Boks

hehe Wilder nikogo. Piękna Paige po walce na prelimsach była drugim wydarzeniem zaraz po zamieszkach w Ferguson
 
mam nadzieję, że wilder od razu nie będzie przeciwnikiem kliczki.
chętnie zobaczyłbym go w walce z furym, którego ktoś w końcu powinien sprowadzić na ziemię.
 
Fonfara vs Julio Chavez Jr 18 kwietnia niezła walka ale będzie ciężko wygrać.
Szok :eek: Wielka szansa dla Andrzeja, wierzę w niego i już nie mogę się doczekać 18 kwietnia ! Jak ogarnie Chaveza to jeszcze w tym roku kolejna szansa na mistrzostwo, nie ma innej opcji ;)
 
Chavez ma głowe z granitu. Ubić go będzie ogromnie ciężko. Licze, że to co Meksykanin miał najlepszego do pokazania to już pokazał. Ostatnimi czasy mało aktywny i z nie jednym problemem na karku.
Nie skreślam Andrzeja a wręcz przeciwnie. Wieszcze niespodzianke ;)
 
Balonik Chaveza jr pękł po porażce z Martinezem.
Ale nadal jest to ciężki przeciwnik.
Życiowa szansa Andrzeja.
 
Jak Andrzej będzie tak samo sztywny jak w poprzedniej walce to nie ma szans. Trzeba dużo się ruszać i punktować wtedy widzę możliwość na wygranie tego.
 
Kto poznaje tego dzika :
10945630_10152533378666097_7425384574210178340_n.png
 
A ja inaczej, czy jest ktoś kto nie poznaje?

W walce z Kliczką mocno na niego liczyłem. Upatrywałem w nim jedynego, który można wygrać z Ukraińcem
Szybkość, dynamika, lekkość w poruszaniu, muskulatura i siła ciosu jak na niecałe 100kg zawsze mi u niego imponowała.

Forma jak widać jest, masa mięśniowa wzrosła, ciekawe jak z motoryką? Rozbrat z ringiem dość długi a o planach powrotu dalej nic nie słychać.
Wiek jak na pięściarza wagi ciężkiej w miarę spoko, liczę, że jeszcze wróci i zetnie kilka głów
 
A ja inaczej, czy jest ktoś kto nie poznaje?

W walce z Kliczką mocno na niego liczyłem. Upatrywałem w nim jedynego, który można wygrać z Ukraińcem
Szybkość, dynamika, lekkość w poruszaniu, muskulatura i siła ciosu jak na niecałe 100kg zawsze mi u niego imponowała.

Forma jak widać jest, masa mięśniowa wzrosła, ciekawe jak z motoryką? Rozbrat z ringiem dość długi a o planach powrotu dalej nic nie słychać.
Wiek jak na pięściarza wagi ciężkiej w miarę spoko, liczę, że jeszcze wróci i zetnie kilka głów

+ 1
Bardzo lubię oglądać go w akcji i też liczę mocno na jego powrót i konkretne walki w jego wykonaniu ;)
 
Po wyglądzie widać, że bardziej przykładał się do siłowni i wyglądu, niż do treningu bokserskiego.
Gości nie walczył ponad 2 lata chyba, nie wiadomo jak z jego formą.
 
Nikt nie wspomnial, a w sobote byla walka Rios - Alvarado, swietna bijatyka, polecam.
 
Alvarado wyglądał, jak by z przed kanapy go wyrwali na walkę. Nic już z niego nie zostało :)
 
Siemanko, postanowiłem poogladać trochę klasyki wieczorami. Poleci ktoś cos ? Nie chodzi mi o to, że jakieś walki roku czy coś tylko "legendarne".
 
Doszło do spotkania Mayweathera z Pacquiao podczas mecz NBA ! Niby po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz

Mecz zawodowej ligi koszykówki NBA pomiędzy Milwaukee Bucks a miejscowymi Miami Heat przybrał nietypowy obrót. Kibice bowiem zamiast pasjonować się wyczynami koszykarzy, emocjonowali się spotkaniem dwóch najwspanialszych pięściarzy naszych czasów - Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) oraz Floyda Mayweathera Jr(47-0, 26 KO).

Zawodnicy siedzieli praktycznie naprzeciw siebie - oczywiście w pierwszych rzędach. Po drugiej kwarcie panowie spotkali się oko w oko, uścisnęli sobie rękę i... wymienili się numerami telefonów. Sama rozmowa aż tak przyjacielska podobno nie była, jednak dwaj wielcy mistrzowie okazali sobie na tyle szacunku, że obeszło się bez niepotrzebnych utarczek słownych.

Cały czas jest szansa, że ci dwaj wielcy mistrzowie skrzyżują rękawice 2 maja. - Pora byśmy sami popracowali nad tą walką - miał powiedzieć Amerykanin do "Pac-Mana", oczywiście próbując ominąć jego promotora, tak znienawidzonego przez siebie Boba Aruma.

A jeszcze kilka godzin przed meczem Filipińczyk przekonywał - Jeśli do naszego pojedynku nie dojdzie w tym roku, ciężko będzie już do niego kiedykolwiek później doprowadzić.



Pokaż Manny, może mi się uda odblokować :D
srodek.jpg

840.jpg
 
Castillo - Corrales
Maidana - Morales
Maidana - Khan
Pacquiao - Marquez IV
Hamed - Kelly
Cotto - Margarito
Klitschko - Peter I
Klitschko - Lewis
Ortiz - Berto
Marquez - Diaz
Chavez - Taylor
Hagler - Hearns
Leonard - Duran

Możesz bardziej sprecyzować : wagi,lata czy konkretnych zawodników to więcej wypisze.
 
Hmm walka Mayweather vs Pacquaio bliżej niż dalej.
Obaj spotkali się po raz drugi w hotelu po meczu.
Według mnie ruszyła promocja walki, przypadkowo nie spotykali by się.
 
Czyżby Maciec z Floydem :D ? Brzmi śmiesznie i raczej mało to realne, ale ciekawa opcja ten turniej. Fajnie że kolejny Polak dostaje szanse zaistnienia za oceanem.
 
Back
Top