Bonus BGC przegrywa z Wojtkiem przez decyzję

Myślałem, że na pokaz najlepszego MMA będę musiał czekać co najmniej do walki Fergusona w nocy, a tu Bonus z Wojtkiem rozjebali całe UFC 216.
 
FXk9Wp.gif


O kurwa. Kołowrotek w wersji 2.2:joe:
 
Last edited:
Myślałem, że na pokaz najlepszego MMA będę musiał czekać co najmniej do walki Fergusona w nocy, a tu Bonus z Wojtkiem rozjebali całe UFC 216.
to nie MMA, nie te rekawice bardziej jakies K1, tylko ja nie wiem czy mlotki w K1 sa dozwolone bo to jak widac jeden z flagowych "ciosow" pana Witczaka. Niesamowity atleta, nieziemska wrecz wydolnosc! Jebac UFC, ja sie klade spac!
 
Najlepsze jest to, że Wojtek podbudowany wygraną nad Bonusem zapewne zechce kontynuować "karierę" :mamed:. Sztos kuhwa:bleed:.
 
"Wytrzymałem 3 pełne rundy i tak jestem dumny ze dotrwałem do końca"
Przecież oni walczyli 3x jakieś 2 minuty :śmiech:
Co nie zmienia faktu, że jestem zdziwiony, że nie było rund mistrzowskich.

Edit: Rzuciłem jeszcze okiem na Sherdoga (mam nadzieję, że za to zdanie nie dostanę bana!) i walki z wielkim Wojciechem nie ma ale za to jest inny smaczek - Piotr "Bonus BGC" Witczak 0-1 przegrana - TKO (Retirement)
 
Kurwa Panowie, jakim słabym trzeba być żeby wygrać z Bonusem decyzją? :mjsmile:
Widocznie wyszły trudy przygotowań i kontuzje u Wojtka. Na prawde wielki szacun panowie za mega walke!! Mam nadzieje, że to nie ostatni pojedynek Wojtka w mma bo świetnie sobie poradził i udźwignął to psychicznie.
 
Back
Top