Dostałem dziś takiego specjala:
11419264_871499686232677_105824030_n.jpg


wieczorem bd próbowanie
 
Nie ogarniam jak można schodzić całą okolicę żeby nabyć piwo Kurewskie. Ja rozumiem eLka w kółeczku, ale ta "lojalość" wobec sponsora żenująca.
 
Są dziś jakieś promocje na wódkę, piwo, czy łychę gdzieś? Głupie sklepy gazetki z jedzeniem dają, a z artykułem pierwszej potrzeby nie.
 
Pan Jakubiak chce wykończyć chyba swoje biznesy i swoich klientów. W zapachu amoniak, w smaku metale ciężkie. Gałązka na której wisiałem się wzięła pękła. Kaput, nie tykam więcej.
11373899_690129717755700_1814601960_n.jpg
 
Pan Jakubiak chce wykończyć chyba swoje biznesy i swoich klientów. W zapachu amoniak, w smaku metale ciężkie. Gałązka na której wisiałem się wzięła pękła. Kaput, nie tykam więcej.
11373899_690129717755700_1814601960_n.jpg


Szkoda bo chciałem tam kiedyś krakowski zlot urządzić tj. w Tenczynku
 
W ostatnim czasie piłem kilka piw od ciechana, bojana i teraz na tym szicie kończąc, wszystkie były z wadami... nie wiem co oni wyprawiają.
 
Panowie. Dzis jest ten wyjątkowy dzien w którym zdecydowałem sie na wypicie piwa. Kupiłem piwko od pinty "call me simon" czy to był dobry wybór w "ciemno"?
 
Panowie. Dzis jest ten wyjątkowy dzien w którym zdecydowałem sie na wypicie piwa. Kupiłem piwko od pinty "call me simon" czy to był dobry wybór w "ciemno"?
To jest piwo robione przy współpracy z takim piwnym vlogerem z gb -Simonem Martinem. z kanału Real Ale Craft Beer. Dla mnie zdecydowanie nie jest to piwo na taką pogodę. Ekstrakt 19.1 i 6,9%
 
Panowie. Dzis jest ten wyjątkowy dzien w którym zdecydowałem sie na wypicie piwa. Kupiłem piwko od pinty "call me simon" czy to był dobry wybór w "ciemno"?
ponoc ma mocne nuty alkoholowe co jest na minus
 
Piłem 3 dni temu i.... Nie byłem w stanie dopić. Nie pij tego w taki upał.

Odkorkowałem już, postanowiłem wypić szklanczkę, bo cały browar to dla mnie za wiele. :D Faktycznie, jest ciężko. :D Ale dopiję wieczorem. :)
 
Back
Top