, czy to pułapka i będę spłacać wolniej kredo? :blahblahblah:
 
Dokładnie tak, z niewiedzy wynika lęk :lesnarhappy:

Sprawdziłem, no i cóż - znów miałem rację... To wasza wina :antonio:

BTW dzwoniła baba i mam jechać do banku podpisać niższe oprocentowanie. Zrobić to, czy to pułapka i będę spłacać wolniej kredo? :blahblahblah:
Co kurwa? Ty to chyba ten kredyt u cygana masz. Przecież jak się wibor albo stopy zmieniają to bank sam to aktualizuje.
Przecież nie będę co 3m jeździł podpisywać że się wibor zmienił.
:juanlaugh:
 
Co kurwa? Ty to chyba ten kredyt u cygana masz. Przecież jak się wibor albo stopy zmieniają to bank sam to aktualizuje.
Przecież nie będę co 3m jeździł podpisywać że się wibor zmienił.
:juanlaugh:
No najwidoczniej u cygana... Zobaczymy ocb, dziś napiszę :pociesznymirek:
 
BTW dzwoniła baba i mam jechać do banku podpisać niższe oprocentowanie. Zrobić to, czy to pułapka i będę spłacać wolniej kredo? :blahblahblah:

Co kurwa? Ty to chyba ten kredyt u cygana masz. Przecież jak się wibor albo stopy zmieniają to bank sam to aktualizuje.
Przecież nie będę co 3m jeździł podpisywać że się wibor zmienił.
:juanlaugh:

Ja pierdole, ja to jednak robię błąd, że klientom się staram cokolwiek tłumaczyć, bo zakładam, że większość ma jakąś świadomość liczb (nie taką jak @Dominik Durniat ale zawsze coś) i trzeba być precyzyjnym, żeby wiedzieli co robią i co im się opłaca a co nie.

Teraz jak mi pod koniec miesiąca będzie brakowało do wyników to będę dzwonił, że trzeba przyjechać podpisać obniżyć oprocentowanie, dobiorę kwotę i wydłużę okres i będą happy jak @Drzewo XD
 
Ja pierdole, ja to jednak robię błąd, że klientom się staram cokolwiek tłumaczyć, bo zakładam, że większość ma jakąś świadomość liczb (nie taką jak @Dominik Durniat ale zawsze coś) i trzeba być precyzyjnym, żeby wiedzieli co robią i co im się opłaca a co nie.

Teraz jak mi pod koniec miesiąca będzie brakowało do wyników to będę dzwonił, że trzeba przyjechać podpisać obniżyć oprocentowanie, dobiorę kwotę i wydłużę okres i będą happy jak @Drzewo XD
No tak żem czuł że jakiś wałek... Dobrze że mówisz, bo już wcześniej zauważyłem że jej żydowskie nazwisko coś mi śmierdzi. Ok, oleję to i mam jeszcze lepszy weekend :antonio:
 
W jakim banku/bankach polecacie wielowalutowe konta firmowe?

Wymagania:
- osobne konta na osobne waluty, mozliwosc posiadania do nich karty
- rynkowe ceny walut przy wymianie
- darmowe przelewy pomiedzy kontami
- dostep do bankomatow
 
Wczoraj mu moje ojro śmierdziało.
:śmiech:
Jak TIRowcy otwierają kabinę to mozna wyczuc nie tylko ojro XD

EDIT:
A powazniej to mam wrazenie ze sieci bankomatow co roku sa mniejsze, dostep do gotowki 24/7 jest coraz trudniejszy.

W moim Aliorze przy placowce byl bankomat, ktory w pewnym momencie zmienil barwy z Alioru na Euronet, przez jakis czas byl darmowy, ale niedawno przy analizie oplat zjarzylem ze juz nie jest.
 
Jak TIRowcy otwierają kabinę to mozna wyczuc nie tylko ojro XD
Daj Boże jeszcze pół roku

:antonio:
EDIT:
A powazniej to mam wrazenie ze sieci bankomatow co roku sa mniejsze, dostep do gotowki 24/7 jest coraz trudniejszy.

W moim Aliorze przy placowce byl bankomat, ktory w pewnym momencie zmienil barwy z Alioru na Euronet, przez jakis czas byl darmowy, ale niedawno przy analizie oplat zjarzylem ze juz nie jest.
Alior?

Uuuuuu miałem tam kredo, wytrzymałem całe pół roku. Najbardziej zjebany bank dostępny w Polsce. Jebać.
 
Jak TIRowcy otwierają kabinę to mozna wyczuc nie tylko ojro XD

EDIT:
A powazniej to mam wrazenie ze sieci bankomatow co roku sa mniejsze, dostep do gotowki 24/7 jest coraz trudniejszy.

W moim Aliorze przy placowce byl bankomat, ktory w pewnym momencie zmienil barwy z Alioru na Euronet, przez jakis czas byl darmowy, ale niedawno przy analizie oplat zjarzylem ze juz nie jest.
Podpowiem, że tylko wpłacając/wypłacając do alior trzeba płacić prowizję, do np ing nie, wiem bo sam mam dwa, miałem uciekać z ing,
bo promują pedałów ale ze względu na powyższe, zadam pytanie jak słynny film z Van Damem:
"Uciec, ale dokąd?"

@Siwy25_1 ty pewnie obskoczyłeś wszystkie, polec jakiś bank z niskimi opłatami itd.
 
Last edited:
Podpowiem, że tylko wpłacając/wypłacając do alior trzeba płacić prowizję, do np ing nie, wiem bo sam mam dwa, miałem uciekać z ing,
bo promują pedałów ale ze względu na powyższe, zadam pytanie jak słynny film z Van Damem:
"Uciec, ale dokąd?"

@Siwy25_1 ty pewnie obskoczyłeś wszystkie, polec jakiś bank z niskimi opłatami itd.

Ale po co kombinować? Ja zarówno konto osobiste jak i konta firmowe trzymam w PKO BP. Owszem, państwowy moloch, ale jednocześnie jeden z nielicznych polskich banków, co akurat dla mnie jest bardzo ważne.

Mam 2 karty firmowe, jedna podpięta do podstawowego rachunku bankowego, druga karta podpięta do drugiego konta PLN oraz konta EUR oraz USD.
Do tego mnóstwo oddziałów i bankomatów - również w "Polsce powiatowej". Niczego więcej nie trzeba.
Konto osobiste mam Platinum więc wszystko mam za darmo, ale wydaje mi się, że w wersji Aurum również wszystkie wyplaty, przelewy itp są za darmo a jedynym wymogiem dla konta Aurum są miesięczne przychody w wysokości 8 000.

Wszystko jest elegancko, wczesne lata 2000 już się w tym banku skończyły :).
 
Podpowiem, że tylko wpłacając/wypłacając do alior trzeba płacić prowizję, do np ing nie, wiem bo sam mam dwa, miałem uciekać z ing,
bo promują pedałów ale ze względu na powyższe, zadam pytanie jak słynny film z Van Damem:
"Uciec, ale dokąd?"

@Siwy25_1 ty pewnie obskoczyłeś wszystkie, polec jakiś bank z niskimi opłatami itd.
@ninja
Ja w todo mam sprawdzenie nestbanku
Kredytowe i domowe mam w Millennium, b tu mam nadpłaty bez prowizji z telefonu.

Drugie na waciki, oszczędnościowe, obligacje i walutowe mam w pko. Widzę @Alkoneser opisał parę plusów.

:conorsalute:
 
Back
Top