Piję właśnie 0,7 l Alaska Vodka z Auchan za 24.99 zł.
Napisałbym, że piję te vódke od lat, ale zabrzmi to alkoholicko, więc napiszę, że miałem okazje ją próbować kilka razy i była spoko, do tego cena przystępna. Kiedys w auchanie mieli promocje to litrowa kosztowała 32-33 zł :D
 
28 butelek wyszło. Za miesiąc otwieram jedną przetestować co się tam dzieje, a reszta na jesień. Następne chyba będzie to barleywine. Potem jakieś lekkie piwo - jeszcze nie wiem jakie - do kega.
 
Zamykają mi Czerwoną Torebkę i kupiłem własnie alkohol wart 300 zł za 100 zł.
Wyborowe, czyste, kolorowe po 8 zł, wina po 5 zł i 10 zł te najdroższe - raj.
Jak w całej Polsce likwidują dziś i przeceniają to śmigajcie kto z Was ma blisko ten sklep.
 
Mi
Zamykają mi Czerwoną Torebkę i kupiłem własnie alkohol wart 300 zł za 100 zł.
Wyborowe, czyste, kolorowe po 8 zł, wina po 5 zł i 10 zł te najdroższe - raj.
Jak w całej Polsce likwidują dziś i przeceniają to śmigajcie kto z Was ma blisko ten sklep.
Zamknęli 2 miechy temu...
 
Oni już ponad rok temu opóźniali czynsze żeby właściciele ich wyrzucili z lokalizacji. Nie pykło.
 
@up: ee tam, koncerniak, nie koncerniak ale i tak imho lepszy niż 90% polskich pszenic. Robiłem sobie ostatnio ślepe testy i jednak niemieckie Paulanery, Franziskanery i Weihenstephanery niszczą nasze pszeniczniaki. Z tego co mówił kopyr to chyba kwestia drożdży.
 
Paulaner Dunkel to nadal jedno z moich ulubionych piwek a że potrafią go robić na skalę światową to tylko pogratulować.
 
dziś mój sklep z piwami zamknięty zatem pojechałem do leclerka gdyz mialo tam sie pojawic piwo z cyklu kuznia piwowara browaru Jan Olbracht z piotrkowa, niestety nie bylo, wybór tez byl slaby i jestem "skazany" na piwa oktorych kraza skrajne opinie, no moze poza ŻAPA

333x549.jpg
 
dziś mój sklep z piwami zamknięty zatem pojechałem do leclerka gdyz mialo tam sie pojawic piwo z cyklu kuznia piwowara browaru Jan Olbracht z piotrkowa, niestety nie bylo, wybór tez byl slaby i jestem "skazany" na piwa oktorych kraza skrajne opinie, no moze poza ŻAPA

333x549.jpg
Somero ssie mocno. Blondi nawet mocniej, chyba, ze ktos przepada za smakiem alkoholu i lekarstw w piwie.
 
Somero ssie mocno. Blondi nawet mocniej, chyba, ze ktos przepada za smakiem alkoholu i lekarstw w piwie.
Niestety jestem tego świadomy ale nic w tym leclerku lepszego nie było z krajowych. ZAPA wypita, kolejny raz nie zawodzi mnie to piwo koncerniak, jestem świadom jego wad ale z drugiej strony cieszy ze duży polski browar sięga po amerykańskie chmiele.
 
Niestety jestem tego świadomy ale nic w tym leclerku lepszego nie było z krajowych. ZAPA wypita, kolejny raz nie zawodzi mnie to piwo koncerniak, jestem świadom jego wad ale z drugiej strony cieszy ze duży polski browar sięga po amerykańskie chmiele.
Zapa z tego zestawu jest akurat solidna:)
 
Fajnie szkło mają. U nas zazwyczaj w szejkerach podają a nie w sniferach

Fajne bo oni wszystko mają na sprzedaż: pokale, skrzynki na piwo, nawet obrazy na ścianie. A do tego mnóstwo rękodzieła z Bieszczad-taki pub i concept stare. Ale lubię bardz. Tutaj pokal 0,4l czyli standardowy:


free image host
 
Shajs zawsze możesz się przeprowadzić np do chaty w Bieszczadach obok Ursa Maior;)

Ale serio to bym nie dał rady mieszkać np u mojej babci na wsi gdzie masz skleo U Nowaczki i giees 6 km dalej. Apsurt
 
Back
Top