Wariacie zamiast JW spróbuj np tego https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-7171-Auchentoshan-Three-Wood-43-0-7l.html
201408126_auchentoshan_three_wood_web_2_original.png

Nie będzie Ci potrzebna cola, ani lód
Fajnie kubki dają w pakiecie :lol:
 
nigdy nie piłem Ginu

Dobry jest jako drink ? Pije sie go z tonikiem bodajże, przynajmniej tak piła dziewczyna Thomasa z Peaky Blinders.
Widziałem w kauflandzie różne ceny i %, tell me czy warto.

PS.
W końcu przetestowałem JW Red Label (bo potrzebowałem oryginalnych szklanek) i przyznam, ze jest zajebisty z samym lodem jak i z colą !
Duże pozytywne zaskoczenie, jeśli chodzi o jakość do ceny to wypada zajebiście :)
 
nigdy nie piłem Ginu

Dobry jest jako drink ? Pije sie go z tonikiem bodajże, przynajmniej tak piła dziewczyna Thomasa z Peaky Blinders.
Widziałem w kauflandzie różne ceny i %, tell me czy warto.

PS.
W końcu przetestowałem JW Red Label (bo potrzebowałem oryginalnych szklanek) i przyznam, ze jest zajebisty z samym lodem jak i z colą !
Duże pozytywne zaskoczenie, jeśli chodzi o jakość do ceny to wypada zajebiście :)
Ile czasu zajmuje ci wypicie jednej butli?
 
nigdy nie piłem Ginu

Dobry jest jako drink ? Pije sie go z tonikiem bodajże, przynajmniej tak piła dziewczyna Thomasa z Peaky Blinders.
Widziałem w kauflandzie różne ceny i %, tell me czy warto.

PS.
W końcu przetestowałem JW Red Label (bo potrzebowałem oryginalnych szklanek) i przyznam, ze jest zajebisty z samym lodem jak i z colą !
Duże pozytywne zaskoczenie, jeśli chodzi o jakość do ceny to wypada zajebiście :)
Gin>>>>>Whisky.
 
No, zadam takie pytanie zagwozdka.

Mówi się, że single malt jest robiony ze słodu jęczmiennego (czasem żytniego). A więc można to uznać że, jest robiony ze zboża.
To dlaczego nigdzie nie używa się terminologi, że single malt to również whisky zbożowa ?
Ktoś to rozumie ?
 
No, zadam takie pytanie zagwozdka.

Mówi się, że single malt jest robiony ze słodu jęczmiennego (czasem żytniego). A więc można to uznać że, jest robiony ze zboża.
To dlaczego nigdzie nie używa się terminologi, że single malt to również whisky zbożowa ?
Ktoś to rozumie ?

Bo jest słodowa a nie zbożowa. Zbożowa jest robiona ze zboża a słodowa ze słodu (przekielkowanego zboża) . Każdy to rozumie
 
No, zadam takie pytanie zagwozdka.

Mówi się, że single malt jest robiony ze słodu jęczmiennego (czasem żytniego). A więc można to uznać że, jest robiony ze zboża.
To dlaczego nigdzie nie używa się terminologi, że single malt to również whisky zbożowa ?
Ktoś to rozumie ?
Masz odpowiedź w nazwie "malt". Poza tym whisky nie robi się prawie z niczego innego, więc nie ma sensu pisać oczywistości.
 
Polecam, to jest blend wart swojej ceny i świetna koncepcja małpiej butelki.

to nie jest zwykły blend a blended malt czyli mieszanka kilku single maltow pochodzących z różnych destylarni, tak samo jak mój johnnie walker green label, ktorego otworzę w sobotni wieczór :enterthehorwitch:


:conorsalute:
 
johnnie walker green label 15yo 43% - tak na szybko, dość gorzki, lecz dobry, nie było czuć strasznie tych 43% w nim zawartym, w sumie to w temperaturze pokojowej smakował najlepiej (niż z colą bądź samym lodem)

drugi raz bym nie kupił bo wolę słodkość niż gorzkość w whisky, to tyle.
 
johnnie walker green label 15yo 43% - tak na szybko, dość gorzki, lecz dobry, nie było czuć strasznie tych 43% w nim zawartym, w sumie to w temperaturze pokojowej smakował najlepiej (niż z colą bądź samym lodem)

drugi raz bym nie kupił bo wolę słodkość niż gorzkość w whisky, to tyle.
Jak gorzki, to zepsuty:-[
 
Jack Daniel's vs Jack Daniel's Single Barrel

Jack Daniel's
- Bez dodatków : dobry, słodki, przyjemny, płytki

Jack Daniel's Single Barrel
- Bez dodatków : niedobry, ostry, gorzki, dluzszy finish

Testowalem wczoraj w lokalu tego drugiego, jakby ktos pytal :wink:
 
Back
Top